Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 5 (11.12 - 17.12) - Финал

  • 363 314
  • 4 680
  •   1
Отговори
# 3 165
  • Испания
  • Мнения: 37 503

На тази снимка вдясно е Люси Иларионов.

# 3 166
  • Мнения: X
На последната снимка не е ли Люси Иларионов?
Вдясно да, вляво си е баш Гущеров - в статията пишеше, че догонил Люси Иларионов на тегло.


Не се ли изсилвате малко с килограмите на младия Гущеров?
Тези кила на 23-24 годишен мъж (на толкова беше Гущеров тогава в този му много дебел период) хич не ми се вижда нормално и здравословно, но сега май е поотслабнал... Това му е второ отслабване, да видим дали ще задържи форма или пак ще има йо-йо...

# 3 167
  • Мнения: 1 673
На мен ми мирише като Гела, Мама и Камшик Християна да са си подарили женска седмица в страната, в която всички жени имат независимост и права, за 8-ми март... То от там са тръгнали женските стачки и пак там е имало протести за дължината на крачола на банския! 😉

# 3 168
  • Мнения: 15 712
Не се ли изсилвате малко с килограмите на младия Гущеров? Нима нашите мъже са всичките в перфектна форма? Ако е така, на кого тогава са запуснатите мъже, които срещаме по улиците? Хайде сега...

Според мен проблема не е точно в килограмите на Християн. Проблема е, че това висене нон стоп по всички медии от страна на всичките му "любими жени", за да обясняват как той е по-по-най-интелигентния, сексуалния, щедрия, прекрасния и т.н. идва в повече на всички. Понеже, като чуе човек толкова много суперлативи за някой, някак си си представя един хубав, стегнат, спретнат млад мъж с излъчване и чар, който покорява женските сърца. А не ..... Мечо. Но пък и той е живото доказателство /заедно с Пеевски/, че богат, грозен мъж нЕма.

# 3 169
  • Мнения: 5 907
Хрисито е един готованец, то е ясно. Във времето, в което живеем, ние сме се нагледали на некадърните и ограничени дечица на силните на деня.
Но да се повтаря, колко много е дебел, дебел, дебел...
Като че ние живеем с яки, мускулести академици.
Естествено, че ще си правим шеги с дефицитите на така наречения наш елит, но сланините са привилегия и на простосмъртните, нали?☺

# 3 170
  • Мнения: 69 053
Нито съм проста, нито сланини имам. Само смъртна съм...😆😆

Кой пък повтарял бил. Качиха снимки...магаре стояло, магаре излязло...аз имах забележка само досежно цвета на банЦкия му. Че не е кармазян. Нищо друго..

# 3 171
  • София
  • Мнения: 8 141
Абе никой няма като пакета на Тонката. Само ще си мечтаем за такъв.

# 3 172
  • Мнения: X
А мама Гущерица за какво ходи все с младите да им свети? 😁

# 3 173
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А мама Гущерица за какво ходи все с младите да им свети? 😁

Сигурно, за да прави обратното на това, което демонстрира бившият ѝ.

# 3 174
  • София
  • Мнения: 12 503
Мама сигурно ходи с тях, за да не стане белята. Все пак Светлето трябва да се омъжи девствена. Mr. Green

# 3 175
  • Мнения: X
Мама сигурно ходи с тях, за да не стане белята. Все пак Светлето трябва да се омъжи девствена. Mr. Green

😁😂😃

# 3 176
  • Мнения: X
Тя светланка е обезчестена за няколко живота напред...

# 3 177
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много грозно.

# 3 178
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Касабие вае фигурата на индийска мегазвезда

http://life.dir.bg/news.php?id=26962293

# 3 179
  • Мнения: 14 703
И какво има да и вае на фигурата?Снима ли се заедно при някакви обстоятелства и ето ти новина,че касабието има известна клиентка. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт