ПЛЕВЕН 158

  • 98 105
  • 858
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 817
От Плевен

От Троян

# 841
  • Мнения: 670
Хриси (Пингвинче )
тея съм ги ползвала
Искам други Wink
Може ли мнение за Любка?

# 842
  • Мнения: 42
Здравейте,може и да е коментирано някъде ,затова предварително се извинявам. Не съм от града и искам да си направя Ехография на млечна жлеза,не мамограф. Благодаря предварително

# 843
  • Мнения: X
Здравейте,може и да е коментирано някъде ,затова предварително се извинявам. Не съм от града и искам да си направя Ехография на млечна жлеза,не мамограф. Благодаря предварително

Румен Стоянов, Панталеймон.

# 844
  • Плевен
  • Мнения: 138
Хриси (Пингвинче )
тея съм ги ползвала
Искам други Wink
Може ли мнение за Любка?
Миналата година беше на рождения ден на дъщеря ми, много съм доволна. Не усетихме, че има деца докато тя беше там. Тъй като бяха повече момиченца беше донесла няколко големи торби с всякакви рокли на принцеси, аксесоари и децата бяха много щастливи.
Иначе препоръчвам и Елена Луканова

# 845
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Момичета, извинявам се, че все за доктори пиша в темата ви💐 Пак съм с питане, този път за кардиолог. Невроложката е дала на мама направление за консулт с кардиолог и ми се иска пак да е в Плевен, за да е добър специалист. Благодаря предварително!

# 846
  • Мнения: X
Момичета, извинявам се, че все за доктори пиша в темата ви💐 Пак съм с питане, този път за кардиолог. Невроложката е дала на мама направление за консулт с кардиолог и ми се иска пак да е в Плевен, за да е добър специалист. Благодаря предварително!

Д-р Йордан Узунангелов. Преглежда в Окръжна болница

# 847
  • София
  • Мнения: 1 481
Момичета, извинявам се, че все за доктори пиша в темата ви💐 Пак съм с питане, този път за кардиолог. Невроложката е дала на мама направление за консулт с кардиолог и ми се иска пак да е в Плевен, за да е добър специалист. Благодаря предварително!
Д-р Марлена Цанкова, преглежда в Окръжна.

# 848
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте. Може ли да ме насочите към добър ортопед за дете 😃

# 849
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Здравейте. Може ли да ме насочите към добър ортопед за дете 😃
ако е за профилактичния преглед на тазобедрените стави, най-често споменованите имена тук доц. Тодоров, др Кабалан и Вълешков. Аз водих моите деца при доц. Тодоров

# 850
  • Мнения: 6 586
Доктор Кабалан май вече не живее в БГ( не съм сигурна в информацията),

# 851
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Др Кабалан преглежда в Св. Пантелеймон и два пъти седмично в Белене.

# 852
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте. Може ли да ме насочите към добър ортопед за дете 😃
ако е за профилактичния преглед на тазобедрените стави, най-често споменованите имена тук доц. Тодоров, др Кабалан и Вълешков. Аз водих моите деца при доц. Тодоров
Не, малката е на 3г със съмнения за Рахит . Казаха ми да се насочим към Свети Пантелеймон - там имало детски ортопеди.

# 853
  • Мнения: 378
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали лекар за платена Женска консултация в МБАЛ Георги Странски, както и за раждане след време. Каква е цената на прегледите и как запазвате час, на регистратурата. Звъня от няколко дни и никой не вдига.

# 854
  • Мнения: 5
Здравейте!
Имам един бърз въпрос, на който отговор може да ми даде някой, живеещ в Плевен.
Налага ми се в събота да направя сделка за автомобил и се нуждая от нотариус. Аз съм от София ,другото момче от Русе и искахме да се срещнем по средата ,а това де пада Плевен или в някакъв радиус на около 100км около Плевен. Ще бъда много благодарен ,ако ми дадете контакти на някой дежурен нотариус!

Общи условия

Активация на акаунт