Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 5 (11.12 - 17.12) - Финал

  • 363 198
  • 4 680
  •   1
Отговори
# 4 575
  • София
  • Мнения: 22 958
Той Каролев само във ВБ не се е появявал.

Направо се чудя как са го пропуснали до сега.  Laughing

# 4 576
  • София
  • Мнения: 8 117
Голям всезнайко е, ужас.

# 4 577
  • София
  • Мнения: 20 084
Туй плямпало....нЕма нужда. Нема. Много розе ще ми трябва да го преглътна....и леген с чипс.
Оплакваш ли се?  Laughing

# 4 578
# 4 579
  • София
  • Мнения: 20 084
И аз така тЪ разбрах.  bowuu

# 4 580
  • Мнения: 9 865
На мен Владо Каролев ми е смешен, бих го изтърпяла него.

# 4 581
  • Мнения: 15 317
На мен Владо Каролев ми е смешен, бих го изтърпяла него.
И на мен ми е смешен. Особено с този негов гласец. Обаче доста се пеняви и имам съмнения, че поведението му може да ескалира не в положителна насока. Имам спомен, че след едно предаване по Нова се бяха сбили със събеседника/опонента му.

# 4 582
  • Мнения: 251
Такива намусени старчета бият лапетиите на площадката, защото са ударили колата им с топка. Ще е хубаво да го видим с Нора тристака, може и да има женски бой

# 4 583
  • Мнения: 9 865
Може да се сдърпа с някого, да, но не мисля, че е много опасен.
Например онова нещо Багата, ако си спомняте, когато се беше напило и буйстваше, а то нали и не говори много, та не можеш да разбереш какво точно иска, беше кофти тръпка за съквартирантите.
Владо Каролев ми е като йоркширски териер.

# 4 584
  • Мнения: 251
Може да се сдърпа с някого, да, но не мисля, че е много опасен.
Например онова нещо Багата, ако си спомняте, когато се беше напило и буйстваше, а то нали и не говори много, та не можеш да разбереш какво точно иска, беше кофти тръпка за съквартирантите.
Владо Каролев ми е като йоркширски териер.

Как не разбра какво иска Багата? Багата искаше мъжки ласки.

# 4 585
  • Мнения: 9 865
Може да се сдърпа с някого, да, но не мисля, че е много опасен.
Например онова нещо Багата, ако си спомняте, когато се беше напило и буйстваше, а то нали и не говори много, та не можеш да разбереш какво точно иска, беше кофти тръпка за съквартирантите.
Владо Каролев ми е като йоркширски териер.

Как не разбра какво иска Багата? Багата искаше мъжки ласки.
Ама може, обаче човекът е нечленоразделен и лично за мен си остана загадка целият му престой.

# 4 586
  • София
  • Мнения: 20 084
Може да се сдърпа с някого, да, но не мисля, че е много опасен.
И аз не го виждам като опасен. Нервен е и избухлив, дуе се като френско петле, но опасен в никакъв случай не е. Даже мисля, че ако ако действително се сбие с някого, ще се бие като жена.  Laughing

# 4 587
  • Мнения: 4 594
И според мен не е опасен, но пък ми е адски неприятен, няма да издържа дълго да му слушам истеричните крясъци. Като си спомня какъв беше във Фермата за няколко седмици, при това навън, на спокойствие и с наличие на нещо за вършене постоянно, направо не ми се мисли затворен в къщата на ББ 2 месеца, с разни дразнители и без нищо за правене. Ще обсеби цялото предаване като шеф Петров, поне докато не го изгонят.

# 4 588
  • Мнения: 15 317
Е, за опсен и аз не го намирам. Но не търпи и той чуждо мнение. Все той е прав. И може и той да почне да ги праща на Венера барабар с джобните им кученца. Че сега, нали ще е женско царство, няма да има Марс и котки, а дами от Венера с декоративни любимци.

# 4 589
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581

ББ винаги се опитва да изкара някой такъв в много положителна страна, което е много жалкарско. Кога Багата, кога Станка, кога Коцето... Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт