И ...пак за Витаголд

  • 20 605
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  Ако сте обърнали внимание и на други подобни продукти/Златно чудо напр./, в упътването пише едновременно с приема на въпросното "чудо",да се ограничат тестените изделия,бялото брашно,сладките,газираните напитки; да се наблегне на плодовете,зеленчуците,киселото мляко/естествено,нискомаслено Wink/ и т.н. + спорт-задължително-ежедневно!Ами, ако спазваме указанията в упътването,и без въпросния продукт,ще отслабнем!!!Всичко е въпрос на калороен баланс-да се изразходва повече от приетото;иначе съм съгласна,че с л-карнитина се ускорява разграждането на мазнините-и наистина има ефект-но само ако спортувате! Wink

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
НИКАКЪВ ефект- пих го две седмици ама не става. То ако си ограничиш хранителният режим и пиеш нес кафе пак ще е същото. Чиста зарибявка, неси давайте парите на вятъра........

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
Витаголд:
Натурално разтв.кафе - 1.851 гр.
Сух екстракт Жен-шен - 0,028 гр.
Сух екстракт Зелен чай- 0,247гр.
Л-Карнитин                     -0,124 гр.
Хром пиколинат              -0,00005 г.

Намерих една празна опаковка  (винаги си ги събирам)
Много ситно е написано и дано да не съм объркала нещо.
Вижда се че Л-Карнитина е много, много малко.

# 18
аз пия златното чудо, но от около десет дни и има съвсем лек ефект, някакви грамчета и става трудно защото и на мен са ми останали малко кила(3-4) за сваляне. но понеже нямам в къщи степер и тем подобни уреди за гимнастика се чудех дали пък 3 часово ходене с количката на разходки е вид гимнастика???

# 19
  • Мнения: 5 647
се чудех дали пък 3 часово ходене с количката на разходки е вид гимнастика???

Да, гимнастика си е и то много добра. Като си гледах детето обикалях по цял ден квартала с количката и нямах нужда нито от диета, нито от фитнес. Вечер правех по 50 клякания. Ефектът наистина беше поразителен.


# 20
  • Мнения: 1 680
Моето лично мнение гласи, че това нещо ще има ефект само при положение, че е съпроводено с поне 25 минути интензивна физическа активност на ден.  Основната му съставка, на която се разчита за отслабването е Л-карнитин. Моите наблюдение от първа ръка за въздействието на карнитина е че има страхотен резултат, ако е съпроводен с дори и минимално спортуване. В противен случай ефекта или няма или е обратен.
Аз в крайна сметка реших да си купя просто чист Л-карнитин, който ми излиза съвсем малко по- скъпо от кафето (но пък е по- ефективен) и да връткам велото по 30 минути + още 15 върху степера в домашна обстановка Crossing Arms newsm10 newsm10 newsm10

# 21
  • Мнения: 1 064
Аз изпих 2 опаковки от това кафе и през това време отслабнах. Въпросът е, че никой от нас няма да пробва само кафе, докато си се храни нормално. Но не мислите ли, че има голямо значение в какъв момент се пие кафето - правени ли са до момента диети, на какво калорийно ниво е балансиран организмът. Ако някой прави диета с 800 калории и решава да премине на по-нормално хранене плюс кафе, едва ли ще има какъвто и да било резултат. Даже мисля, че такъв е случаят на жените, които казват, че са надебеляли докато са взимали от кафето. То е само спомагащ продукт с доста слабо действие. Ако преди него сте взимали драстични мерки... няма как да подейства.
За протокола - един колега пи кафето без да спре пиците /!!!!/ и отслабна 2 килограма. Но той преди това не беше правил никакви диети, никакво ограничаване... Бас държа, че ако аз мина на пици с кафе Вита Голд, ще надебелея.

# 22
  • Мнения: 13 512
Лелеееее, ужас! и НА МЕН МИ ИЗБИХА ПЪПКИ ПО ЛИЦЕТО НА ТРЕТИЯ ДЕН- Отвратително, спирам го!!

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Пих кафето около месец. Първо пих една седмица слимлайн кафе, после минах на витаголд. Може да съм свалила 2-3 кила, но аз имам много за сваляне и 2-3 не си личат а не обичам да се меря. Само че аз го пиех 1-2 пъти на ден а препоръчват да се пие 2-3 пъти. Определено като го пиех не ми се ядеше. Не знам дали ако пия обикновено кафе пак няма да ми се яде защото по принцип не пия кафе. Спрях го защото съм с високо кръвно и се притесних да не ми стане нещо. А и не смеех да го пия 2-3 пъти на ден за да не ми дойде много. През това време не спортувах, освен разходки с количката по цял ден. Така че каквото съм свалила е било от кафето.

# 24
Излязоха ми множество червени пъпки по лицето от него! А апетита ми не  стихна!

# 25
  • Мнения: 68
Ще следя темата с интерес,защото и аз мисля да си го купя. Peace
И аз,и аз  Peace

# 26
Аз пия кафето вече цял месец по 2-пъти на ден и съм много доволна.Свалила съм 3кг.

Общи условия

Активация на акаунт