Спечелете новия Lipikar stick AP+

  • 12 677
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 342
Атопичният дерматит е често срещан при бебетата. За щастие бебето ми не е имало подобни проблеми. Аз обаче имам доста суха кожа през зимата и продуктът би ми бил много полезен.

# 106
  • Мнения: 6 041
Атопичният дерматит е хронично кожно заболяване, което може да засегне хора от всякакви възраст – деца, бебета и по-възрастни хора. Развива се предимно в детските години, като в половината случаи се развива още през първата година от раждането на детето. Заболяването се изразява в постоянно суха, раздразнена и зачервена кожа.

# 107
  • Мнения: 117
Алергично заболяване, което се проявява в резултат на семейна наследственост или под въздействие на външни фактори от околната среда.Характерни оплаквания са: суха, лющеща се кожа със силен сърбеж по скалпа и лицето, с обриви, които на следващ етап засягат и тялото.

# 108
  • Мнения: 1 175
Научих от Интернет, че Атопичният дерматит е често срещано хронично заболяване, което засяга възрастни, деца и бебета. Кожата на лицето и тялото им е много суха и раздразнена. Обикновено атопичният дерматит протича в две фази - остра фаза (при която кожата е възпалена) и спокойна фаза (без симптоми). Много важно е страдащите от атопичен дерматит да полагат специални грижи за кожата си по време на спокойните фази, за да удължат максимално периодите без възпаления.

# 109
  • Мнения: 52
Често срещан проблем при бебета и деца. Характеризира се с обрив, зачервяване, много суха кожа. Постоянно трябва да се полагат големи грижи, да се използва специална козметика, да се засили имунната система. Много деца с възрастта го израстват този проблем.

# 110
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Атопичният дерматит е едно от най-често срещаните възпалителни  заболявания на кожата. Болестта е с хроничен ход и има тенденция за повторна поява на проблемите по кожата след първия пристъп и протича с периоди на обостряне и затихване.
Моето дете е с атопичен дерматит и след различни видове лечение, ни помогна само хомеопатичното лечение на д-р Михайлов. Вече нямаме пристъпи и мисля, че успяхме да излекуваме детето почти изцяло.
Весели празници!

# 111
  • Мнения: 26
Между 10-20% от децата в глобален мащаб имат атопичен дерматит - хронично, но незаразно кожно заболяване, което може да засегне и възрастни. Познато е също така като екзема. Типичните симптоми са суха, раздразнена кожа, която има периоди на възпаление с умерен до силен сърбеж, раздразнение и повишена чувствителност.

# 112
  • Мнения: 243
Атопичния дерматит е възпаление на кожата,като все по-често се среща,най-вече при децата.Симптомите на АД не трябва да се подтискат, а да се лекува детето, защото ако до една определена възраст не се вземат адекватни мерки, след това щял живот трябва да се съобразява с проявите на АД.Отделно е хубаво да се изясни произходът на АД, за да не стане така, че симптомите да затихват и после пак да се появяват и нещата да останат така с години.

# 113
  • Мнения: 1 776
Атопичния дерматит е едно от най-често разпространените кожни заболявания, най-вече при децата. Стараем се да носим предимно памучни дрехи, а също така не използвам омекотител при пране.

# 114
  • Мнения: 1 589
От атипичен дерматит боледуват предимно деца и бебета.Хронично заболяване,с периоди на подобрение и на влошаване.Характеризира се със суха и много чувствителна кожа,силен сърбеж.

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 18:01 от happy_mama

# 115
  • Мнения: 166
Атопичният дерматит е едно от най-често срещаните възпалителни  заболявания на кожата. То се характеризира с наличие на сърбеж, суха кожа и екзема.

# 116
  • Мнения: 595
Кожни обриви по меките части и свивките на ръцете, и колената, придружени от сърбеж, суха, лющеща се кожа. Атопичния дерматит е често срещано кожно заболяване.

# 117
  • Мнения: 789
Атопичният дерматит е възпаление на кожата. Типичните симптоми са суха, раздразнена кожа, която има периоди на възпаление със сърбеж, раздразнение и повишена чувствителност.

# 118
  • Мнения: 173
Атопичният дерматит и гадно хронично заболяване. Най-често се проявява в ранна детска възрас(при бебе).Сърби ужасно,възпалява се,зачервява се. За жалост аз съм с този вид дерматит от бебе,сега и бебка,която е на 5 месеца,има остър Атопичен дерматит. Бих казала,че това е най-ужасното кожно възпаление.

# 119
  • Мнения: 88
Спечелете новия Lipikar stick AP+

Общи условия

Активация на акаунт