Dilema

  • 2 585
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
Поздравления за решението. Предполагам, че не ти е било много лесно. Много късмет занапред и лека бременност   bouquet

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
  bouquet  bouquet  bouquet Много се радвам Simple Smile
Наистина, предстоят ти най-прекрасните мигове.  sling
Трудности ще има, но всичко си заслужава в името на това щастие.  Two Hearts

# 17
  • Мнения: 705
Честито за смелото решение!
Имаш подкрепа, защо казваш, че нямаш?
Този форум за какво е Laughing
Не е нищо ново, но да напомня - то, това малкото в корема ти, те чува и разбира някак. Затова, когато ти остане една свободна минута, порадвай се и му се усмихни Simple Smile Мисля, че и 30-40 секунди ще ти стигнат  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 458
Желая ти лека бременност и успех с новото човече, което изцяло ще зависи от теб, но и ще ти дава много радост в живота.
Винаги си добре д ошла тук сред нас и бъди сигурна в подкрепата ни   Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 108
Браво-от няколко дни исках да видя какво си решила ..... пиши пак!
Успех и безпроблемна бременност!
Очаквате толкова щастие Peace !

# 20
  • Мнения: 332
Здравей LOST!Поздравявам те за смелото решение.
Не си мисли че като имаш мъж до себе си ще ти е по- леко.Аз живях 2 години след като родих дащеря си с мъжа ми,но все едно бях сама.Той така и ненамери време за нас от постоянното хойкане с курви и "приятели".И ето че сега се развеждаме и съм сама с детето си от 5 месеца.
В някои ситуации е по-добре да разчиташ единствено на себеси /колкото и да е трудно,а е трудно,повярвай ми/отколкото да чакаш да му кефне на МЪЖА.Искам само едно от теб-да си прецениш 100% човека до теб и ако решиш че няма да е до вас с детето,НЕ ГО ДОПУСКАЙ повече.Нямаш нужда от повече объркване и тревоги.Трябва да си спокойна,за да е спокойно и детето ти.Подкрепям те и ти пойелавам лека бременност.
Само ако знаеш колко е прекрасно да си майка и каква сила,емоция,радост и смисал ще ти дава детето....целувам те.и помни-АКО ТИ СИ ДОБРЕ И ДЕТЕТО ТИ ЩЕ Е ДОБРЕ.

# 21
  • Мнения: 1 366
Лентичка!! Искаме лентичка!!!  newsm44

Всички най-хубави пожелания на света!  Hug   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 017
Много, много Щастие ти пожелавам, хубави мисли за мъничкото сърчице в теб и късмет   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 680
Лентичка!! Искаме лентичка!!!  newsm44

Всички най-хубави пожелания на света!  Hug   bouquet
newsm10 newsm51

# 24
  • Мнения: 6 315
Успех и кураж! Лека и безпроблемна бременност! Прекрасни мигове ти предстоят!   bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 357
Чистито и от мен!  bouquet
Само един съвет: пести си нервите и се пази! Всичко друго ще бъде ОК. Наистина те очакват прекрасни мигове с малкото човече вътре в теб! Heart Eyes

# 26
добре Simple Smile

а как се слага лентиЧка?

# 27
  • Мнения: 1 366
Разгледай лентички на други потребителки и като си харесаш някоя, кликни върху нея, ще ти се отвори сайт, от който е свалена. Направи си я и сложи адреса й в профила си. Така ще можем да следим "надебеляването" ти.  Hug

Не ти казах по-рано, но мисля че си много силна. Свалям ти шапка и съм убедена, че "си заслужава"...

# 28
  • Мнения: 2 108
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0
тук виж упътване за лентичка

# 29
Еи ме на Simple Smile

Много сте готини, момичета

Общи условия

Активация на акаунт