Звездни компромати- 346 част

  • 111 969
  • 776
  •   1
Отговори
# 45
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Виктория Бекъм дали вкъщи се усмихва поне? На децата си и на мъжа си. Аз такова чудо не мога да издържа около себе си, вечно намръщено и гледащо като бизон .
Да. Имаше едно предаване от типа на " 1 ден от живта на ... "  и бяха на гости при Дейвид и Виктория. Тъкмо се прибраха от ангажимент, като влезна гушна си дечицата ( по него време имаше още 2 ) и се усмихна и им се израдва,като всяка нормална майка. Според мен не си харесва усмивката и не се усмихва,докато е в обсег на папараци.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 127
А, добре, така може Simple Smile  Не мисля, че усмихната е грозна, ама това са си нейни комплекси все пак.

# 47
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220

Чудя се, толкова ли е трудно са каже за какво е линка.... може и да не искам да го гледам...или много да искам...



Много пораснала Харпърчето Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 23 102
След Х фактора пуснах Папараци и там се развяваше цялото чалга съзвездие. Гложди ме обаче въпросът правилно ли чух, че казаха "бременната Преслава"?

# 49
  • Мнения: 10 665
Да, така казаха.

# 50
  • София
  • Мнения: 23 102
Благодаря! Направо настръхнах от тази новина. Grin

# 51
  • Мнения: 10 665
Жълтурите спрягат за баща Павел - бившият на русата Златка.

# 52
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Онзи който й помогна да направи сватбена агенция ? Имаше история за някакъв бой между нея и бившата му жена ... Или този е по-бивш Thinking 

# 53
  • Мнения: 10 266
Венчето тая книга дето я държи е интересна и поучителна, но по толкова елементарен начин я е написла, че сигуР някоя осмокласничка отличничка би я сложила в джоба си. Останала бях с впечатление, че за толкова време на екран и между хората, си е обогатила речника и изказа, ама не би...
Naughty Нито е интересна, нито е поучителна. Жалка история

Верно е жалка Astonished, а само като си помисля, че имало преплетени действителни случки и хора Anguished

# 54
  • Мнения: 6 008
Русата Златка ли има сватбена агенция? Мислех, че се занимава с мода - дрехи, това онова.

# 55
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Имаше поне. Не знам как е към днешна дата. Едно гадже я беше "стегнало в кръста",че трябва да намери някаква ниша,нещо с което да се занимава,да прави нещо в което вижда смисъл. Определено се беше опитал да й помогне да израсне като човек и мислене, не просто да й бутне едни пари и да си запълва времето там... И имаше някаква промяна в нея към добро, но май беше до времето и на гаджето.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 129
Онзи който й помогна да направи сватбена агенция ? Имаше история за някакъв бой между нея и бившата му жена ... Или този е по-бивш Thinking 

Дам,после Мария Цветкова имаше взимане даване с бившата му жена Satisfied..Дано Преслава няма проблеми Satisfied Много ще е важен този Павел..

# 57
  • До морето
  • Мнения: 7 106
Онзи който й помогна да направи сватбена агенция ? Имаше история за някакъв бой между нея и бившата му жена ... Или този е по-бивш Thinking 

Дам,после Мария Цветкова имаше взимане даване с бившата му жена Satisfied..Дано Преслава няма проблеми Satisfied Много ще е важен този Павел..

Заради същият Павел, едно време Златка и Азис си скубаха косите в Слънчев бряг.

# 58
  • Мнения: 1 163
Първата снимка която видях на Никол Ш. от показаните беше в гръб и си казах, че това 100% не може да е тя. Обаче после видях и лицето. Защо така зле се е спретнала тази жена, ужас!

А Фърги си е върнала инфантилното държание от преди 10 години, или поне такъв извод си вадя от позите на снимките.

Благодаря за темата, :букет:  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 14 748
Няколко неофициални снимки на Макрон и Радева в Париж.

http://m.24chasa.bg/ojivlenie/article/6604266

Общи условия

Активация на акаунт