Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №48

  • 58 601
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 641
Честно да ви кажа,мен ме дразнят почти всички женски образи в този сериал. В този фрагман пък всички ми изглеждаха като лешояди. Така се нахвърлиха върху Фери, все едно че им е длъжен за нещо. Еле пък Суна, нахалница. Скъпоценния и съпруг не ще да го види Фери, накрая пак той виновен,че не го пазел. Еми пазете си го законно ,като много знаете,нали е савджъ. И от Аслъ ми писна вече, или опява, или реве, или пък прави намеци,видяла е тя звяр, ако беше звяр досега колко екстри биха и са случили. Намък и той, какво искат от наш Ферко,всички бе, него някой пази ли го, за него някой мисли ли, НЕ. Той трябва да се грижи за всички и то законно ,забележете. Ами да беше оставил Гюлсюм на закона, да видим дали нямаше Тери да и е направила халвата вече. Йетер бе,всички големи светци се извъдиха, ама на чужд гръб

# 31
  • Мнения: 697
Ако си поискам и втория фраг ще съм нахална.....нали Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 21:43 от t@to

# 32
  • Мнения: 2 282
Дафне, май само ти си против Фери да се промени.

Моя сценарий е следния : Фери започва да се променя, осъзнава се. Вече има причина да бъде друг и да избяга от престъпния свят. В някакъв момент ще работи с Иийт и Джем за да вкарат в затвора вуйчо му (не казвам баща му, за за мен неговия баща е бръснаря Неждет). Ако помогне на правосъдието ще отнесе по-лека присъда. Аслъ ще го изчака и ще свърши хубаво историята му. Искам финал смеска между този на Ичерде и на Карадайъ.
За мен Фери заслужава шанс.
Скоро очаквам Намък да се опита да ликвидира Аслъ. Не му е изгодно положението..бялото във Фери.
Не съм сама...и турският зрител мисли като мен... Simple SmileРейтингът ще се повлияе ...не искам да се случва ...щото ми се гледа сериалчето ...
майсторлъкът е не да променят героя, нека  си е килър, отрицателен персонаж...но да стане симпатичен като такъв на публиката и накрая да реве  за него...и докторката да се влюби в килър, а в Робин Худ...цензура ли, капацитет или фантазия не стигат...не знам....дано  не съм права...но лично на мен няма да ми е интересно... досмеша ме от репликите на Аслъ...за чудовището...той кротък като агне, тя чудовище

Последна редакция: чт, 07 дек 2017, 21:53 от dafnе@

# 33
  • Мнения: 33 395
Честно да ви кажа,мен ме дразнят почти всички женски образи в този сериал. В този фрагман пък всички ми изглеждаха като лешояди. Така се нахвърлиха върху Фери, все едно че им е длъжен за нещо. Еле пък Суна, нахалница. Скъпоценния и съпруг не ще да го види Фери, накрая пак той виновен,че не го пазел. Еми пазете си го законно ,като много знаете,нали е савджъ. И от Аслъ ми писна вече, или опява, или реве, или пък прави намеци,видяла е тя звяр, ако беше звяр досега колко екстри биха и са случили. Намък и той, какво искат от наш Ферко,всички бе, него някой пази ли го, за него някой мисли ли, НЕ. Той трябва да се грижи за всички и то законно ,забележете. Ами да беше оставил Гюлсюм на закона, да видим дали нямаше Тери да и е направила халвата вече. Йетер бе,всички големи светци се извъдиха, ама на чужд гръб
Peace Peace Peace Peace

Теди, утре  Peace

# 34
  • Мнения: 4 706
Малък Ибрахим? Heart

# 35
  • Мнения: 697

Не,това е племенникът му:ok_hand:

# 36
  • Мнения: 9 541
Здравейте момичета
Благодаря за новата тема....Flowers Hibiscus
Благодаря за фрага...на мен обаче ми е по интересно да видя как ще реагира Ферхат, ако отвлекат Аслъ или не дай боже я ранят....
Данни коментара за ферхат ми дойде отвътре...нали съм дете на военен JoyJoyJoy

