Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 43

  • 86 689
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 615
За начинаещи най-лесна е очна линия тип писалка според мен. Гел очната линия на Лореал е чудесна, но е трудна за нанасяне, особено за тепърва учещ се да прави очна линия.

Иначе зависи с каква четка се нанася - аз я нанасям с една на Риъл техникс и се получава перфектно. Но трябва човек да има практика и добра четка.

# 151
  • Мнения: 2 622
Аз опитах твърдия писец на ГР - трудно ми беше с него. В сегашната брошура на ДМ има една с твърд писец на промоция на Римел. Оказа се, че е с печат (има плосък участък с формата на "крилце"), за прецизно оформяне.  Ами много ми е кеф да го ползвам. (Мисля, че Римел имат много хубави продукти, а май са малко подценени по нашите ширини).

# 152
  • Плевен
  • Мнения: 584
Може ли една снимка на очната линия?

# 153
  • Мнения: 1 529
Аз имам гел очната на Лореал от доста време и по-издръжливо чудо не съм слагала на очите си. Страшно черна и невероятно издръжлива. С нейната четка ми е супер лесно да я нанасям. Имам с твърд писец на Есенс, доста прецизна и също издръжлива. Сега си взех на Орифлейм Calligraphy и също ми харесва. Имам и с мек писец, но за нея ми трябва повече време и по-рядко се хващам с нея. Най-често за ежедневието длагам на Есенс и сега на Орифлейм, от както си я взех. На Лореал я ползвам за по-важни събития, например бизнес срещи, конференции, вечерни излизания, защото е бетон и се нанася като масло. Освен това правейки грим за важно събитие отделям повече време за очната линия. Най-бързо ми е с твърд писец. Дега, докато са на промоция Лореал пак ще си я взема, че ми е поизсъхнала мойта. Grinning
Надявам се да съм била полезна. Simple Smile

# 154
# 155
  • Мнения: 154
И аз съм повече от доволна от очната линия на Лореал.Невероятна е ,не мърда и е наситено черна. Препоръчвам с две ръце ! Heart Exl

# 156
  • Мнения: 997
Благодаря на всички, които се включиха!
Първият ми опит  с очна линия беше с една на флормар , която е тънка като косъм, мека четка и после разбрах,изобщо неподходяща за начинаещи ( а ми я бяха препоръчали като много лесна за нанасяне). Отказах се. След 1 година една приятелка ми похвали на ГР точно тази, която е с твърда четка. Ами получава ми се ама горе долу... Със черни сенки на катрис и една специална четчица скосена на екотуулс е в пъти по-добре-лесно, бързо и равномерно.
Онзи ден на работа пак се заговорихме за очни линии и сега ми похвалиха тази на Лореал... та се чудя дали ще мога да я нанасям с тази четка, която ползвам на Екотуулс или трябва с тази от вътре и ще стане ли въобще?

# 157
  • Мнения: 248
Аз се научих преди около година с очната линия на Лореал в буркачнето за която говорите и ми беше много лесно. Но аз в началото си слагах картичка на очите като тиксо за правата линия на опашката докато свикна и после ми беше много лесно. Ползвах скосена четка. Сега вече мога със всякакъв вид.

# 158
  • Мнения: 5 062
Имате ли отзиви за този парфюм на Буржоа ,от каталога на ДМ този месец го мернах. 


# 159
  • Мнения: 5 478
Гел очната линия на Лореал е единствената, която се задържа на моя паднал и мазен клепач. Пробвала съм няколко вида други от типа писалка и е някакъв кошмар. С нейната си четка я нанасям.
Иначе според мен си трябва техника и опит за всяка една очна линия. Smiley

# 160
  • Мнения: 2 622
Съгласна съм. Аз имам и писец, и няколко различни вида четки. Тъкмо започна да хващам цаката на единия писец, и ако реша да премина на друг, все едно за пръв път хващам четка.

# 161
  • София
  • Мнения: 23 047
Може ли снимка на гел очната линия от Лореал.  Simple Smile

# 162
  • Deutschland
  • Мнения: 5 538
Този бляскав ефект как се постига?


# 163
  • Мнения: 17 546
Примерно, с тези сенки. Има и бели.
Скрит текст:

# 164
  • Мнения: 1 493
Примерно, с тези сенки. Има и бели.
Скрит текст:
Много са красиви. Каква им е цената?

Общи условия

Активация на акаунт