ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] - темата на ЧАЧО #5 [250]

  • 78 699
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 735
Иве Heart, може и да се съберат с Клунито по-рано от предвиденото Joy
очаквано Smiling ImpSmiling Imp
Blue HeartBlue Heart

# 31
  • Мнения: X
Рени Hug да, или поне не беше умрял от кеф, както се очакваше от такава новина... Open Mouth

Клуни... след година Satisfied

А, почна новия епизод на Долунай Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 25 350
Здравейте
Рени Hug да, или поне не беше умрял от кеф, както се очакваше от такава новина... Open Mouth

Лу, ами за него в деня на записа вече не е било новина. Joy Договора едва ли е подписан в същия ден.  Joy

Добър ви ден! Nature Snowflake Nature Snowman

Лу Hug, не гледаше в камерата през цялото време, гузен беше, но аз това го свързах с твърдението му в един от предишните дни, че няма нов проект.

Но това за парите си е изсмукано от пръстите. О3 и Нетфликс не са от вчера, не го вярвам аз. Това, че смениха сценаристите и т.н. може и да е за добро, но аз искам да го видя вече това чудо на природата, наречено Каракалем Joy


е чакай де, няма и половин година от края на Вътре. Joy  След Делибала даже почиваше повече Joy закъде си се разбързала? Аз искам да си почива още Joy

Чачо и обкръжението му си мълчат, но Едже Ер не. Joy
По повод клюките:
за забавянето на сериала - Ако в Турция нещата се вършат така и е нормално да се скалъпи нещо набързо, при Нетфликс и изобщо в американските сериали работата се върши по друг начин.

за смяната на сценаристите - трудно се адаптира книга за филм. Тази история е толкова специфична, че трябва да се работи много внимателно и да се изпипва детайла.

Идва един страхотен проект, който е важен и за актьорите, и за продуцентите и за цялата турска ТВ индустрия. И бъдете спокойни - ще го има.

Мен забавянето не ме учудва, нито пък ще ме учуди, ако снимат бавно. Така се случват хубавите неща. Stuck Out Tongue Winking Eye а иначе жълтурите нека си пишат. Trollface

Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 20:54 от Ани (Aniska)

# 33
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Да си почива, Аничка Heart, ама и да виждаме по нещо от него... знам ли, някое и друго фото, инфо... малко да се заиграва с феновете Joy

В конкретния случай ми е интересен повече сценарият, а не самата роля на Явуз Hands V

# 34
  • Мнения: 25 350
Да си почива, Аничка Heart, ама и да виждаме по нещо от него... знам ли, някое и друго фото, инфо... малко да се заиграва с феновете Joy

В конкретния случай ми е интересен повече сценарият, а не самата роля на Явуз Hands V

не е такъв тип той. Joy Не му е в стила да се заиграва. Имаше няколко такива опита .. сещам се за "Тоалетна?" по време на 1-ва серия и за тази снимка Joy


И предните пъти се покриваше.. търпение му е майката. Joy

да си почива и аз покрай него Joy

# 35
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Да си почива, Аничка Heart, ама и да виждаме по нещо от него... знам ли, някое и друго фото, инфо... малко да се заиграва с феновете Joy

В конкретния случай ми е интересен повече сценарият, а не самата роля на Явуз Hands V

не е такъв тип той. Joy Не му е в стила да се заиграва. Имаше няколко такива опита .. сещам се за "Тоалетна?" по време на 1-ва серия и за тази снимка Joy


И предните пъти се покриваше.. търпение му е майката. Joy

да си почива и аз покрай него Joy

Ми Пончик какви ги върши? Да вземе нещата в свои ръце Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Спокойна, приятна и позитивна седмица!
Усмихнат, лежерен и успешен понеделник!

# 37
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добър ден! Hug

Нека празниците започнат сега! Stuck Out Tongue Winking Eye Да, ама не...

# 38
  • Мнения: 15 391
Добър ден! Hug

Нека празниците започнат сега! Stuck Out Tongue Winking Eye Да, ама не...



Да му имам пиргите Grinning на тоя мЪнго Джери Stuck Out Tongue Winking Eye

Привет, девойки:hugs:

Хубав, успешен и смешен ден и седмица ви пожелавам.Kissing Heart За празичното пируване съм и азе готова... ама къде ти още Confused

Аничко, HeartKiss благодарско за новата  тема.

# 39
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
 Добър ден на всички! Hug

   

     

# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 25 350
Oт Т, ретутинато от Ипек Гьокдел
Вечер Явуз четял "Парфюмът" на Патрик Зюскинд.
Аз съм я чела отдавна, но преди 2-3 години я препрочетох. Хубава книга.
Ревюта за нея.

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 22:19 от Ани (Aniska)

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Спокоен, приятен и позитивен вторник!

# 44
  • Мнения: 25 350
Добро утро Stuck Out Tongue Winking Eye

Чачо е харесал снимка на Арас.

Общи условия

Активация на акаунт