ЗА ИЛИ ПРОТИВ СОЛАРИУМА?

  • 3 572
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
Твърдо против

# 16
  • Мнения: 174
Аз ще отида да си пекна дупето пък... квото стане, все пак карсотата изисква жертви PeaceИ да използвам темата и да попитам, защото ще ми е за първи път, колко минутки трябва да поседя, много съм беличка  Hug???

# 17
  • Мнения: 686
И аз съм категорично против!
Вярно че красотата изисква жертви, ама чак пък такива!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 926
Аз ще отида да си пекна дупето пък... квото стане, все пак карсотата изисква жертви PeaceИ да използвам темата и да попитам, защото ще ми е за първи път, колко минутки трябва да поседя, много съм беличка  Hug???
В началото - 5(обикновен солариум , не турбо)
Успех

# 19
Сега се връщам от там ,днес ми е за 6 път и лежах 10мин на турбо солариум.Пробвах и на вертикален малко е по досадно Rolling EyesПървите пъти по 5мин при мен чак днес има ефект

# 20
  • Мнения: 5 103
ЗА, но да не се прекалява.

# 21
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм против стига да не се прекалява,защото кожата старее по-бързо.

# 22
  • Мнения: 5 299
Аз съм ЗА, ама някой да ми го плаЩа Mr. Green

# 23
за солариум съм. Само да не прекалиш . Не само старее кожата ами като излезнат едни пъпчеци неможеш да се отървеш. Затова умната зада имаш перфекна кожа с бронзов тен.   

# 24
  • Мнения: 65
чесно казано аз съм за ходенето на солариум , миналото лято ходех доста често, обаче сега съм бременна и малко се притеснявам да не навреди newsm78, иначе
много ми се иска пак да почернея...

# 25
  • Мнения: 442
против!
на мен не ми се отрази добре. миналата година, преди морето направих няколко бани - както си му е реда - с мазило за преди и след, от 4 мин постепенно увеличих. ами, появиха ми се едни  дребни пъпчици по ръцете. може и да е невинен солариума, ама факт е, че пъпчиците се появиха след него. така че, него обвиних. аз, лично, повече няма да ходя.

# 26
  • по Пътеката
  • Мнения: 180

        За - дава приятна основа ... Simple Smile

# 27
# 28
  • Мнения: 3 388
За солариум в разумни граници аз съм абсолютно За    PeaceВинаги със защитен крем, поне в деликатните зони. Дори утре сутринта пак съм на солариум  Grinning  Досега странични ефекти съм нямала. Само веднъж леко зачервяване на нослето и зад коленете

# 29
  • Мнения: 7 914
Солариумите не са полезни, особено за кожа предразположена към образуване на бемки и всякакви пигментации Peace

Общи условия

Активация на акаунт