Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~182

  • 65 292
  • 741
  •   2
Отговори
# 660
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Лично аз очаквах образа на Джан да се развива в друга посока...

# 661
  • Мнения: 36 774
Лично аз очаквах образа на Джан да се развива в друга посока...

И аз имах други очаквания за образа на Джан, но още когато се "запозна случайно" с Бегюм, ми остана усещането, че е подлец....
Не мисля, че войната му с Фарук ще приключи....Дори и да заживее с Бегюм, водеща няма да е любовта, а отмъщение към Фарук....
Ще видим как ще се чувства Сюрея и какво ще направи.... Thinking

# 662
  • Мнения: 36 774
















Не ми харесва, че Бегюм непрекъснато игнорира Фарук...Все тя знае какво трябва да направи за сина си....А за да е Емир такъв, за това е отговорна Бегюм....и лъжите с които е накарала детето да живее 10 години. С внушенията, които прави в момента и манипулира Емир.
Вече писах, че усещам бегла прилика между Бгюм и Рейхан....и това усещане за сега не се променя....

# 663
  • Мнения: 36 774


Еркан и Фарах - капитан Али и Айлин баща и дъщеря от Времето лети....

Злати днес не е наминавала с обичайния сутрешен поздрав...Дано всичко да е наред  Praynig

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 14:01 от MAMA-AN

# 664
  • Мнения: 41 828
Здравейте! Hug



Цитат
Злати днес не е наминавала с обичайния сутрешен поздрав...Дано всичко да е наред  Praynig
Ани Hug,благодаря за стоп кадрите и коментарите! bouquet
Днес лаптопа пак ми създаде проблем сутринта,не тръгваше! Thinking
Скрит текст:
Синът ми обесняваше по телефона,че се абдейтвал по дълго време!Те са на гости при дъщерята!
Дива Hug,благодаря за чудесните гифчета! bouquet

Гости Hug,благодаря за кафенцето и чайчето! Hug

Лу HugИвман Hug



Видях че е пуснат превода на епизода! Peace

Истанбулска невеста 31 eп. - BG SUB


https://youtu.be/3m_ME0caMRI

Приятен следобед! bouquet

# 665
  • Мнения: 36 774
Злати не е хубаво, ама добре, че причината е техническа  Praynig
Скрит текст:
И на мен ми се е случвало понякога много продължително абдейтване - особено притеснително ми е било, когато ще пътувам някъде и бързам защото имам час....Затова започнах, вечерта преди да пътувам да го изключвам и отново го включвам, ако ще прави някакви магарии  Grinning да има време да ги прави цяла нощ.....
Радвам се, че вече е преведен 31 епизод - имам още малко да довърша от 30 и ще започна 31....И днес съм си дала почивка, от утре тръгвам да събирам документи от фирмите....
Благодаря на момичетата за преведения епизод  Hug- да бъдат здрави и щастливи през Новата година и да ни радват с преведените епизоди  Hug Съвсем различно е да се гледа на майчин език  Peace





нещо не ми се нрави Фейза....За клин трябва да има много стройно тяло и никакви излишни килца....во пък Ози много е отслабнал.....

# 666
  • Мнения: 4 642


 
       Благодаря, за превода, сладурки!


       Ще го "изгълтам" тази вечер след Кара севдата!


       Хубава вечер!



       

# 667
  • Мнения: 1 570
Здравейте момичета!
Благодаря на екипа за преведеният епизод!:hibiscus:

Не зная...може би няма да съм права, но ми се струва, че невъзможната любов на Джан към Сюрея, се превръща в отмъщение в душата на Джан към Фарук.....Запазвайки тайната от Фарук, Сюрея ще спечели още един враг на съпруга си. Освен манипулирането на Емир, Джан ще си отмъщава и като стане адвокат на Адем.....Ще видим Сюрея ще продължи ли да мълчи и няма да каже истината на Фарук.....с което ще го постави в много неизгодна позиция....
Съгласна съм с Ани и още според мен, ако скрие от Фарук истината това си е половин лъжа.По този начин тя ще стане индиректен съучастник на Джан. И тук вече говорим за нещо много лошо.Да скриеш или премълчиш нещо от любимият човек за мен е малко непростимо.
Не ми харесва, че Бегюм непрекъснато игнорира Фарук...Все тя знае какво трябва да направи за сина си....А за да е Емир такъв, за това е отговорна Бегюм....и лъжите с които е накарала детето да живее 10 години. С внушенията, които прави в момента и манипулира Емир.
Вече писах, че усещам бегла прилика между Бгюм и Рейхан....и това усещане за сега не се променя....
А тук вече смятам, както и преди съм твърдяла, че Фарук много меко и някак лековато се съгласява с всичко, което Емир и Бегюм му поискат.Разбирам, че той иска да установи истински отношения с Емир, но начина е малко погрешен.Може Бегюм да не иска Фарук да ги изпраща, но той трябваше да устоява своята позиция " да поговорят по пътя". Всеки път Сюрея се опитва да разговаря за важните неща в живота с Емир.Ами хайде вече по-малко психолози, а по-твърдо и отговорно.Щом Бегюм иска да прекара вечерта насаме с Емир, защото и за лагера не прекара с него насаме! И аз като Ани мисля, че тя манипулира сина си. И не дай боже Джан да започне да малтретира " дори и психически " Емир, тогава Фарук ще разбере, че наистина е важно да се държи по-уверено и по-мъдро като баща.