 Joy Joy Joy Joy баща ти така ли спи/е спал в дома си? #Crazy Laughing

Ферхат ЩЕ се промени! Сигурна съм. Дано само не го направят сладникав Wink



Катрина Hug, има такъв момент, Ферхат момче за всичко, а женурята или искат помощ или го ругаят или се страхуват Stop Stop И накрая ако вземат и да го гръмнат, тръгвам аз с пищова към сценариста Mr. Green

Вай бе...и някои му завиждат Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 706

[/quote]

Не,това е племенникът му:ok_hand:
[/quote]

Ай, сладурче.

Никой ли не следи сестра му в инстаграм?


# 38
  • Мнения: 697
Аз,но профилът и е заключен от доста време

# 39
  • Мнения: 697
Здравейте момичета
Благодаря за новата тема....Flowers Hibiscus
Благодаря за фрага...на мен обаче ми е по интересно да видя как ще реагира Ферхат, ако отвлекат Аслъ или не дай боже я ранят....
Данни коментара за ферхат ми дойде отвътре...нали съм дете на военен JoyJoyJoy

 Joy Joy Joy Joy баща ти така ли спи/е спал в дома си? #Crazy Laughing

Ферхат ЩЕ се промени! Сигурна съм. Дано само не го направят сладникав Wink



Катрина Hug, има такъв момент, Ферхат момче за всичко, а женурята или искат помощ или го ругаят или се страхуват Stop Stop И накрая ако вземат и да го гръмнат, тръгвам аз с пищова към сценариста Mr. Green

Вай бе...и някои му завиждат Mr. Green


Е не Хандан абла:joy:JoyJoy

# 40
  • Мнения: 9 541
Морела Hug, за какво ти е Инстаграм-профилът на сестра му чак? newsm78

# 41
  • Мнения: 697
Здравейте момичета
Благодаря за новата тема....Flowers Hibiscus
Благодаря за фрага...на мен обаче ми е по интересно да видя как ще реагира Ферхат, ако отвлекат Аслъ или не дай боже я ранят....
Данни коментара за ферхат ми дойде отвътре...нали съм дете на военен JoyJoyJoy

 Joy Joy Joy Joy баща ти така ли спи/е спал в дома си? #Crazy Laughing

Ферхат ЩЕ се промени! Сигурна съм. Дано само не го направят сладникав Wink



Катрина Hug, има такъв момент, Ферхат момче за всичко, а женурята или искат помощ или го ругаят или се страхуват Stop Stop И накрая ако вземат и да го гръмнат, тръгвам аз с пищова към сценариста Mr. Green

Вай бе...и някои му завиждат Mr. Green


Е Лиа,ако не от него от кого да искат на другите им липсва по нещо.На Сафието разбрахме ,акъла,Гюлсум обуща си нямала,Вилдан идеи пък нямала,за Джуню не ми се и приказва даже:thinking:
Само Ферко си има всичко и той ще ги оправи....Това е положението....
Е оказа се ,че пижама си няма,ама аз ще му купя:joy:JoyJoy

# 42
  • Мнения: 2 282
https://vk.com/dizimaniaya?w=wall-129463937_86021&z=video327 … _-129463937_86150
Не знам какво говори, но много приятно стои пред камерите...

# 43
  • Мнения: 9 541
https://vk.com/dizimaniaya?w=wall-129463937_86021&z=video327 … _-129463937_86150
Не знам какво говори, но много приятно стои пред камерите...

И аз не разбирам, но го хвали Ибо "татлъ" май  "сладък"  беше? Да, много голяма симпатяга е Peace

# 44
  • Мнения: 1 571
ееее някой ми е откраднал поста - бях писала преди време че Хандан ми прилича на Урсула - и е па на  Joy

Общи условия

Активация на акаунт