Не зареждайте от бензиностанции VM Petroleum (Марешки)

  • 28 168
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 508
Проверил съм, че не е добро и дори фирмените ми бусове се зареждат в ОМВ, а там става дума за сериозни суми годишно за гориво.
Въобще не вярвам, че сте зареждал и проверявал.
Моля, публикувайте резултатите, иначе това са празни приказки и честно казано, ако съм собственик на фирма, за която се разпространяват такива неща, направо ще си ви осъдя.

# 91
  • София
  • Мнения: 12 006
Ясно, че рекламирате ОМВ - и аз ги харесвам и за отдих по време на път са много удобни, чисти и добре заредени, ама това не значи, че следва безпочвено да се оплюват другите.

# 92
  • Мнения: X
Проверил съм, че не е добро и дори фирмените ми бусове се зареждат в ОМВ, а там става дума за сериозни суми годишно за гориво.
Въобще не вярвам, че сте зареждал и проверявал.
Моля, публикувайте резултатите, иначе това са празни приказки и честно казано, ако съм собственик на фирма, за която се разпространяват такива неща, направо ще си ви осъдя.

Честно казано дори в България е трудно да осъдиш някой, който казва истината. Ще ти пиша на лични за да не занимаваме целия форум.

# 93
  • София
  • Мнения: 4 192
Ето ви доказателство за ужасното гориво при Марешки. Маршрутът е София-Бургас-София и няколко пъти Рударци-София.

На ОМВ не съм стъпвала от 7-8 години, откакво ми сипаха 49 литра гориво във старата ДАчия с резервоар 44 литра... 2 коли в семейството, сипваме на МАрешки или на Еко, разлика аз не правя, проблеми нямаме

# 94
  • Мнения: 3 608
Проверил съм, че не е добро и дори фирмените ми бусове се зареждат в ОМВ, а там става дума за сериозни суми годишно за гориво.
Въобще не вярвам, че сте зареждал и проверявал.
Моля, публикувайте резултатите, иначе това са празни приказки и честно казано, ако съм собственик на фирма, за която се разпространяват такива неща, направо ще си ви осъдя.

Честно казано дори в България е трудно да осъдиш някой, който казва истината. Ще ти пиша на лични за да не занимаваме целия форум.
И ние искаме да знаем.

# 95
  • Мнения: 20
Първо като си правил чип при тях съвсем не е 200 лева меренето и второ няколко стотин лева за няколко замервания са смешна сума за да предпазиш двигател за десетки хиляди . Но като ти гледам мисленето явно поговорката за триците и брашното важи за някои хора.
[/quote]

Би ми било интересно да разбера какъв е автомобила с "двигател за десетки хиляди" ???
Вие може да не зареждате фирмените си бусове там, но аз лично наливам по 1500 - 2000 литра на седмица и все още не съм имал проблем свързан с горивото.

# 96
  • Мнения: X
.

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 13:59 от Анонимен

# 97
  • Мнения: 3 608
Брей па как изтипоса баш този модел, бря бря бря.Ти ако караш такъв автомобил въобще няма да пишеш в тема за Марешки.

# 98
  • Мнения: 20
На S63 - то ли сложи чип???


# 99
  • Мнения: 3 608
На S63 - то ли сложи чип???



Бе то  без чип не става този модел Ц.

# 100
  • София
  • Мнения: 2 919
Брей па как изтипоса баш този модел, бря бря бря.Ти ако караш такъв автомобил въобще няма да пишеш в тема за Марешки.

Според мен, изобщо нямаше да е регистриран в BG Mamma Simple SmileSimple SmileSimple Smile.

# 101
  • Мнения: 3 608
Я няма нали трябва да си подостри моливчето в някоя тема.

# 102
  • София
  • Мнения: 12 006
УтрЪрвах великия Хавтомобил, тю  Laughing

# 103
  • Мнения: 3 608
УтрЪрвах великия Хавтомобил, тю  Laughing
Счупи се автомобила ли, няма го колегата а ние чакаме и чакаме.

# 104
  • София
  • Мнения: 3 457
И аз съм фен на Марешки,поне заради цените.Или бях...Вчера ми сипаха 71 л. Газ на бутилка с вместимост 87л.Като се има предвид че би трябвало да пълнят около 85% от нея...хептен не излиза сметката.Газовата система е нова,калибрирана,в гаранция, преглед и всичко останало.И беше тотално празна бутилката.Не ми е за левчетата,а за принципа.Какъв е смисълът от евтините цени, като праскат в количеството и така сметката излиза същата ..Така че имайте едно наум

Общи условия

Активация на акаунт