# 668
  • Мнения: 36 774
Криси и аз започнах 31 епизод...
Стана ми много тъжно за Дилара. Болка беше изписана на лицето й, когато Фарук я помоли да му помогне да направи изненада на Сюрея....Обади се на Адем да поговорят за новогодишната нощ....той мерзавеца първо попита спешно ли е...било още рано...деня не бил дошъл, ще помислят когато му дойде времето....Затвори й телефона...говори си на глас, че жените имали странно чувство за спешност.....А на него му беше много спешно да прави заговори и гадости.....
Друг актьор не би могъл да изиграе толкова гаден персонаж....Направо са уцелили в десятката с този грозник..... Stop Извинявам се на фенките му..... Praynig

Ивман Фарук сега се учи да бъде баща и то на вече пораснало момче с оформен характер. Всяко по-твърдо решение на Фарук, ще предизвика недоволство в Емир и отдалечаване от баща му. Момчето има възможност за избор - ако не му харесва при майка му, ще поиска да е с баща си и обратно...Не е случайна поговорката "Девет Баби - Келяво дете...." И колкото и да не се харесва на някои момичета, че за всичко обвинявам Бегюм, отново тя е виновна.....Скрита зад любовта към сина си, тя много ловко го използва, за своите цели.....Точно както е постъпила Рейхан с Адем.....
Не мисля, че Джан ще малтретира Емир - това е невъзможно - ако Фарук научи аман му е работата на Джан....Но мисля, че Джан ще остане верен на себе си....Ще постъпи и с Емир подло, както със Сюрея....С усмивка ще промива мозъка на момчето...Дори Сюрея не се усети какво се опитваше да направи Джан, а какво остава за едно 11 годишно дете.....

# 669
  • Мнения: 1 570
Ани Емир няма как да иска да бъде с баща си докато Бегюм се опитва да се налага и да взема сама решения за сина си. Тук съм съгласна с теб. Но бих искала Фарук по-бързо да се осъзнае и да не и позволява такива решения. За Джан исках да кажа, че психологическата манипулация също е някакъв вид малтретиране.

# 670
  • Мнения: 36 774
Ани Емир няма как да иска да бъде с баща си докато Бегюм се опитва да се налага и да взема сама решения за сина си. Тук съм съгласна с теб. Но бих искала Фарук по-бързо да се осъзнае и да не и позволява такива решения. За Джан исках да кажа, че психологическата манипулация също е някакъв вид малтретиране.

Може би Фарук трябва да поговори отново с Бегюм и предварително да си изясняват какво ще се случва, а не Бегюм да прави непрекъснато изненади. Просто трябва да има правила и двамата да говорят пред Емир едно и също....и тези правила да се спазват най-вече от двамата родители, а не решенията да се вземат под ултимативното тропане с крак от страна на Емир.
Относно лагера Бегюм искаше да отиде с тях и подскачането на Емир беше добре дошло. Такива неща не трябва да се случват. И за мен вината отново е в Бегюм - можеше да не казва на Емир, че ще е свободна.....Бегюм направо използва Емир.....И в това отношение Фарук твърдо и категорично трябва да го каже на Бегюм.....Стига се е правила на божа кравичка и на нещастна жена.....
Психологическата манипулация и промиване на мозъка е дори по-страшна от физическото малтретиране...

# 671
  • Мнения: 36 774
Фиген казва на Сюрея, че Джан е влюбен в нея.....





















































# 672
  • Мнения: 100
Страхотен сериал ! Може и да не по темата, но да попитам някое от момичетата има ли тема за сериала "Сълзите на Джанет".След като свърши така безинтересно, поне за мен Пълнолуние, случайно попаднах на него. Итересен ми стана, интригата се заостря с всяка изминала серия.С много от пишещите тук се засичаме и в други теми, затова питам, ако имат повече инфо ,моля да споделят.

# 673
  • Мнения: 36 774
Е това вече искрено ме разсмя....



А пък Нургюл си мисли, дали султанката няма деменция...дали да не каже на децата й, да я заведат на лекар..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Stilеna за "Сълзите на Джанет" не мога да помогна...Ако те интересува нещо за Невестата...веднага.....

# 674
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Страхотен сериал ! Може и да не по темата, но да попитам някое от момичетата има ли тема за сериала "Сълзите на Джанет".След като свърши така безинтересно, поне за мен Пълнолуние, случайно попаднах на него. Итересен ми стана, интригата се заостря с всяка изминала серия.С много от пишещите тук се засичаме и в други теми, затова питам, ако имат повече инфо ,моля да споделят.
Stilеna аз поне не открих такава....Има превод на руски език и на български...Гледам сериала, но няма къде да го коментирам и с кой разбира се...
Сега за ИН...Фиген наистина постъпи като истински приятел....разказа на Сюрея за миналото на брат си.....дали мълчанието на Сюрея е "лъжа"....не знам...понякога май е по добре да замълчиш....представете си реакцията на Бегюм....да не говорим за Ипек....тя и сега смята, че Сюрея е "вредила" приятеля си Джан за Бегюм....

Общи условия

Активация на акаунт