Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 5 (11.12 - 17.12) - Финал

  • 362 868
  • 4 680
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 526
Хоп-троп в последната темичка.
В очакване какви ще ги накъдрят утре.
Светлето каза че може и тя да спечели. Гущера да не е платил вече Joy

Oт къде това самочувствие в нея?!

# 31
  • Мнения: X
Знам, че няма шанс, но бих искала Захажайка да спечели...

# 32
  • София
  • Мнения: 22 526
Знам, че няма шанс, но бих искала Захажайка да спечели...

С какво толкова те впечатли????

# 33
  • Мнения: 2 742
Знам, че няма шанс, но бих искала Захажайка да спечели...
Е ти ме разби. Flushed

# 34
  • Мнения: 8 839
Благодаря за темата:hibiscus:
Джино победител !!

# 35
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хоп-троп в последната темичка.
В очакване какви ще ги накъдрят утре.
Светлето каза че може и тя да спечели. Гущера да не е платил вече Joy

Oт къде това самочувствие в нея?!

От Мечо.

# 36
  • Мнения: 979
Знам, че няма шанс, но бих искала Захажайка да спечели...
Е ти ме разби. Flushed
Е, по - добре е от Гиньо коледната елхичка. Предлагам да го вкараме в предаването на Гала - " Пълна промяна". Да му вземат мярка, та като се прибере в Чикагото, никой да не го познае измикярчето  Joy

# 37
  • Варна
  • Мнения: 683
Ето и моята класация по реда на излизане:
1. Захажаева
2. Динко
3. Фънки
4. Стефка Партидата(по коментари от фейса)
5. Коцето(все пак е спонсор...)
6. Джино

# 38
  • Мнения: X
Ами забавлява ме. Още в предния сезон ми беше много смешна. Не ме натоварва. Казва истини и то очи в очи. Провокира. Пък и само заради Лунската опашка да е, пак...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 184
На мен ми се иска Жино да спечели, заради физиономията на Фънки и Джинку, която ще направят.

# 40
  • Мнения: 5 997
Голям зор да оправите външния вид на Джино. Ама Фънки има по-голяма нужда според мен, да го сложат на диета като Сашето. Коцето се неждае от повдигане на клепачите, а Захажайка от цялостен лифтинг на лицето.
Джино да печели, че да видим вярно физиономийките на останалите. Ама ми се иска да ги смаже с резултат.

# 41
  • Мнения: 979
На мен ми се иска Жино да спечели, заради физиономията на Фънки и Джинку, която ще направят.
Тоя, твоя Жино, не може да чете бе жена. Ако искаш физиономиите на Фъню и Коцю, да им изпадат зъркелите, появи им се ти, нали си Дженифър Лопес hahaha hahaha

# 42
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Преди 2 години ББ нали го накара да си обръсне главата, та от солидарност и Гъмов го направи. Брат му и негови приятели - също.



А Луна отказа да свали конската опашка.

# 43
  • Мнения: 5 997
Във Фейса има гласуване кой да спечели чрез емотиконките и резултатът за момента е:
1. Джино - 5 600 гласа
2. Коцето - 1 300 гласа
3. Фънки - 781 гласа
4. Динко - 364 гласа
5. Светлана - 275 гласа
6. Захажаева -  252 гласа
Изненадва ме четвъртата позиция на Диньо. Явно има много почитатели на селското поведение и тъпото изражение. Въпросът е дали при гласуването ще е подобен резултатът. Да ви кажа честно, ако не спечели Джино значи резултатът ще е манипулиран. Аз по принцип не пускам смс-и по подобни предавания, обоче сега направо ме сърбят пръстите.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 184
На мен ми се иска Жино да спечели, заради физиономията на Фънки и Джинку, която ще направят.
Тоя, твоя Жино, не може да чете бе жена. Ако искаш физиономиите на Фъню и Коцю, да им изпадат зъркелите, появи им се ти, нали си Дженифър Лопес hahaha hahaha
А той Фънк не харесва такива турбо фолк латино диви...виж Коцко най- накрая на сезона ще му се повдигнат клепачите😗😨💆

Общи условия

Активация на акаунт