Дохранване с мляко NAN Organic?

  • 15 390
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте. Търсих информация, но и тук до сега не съм намерила. Моля за помощ. Беба трябва да се дохранва въпреки желанието ми е си я кърмя. Педиатърката ми препоръча някакво ново мляко НАН Органик. Било био, ама никъде в нета не намирам коментари от майки, които са го пробвали. Има ли някоя, която вече да е давала на бебето си? Или поне да е чула от някой нещо? Много благодаря!

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 14:46 от Не се сърди, човече

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 609
Според мен,по-добрия вариант е да потърсиш консултант по кърмене,щом искаш да кърмиш.АМ винаги можеш да даваш,няма да избяга,но веднъж спре ли кърмата,няма връщане назад

# 2
  • София
  • Мнения: 28 113
Здравейте. Търсих информация, но и тук до сега не съм намерила. Моля за помощ. Беба трябва да се дохранва въпреки желанието ми е си я кърмя. Педиатърката ми препоръча някакво ново мляко НАН Органик. Било био, ама никъде в нета не намирам коментари от майки, които са го пробвали. Има ли някоя, която вече да е давала на бебето си? Или поне да е чула от някой нещо? Много благодаря!
Интересно колко са ѝ платили.

# 3
  • Мнения: 44
Според мен,по-добрия вариант е да потърсиш консултант по кърмене,щом искаш да кърмиш.АМ винаги можеш да даваш,няма да избяга,но веднъж спре ли кърмата,няма връщане назад

Благодаря. В Селената мисля, че едната акушерка помага? Или да ме насочите? Ще съм благодарна!

Интересно колко са ѝ платили.

Ще ви разочаровам. Иначе щях да се похваля Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 дек 2017, 18:49 от Не се сърди, човече

# 4
  • София
  • Мнения: 28 113
Разгледай този подфорум – http://www.bg-mamma.com/?board=442
В този линк могат да се намерят консултанти – http://www.bg-mamma.com/?topic=205725

П.П. Имах предвид колко са платили на педиатърката.

# 5
  • Мнения: 44
Simple Smile Simple Smile Като се замисля за мен какви фермани с рецепти бяха докато бях бременна. Това за какво е? Абе взимай поне не пречи Grinning

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 609
Според мен,по-добрия вариант е да потърсиш консултант по кърмене,щом искаш да кърмиш.АМ винаги можеш да даваш,няма да избяга,но веднъж спре ли кърмата,няма връщане назад

Благодаря. В Селената мисля, че едната акушерка помага? Или да ме насочите? Ще съм благодарна!
                                                                                      http://www.podkrepazakarmene.com/consulting   Заповядай!Тук по градове можеш да провериш къде има консултанти по кърмене.
ПП-Консултантите са безплатни!                                                                                            

# 7
  • Мнения: 44
Благодаря Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте Simple Smile Аз също се интересувам от този продукт. Много ще съм благодарна някоя мама да сподели повечко информация за него.

# 9
  • Мнения: 44
Давах само две вечери. През деня си го кърмя. За сега малката е добре и си спи през ноща. Обачеее е малко скъпичко се оказа... Да не говорим, че се набутахме, 4 лева отгоре в Кауфланда Angry В бебешкия магазин уж надуват цените, а се оказа по-евтин!

# 10
  • тук
  • Мнения: 510
Това мляко е на пазара в България от броени дни, затова не намирате иформация в нета. Произвежда се в една единствена фабрика в Швейцария и е от органично мляко + специален протеин, най-вероятно затова детето спи през нощта. Кърмете си през деня и дохранвайте вечер, за да има детето спокоен сън. Тази мантра "кърми по две капки по цяла нощ" нямам идея на кого помага. Аз съм имала шанса да кърмя и двете си деца с лекота до първия рожден ден, а след това и на двете съм давала най-доброто АМ, което е имало на пазара, за да сме всички доволни, а не изнервени. Спокойствието над всичко.

# 11
  • Мнения: 44
Много благодаря Simple Smile Ще споделя инфо, но да минат седмица или две Simple Smile

# 12
  • Мнения: 110
Здравейте, дами Simple Smile Аз доскоро живеех в Дубай, където млякото се срещаше на пазара и съм го ползвала. Останах доста доволна и съм много щастлива, че сега го намирам и тук. Не искам и да си представям, ако ми се беше наложило да издирвам ново мляко и да рискувам дали би понесло добре на бебчето ми.

# 13
  • София
  • Мнения: 68
Привет и от мен мами, макар все още да не съм на този етап (очаквам бебчето си през април) и аз започнах да се интересувам от АМ, защото се страхувам, че няма да имам достатъчно кърма.  Предполагам, че ще трябва да разчитам изцяло на педиатъра за избора за АМ, но как да бъда сигурна, че той ще ми препоръча най-доброто за бебка? Също така според вас ок ли е да се сменят различни марки?

# 14
  • Мнения: 44
По принцип не е хубаво да се сненят! Още в болница казват, че ако бебето е добре да не се сменя с друго мляко. А що се отнася до личният лекар, единственият плюс, е че наблюдава бебето и ще даде добра препоръка. А има и лекари, които все пак се интересуват дали дадено мляко става или не. Макар, че като си говорим с приятелки, май много много за млека специално не им пука Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт