Dermablend – високо покритие, препоръчано от дерматолози

  • 22 815
  • 346
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 29
акне, тъмни петна, тъмни кръгове, розацея и татуировки

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Покрива акне, тъмни кръгове,татуировки, розацея и тъмни петна.

# 332
  • Мнения: 495
„Dermablen" прикрива  акне, тъмни петна, тъмни кръгове, розацея и татуировки. Weary

# 333
  • Мнения: 3
ек. 2017, 15:28 ч.
Кожните проблеми, които може да покрие "Dermablend" са: акне, тъмни петна, тъмни кръгове, розацея и татуировки!

# 334
  • София
  • Мнения: 4 253
Кожните проблеми, които може да прикрие "Dermablend" са акне, тъмни петна, тъмни кръгове, розацея и татуировки.

# 335
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Ползвам Дермабленд от 2 месеца и съм много доволна, понеже кожата ми е склонна към омазняване, а се оказа, че 25 Nude е идеалния тон за мен. Разхода е доста малък , а покривността голяма. Прикрива акне, тъмни кръгове, татуировки, розацея и тъмни петна.

# 336
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
"Dermablend" прикрива тъмни петна, татуировки, розацея, акне и тъмни кръгове.

# 337
  • Мнения: 2 911
DERMABLEND успешно прикрива акне, тъмни кръгове, тъмни петна, татуировки и розацея.

# 338
  • Мнения: 704
Акне, тъмни петна, тъмни кръгове, татуировки и розацея

# 339
  • Мнения: 1 328
'DERMABLEND' успешно прикрива акне, тъмни кръгове, тъмни петна, татуировки и розацея.

# 340
  • Мнения: 52
Кожните проблеми, които може да покрие "Dermablend" са: акне, тъмни петна, тъмни кръгове под очите, розацея и татуировки.

# 341
  • София
  • Мнения: 68
Dermablend покрива всякакви несъвършенства - акне, розацея, татуировки, тъмни петна, тъмни кръгове под очите. Затова е подходящ за всяка изморена и недоспала мама Simple Smile)

# 342
  • Мнения: 3
DERMABLEND успешно прикрива акне, тъмни кръгове, тъмни петна, татуировки и розацея.

# 343
  • Мнения: 5
"DERMABLEND" успешно прикрива: акне, тъмни кръгове, тъмни петна, татуировки и розацея

# 344
  • Мнения: 3 020
DERMABLEND успешно прикрива акне, тъмни кръгове, тъмни петна, татуировки и розацея.

Общи условия

Активация на акаунт