ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] - темата на ЧАЧО #5 [250]

  • 78 803
  • 722
  •   1
Отговори
# 405
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 942
Привет! Hug

Вчера Клунито е имал премиера. Филмът "Daha"... И всички са се строили там, включително и Пънарчето Joy



# 406
  • Мнения: 25 351
привет Stuck Out Tongue Winking Eye

Клюки от тези клюкари. Уж Бирсен го била казала това, ама има и неща, които не ги е писала май. Както и да е.

Снимките започвали тези дни.

Чачо и Джан Евренол се срещали постоянно и правели пробни снимки с различни актьори (между тях била Памука .. пфу, да му се невиди Joy).

Работата по каста продължавала, ама доколкото разбирам освен режисьора и Чачо имал думата. Joy


О3 медия си пуснаха вече всички сериали. Последно започнаха снимките на батЮвия сериал, но май вече имат заснета серия. Т.е. са на финалната права. Точно време да почнат снимките на Чачовия. Само той остана. Stuck Out Tongue Winking Eye

Джадъ е заета и може да не е видяла новината, ама може да има и други интересуващи се от него - Жижу няма да е с онази оцъклената партнЕрка. Joy

# 407
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Привет и от мен!


Снимките започвали тези дни. => Ха, дано!  Praynig

Чачо и Джан Евренол се срещали постоянно и правели пробни снимки с различни актьори (между тях била Памука .. пфу, да му се невиди Joy). => Пфу, пфу Crossing Arms

Работата по каста продължавала, ама доколкото разбирам освен режисьора и Чачо имал думата. Joy

=> Туй, и да са го написали, не ми се вярва много. Не ми се вярва в турската дизи-индустрия, да има някой актьор/актриса, който да си избира партнЕрката/партнЕрина. Май думата имат най-вече продуцентите  newsm78

Джадъ е заета и може да не е видяла новината, ама може да има и други интересуващи се от него - Жижу няма да е с онази оцъклената партнЕрка. Joy => Туй го видях и си помислих, тъкмо Джадъ му "намери" един полукрокодил и сега ще трЕбва да търси друг   Laughing


Ани  Hug

Чачо в 5-тицата на най-коментираните мъже актьори за 2017

# 408
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
привет Stuck Out Tongue Winking Eye

Клюки от тези клюкари. Уж Бирсен го била казала това, ама има и неща, които не ги е писала май. Както и да е.

Снимките започвали тези дни.

Чачо и Джан Евренол се срещали постоянно и правели пробни снимки с различни актьори (между тях била Памука .. пфу, да му се невиди Joy).

Работата по каста продължавала, ама доколкото разбирам освен режисьора и Чачо имал думата. Joy


О3 медия си пуснаха вече всички сериали. Последно започнаха снимките на батЮвия сериал, но май вече имат заснета серия. Т.е. са на финалната права. Точно време да почнат снимките на Чачовия. Само той остана. Stuck Out Tongue Winking Eye

Джадъ е заета и може да не е видяла новината, ама може да има и други интересуващи се от него - Жижу няма да е с онази оцъклената партнЕрка. Joy



  Ани,благодаря за инфото Hug В тази суша и това е нещо Joy

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Позитивен, приятен и спорен четвъртък!

# 410
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Днес бил международния ден на думата "БЛАГОДАРЯ"

Благодаря на всички за споделените моменти и за чудесното ви чуство на хумор!

# 411
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 942


Да кажа и аз “Благодаря”! За всичко, на всички Heart

# 412
  • Мнения: 5 267
Благодаря........Heart Вие си знаете......Blush

KissKissKiss
Галка:hugs:.......къз............щи простИм за пладнешкия обир............Stuck Out Tongue Winking Eye когато дотътриш субките на БГ  на батювия филм........

Мрън -мрън- мрън.............ImpSmiling ImpRageImp смотани жълтурски жюрналя........

# 413
  • Мнения: 25 351
Привеееет Stuck Out Tongue Winking Eye

И аз благодаря Heart Eyes шом казвате, че е ден за благодарности Hug

Що мрънкаш бе, Бойче? Joy Чачо работи мноУ и не ходи по кръчми, затова не са го хванали жълтурите Joy

И аз ще гледам батЮвия филм със субове .. на ТВ-то ще си пусна. Heart Eyes



Канала на Вътре с 1 млн абонати. Обаче Клунито явно спря да плаща за награди .. на днепните "Звездите на годината" пак нЕма нито една награда. Баси свидливия човек. Joy

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 19:54 от Ани (AHИ)

# 414
  • Мнения: 5 267
Скрънза викаш......

Ще мрънкам........Blush време настана..........Stuck Out Tongue Winking Eye  зажаднях бе...... като едното нищо ще се влюбя у нЕкойдруг Innocent

# 415
  • Мнения: 25 351
Скрънза викаш......

Ще мрънкам........Blush време настана..........Stuck Out Tongue Winking Eye  зажаднях бе...... като едното нищо ще се влюбя у нЕкойдруг Innocent

Скрънза и стипца и циция JoyJoyJoyJoyJoy

Влюбвайте се Stuck Out Tongue Winking Eye Тъкмо Чачи ще остане само за мееееееееен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Прекрасен, приятен и спокоен петък!

# 417
  • Мнения: 27 735
мерабааа Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

Джадъ е заета и може да не е видяла новината, ама може да има и други интересуващи се от него - Жижу няма да е с онази оцъклената партнЕрка. Joy => Туй го видях и си помислих, тъкмо Джадъ му "намери" един полукрокодил и сега ще трЕбва да търси друг  Laughing
джадЪ вижда всичко Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Winking Eye  и нов кастинг прави вече  Smiling ImpStuck Out Tongue Closed Eyes

и готиното режисьорче видяФ Heart Eyes
Joy

Чачо в 5-тицата на най-коментираните мъже актьори за 2017
пууу, че хубав тоя Алп YumYumYumYumYum

черпА ви чистак бърсак нов Енрике YumYumYumYumYumNotesNotesMusical ScoreNotesMusical NotePeople DancerPeople DancerPeople Dancer



и се топвам в блаженство JoyJoyJoyJoy




# 418
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 942

и се топвам в блаженство JoyJoyJoyJoy






Иве Heart, мерсаж за чисто новия Енрике Hands Clap

Да знаеш, че не вярвам твоето нежно телце да се е превърнало в това топчесто блаженство Joy

# 419
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Скрит текст:
Привет,ма мноо съм горда със себе си бе Joy Joy Joy-като за първи опит си е трепач.Ако продължавам да го опитвам,гостите ми нема имат  тоя късмет hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт