ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 19

  • 64 308
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 093
        Благодаря за всичко, което сте публикували! Hug

              И от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


         




Големи сладури Grinning  Heart Eyes





# 601
  • Мнения: 23 380
Думите на Халит и Берг вече ги преведох. Говореха за Али.

Журналистите искаха да им задават и други въпроси, но Халит каза, че събитието е премиерата на филма на Онур и не бива този повод да бъде изместван от други неща.

Затова ще преведа само коментара на водещите в студиото след излъчения репортаж.

Серен: Много обичам тази двойка.

Дженгиз : Бергюзар явно е гледала нашето предаване. Онзи ден пуснахме репортаж с Халит, в който казваше, че смятат за нередно Али да се превръща в тема на медиите. Тогава коментирахме, "щом си известен, няма как, това е съдба." Бергюзар не е съгласна. Казва, че те са родители и искат медиите да проявяват уважение.

Серен: Съгласна съм, че трябва да се демонстрира уважение. Но не бива да са свръхчувствителни на тази тема, защото така или иначе всички ще познават детето им. Ако се стараят прекалено много да го предпазват от медиите,  ще страдат. И детето ще живее под стрес. Утре-вдругиден ще порасне, ще има приятели. Както дъщерята на Хюля Авшар, например. Ще излиза на улицата, ще се разхожда с приятели. Всички ще знаят, че е детето на Бергюзар и Халит. Затова не бива да изпадат в крайности.

Дженгиз: И аз мисля така. Но и разбирам чувствителността на Бергюзар. Децата ни посещаваха една и съща детска градина. Али е една година по-голям от дъщеря ми. Халит беше всяка сутрин там, всяка сутрин го водеше...

Серен: Много добри родители са....

Дженгиз: И сега са в едно и също училище. Пак всеки път  Бергюзар и Халит идват да го вземат. Всички казват, че много се грижат за детето си. Но това е положението. Известни са, няма какво да се направи. Едно обаче наистина е опасно. Обръщам се към колегите. Не бива да се дава информация къде учи Али или в кой парк ходи...

Серен: Да, по отношение на сигурността съм съгласна.

Дженгиз: Не само за тяхното дете, за всички деца на известни хора.

Серен: Защото има хора, които ги обичат, други не ги обичат. Някои не споделят политическите им възгледи, затова не бива да се пише къде учи детето, къде живее, къде играе. Целувам ги и двамата.


Още две клипчета.

Докато се нагласят да отговарят на репортерите.

Много сладки.

https://twitter.com/BerguzarHalit/status/951139162132017152

https://twitter.com/HalitLoveBerguz/status/951122801863413760

# 602
  • Мнения: 11 116
Варна, благодаря за превода на коментарите на водещите! Hug Hug Hug

Прави са Халит и Берг като родители, и като хора, които познават всички страни на известността. И на възгледите, които имаш в една такава страна като ТР.

# 603
  • Мнения: 9 762
Варна newsm51  благодаря за всички преводи Hug

# 604
  • Мнения: 11 116
Като няма Азизе и ДЖевдет заедно, поне се нагледахме на Берг и Халит.

# 605
  • Мнения: 23 380


Като няма Азизе и ДЖевдет заедно, поне се нагледахме на Берг и Халит.


Още по-хубаво.  Grinning Grinning Grinning

# 606
  • Мнения: 9 762
Азизе и Джевдет останаха само в архивите... Praynig

# 607
  • Мнения: 7 093
       Браво на този фен - публикувал е още една снимка от Финландия. Peace
                                             - с дата 02.01.2018г.


         

                                           *************
           
                                        А тези са от снощи Grinning




           

# 608
  • Мнения: 5 706
Добро утро!  Hug

Идвам с кафенце да ви благодаря за всичко споделено

и да ви пожелая хубав ден! Hug  Heart Eyes

# 609
  • Мнения: 23 380

Добро утро и хубав ден на всички!  Hug

Няма някакви интересни новини тази сутрин.

Прочетох само нещо хубаво за една от най-добрите приятелки на Берг Доа Руткай.
Била е със съпруга си на премиерата на филма "Делиха". Репортерите забелязали, че е качила килограми и в типичния за турските журналисти безпардонен маниер са я попитали "Бременна ли сте?" Mr. Green
Доа се смутила и отговорила "Да кажем, че съм качила някой и друг килограм, приятели,  но може би в близко бъдеще ще можем да ви зарадваме с добра новина".

Явно е суеверна. То си личи, че е бременна. Тя винаги е в добра форма.

Много се радвам за нея. Страхотен човек, невероятно слънчева и позитивна, прекрасна двойка със съпруга й, много забавни, с невероятно чувство за хумор. Как се намират понякога хората. Родени един за друг. Отсега мога да кажа, че детето им е голямо късметлийче. Само да се роди живо и здраво.  Praynig Praynig



# 610
  • Мнения: 7 093
Привет! Heart Hug

11. 01. 18 е денят на думата "Благодаря!"

Една единствена дума днес е повод за празник.
Дума, която изразява по най-ярък начин човешкото в нас.

„Благодаря“!

На всички вас, приятели,че сме всеки ден заедно - Благодаря!





*********************

С фен - от вчера



***



https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-unluleri-bulusturan-gala/1

***


Четвъртък е.....и днес отново сме с нашите герои Peace






***

Информация от Бирсен Аталуш.
След Онур Сайлак,  сериала ще напусне и Окан Ялабак.




Усмихнат и слънчев ден, приятели! Hug


# 611
  • Мнения: 11 116
Привет!

Имате и моето БЛАГОДАРЯ за всичко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ех, тази Бирсен! Един по един си отиват неприятните образи, тези, които навредиха на семейство Джевдет не по-малко от гърците. Мехмед го причислявам към героите, които не ми харесват от самото начало.

Най-накрая галиба  Joy Joy Joy ще останат семейството и Леон, както е тръгнало. Якуб го смятам за член на семейството. Дано поне Бирсен някой ден не напише и за някой  от тези положителни герои, че напуска сериала....След всички измишльотини, нека има за нашите хора щастлив край и за децата им.

Хубав четвъртък на всички!  Hug Hug Hug

# 612
  • Мнения: 23 380
БЛАГОДАРЯ / TESEKKUR EDERIM  Grinning  на всички и от мен!

Наистина, останахме без злодеи.  Grinning Grinning

Един Филипос само за цвят.

Хамилтън изобщо няма да ми липсва, но не искам да се измъква по терлици. Той ми е най-неприятният отрицателен образ. Във втори сезон, както някой вече каза, служеше за мебел в кабинета на Джевдет, но като всички тихи води междувременно успя да извърши и най-голямата гадост.

Тъй като силно се стесни кръгът от герои, да се надяваме, че това е знак за скорошна среща на  Джевдет и Азизе.
Щом Хамилтън излиза, значи в близките серии Джевдет ще види истинското му лице.

Да ви кажа моята "пътна карта" може да се окаже точна.
Ето, няколко серии сега с Мехмед и Тефик.
Една-две серии да излязат на повърхността мизериите на Хамилтън.
И останалите серии докрая да се изяснят отношенията между главните герои и да посрещнем День Победы.  Joy

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 11:44 от varna_2

# 613
  • Мнения: 11 116
Да го посрещнем, но с Джевдет и Азизе заедно, ръка за ръка. Ако накрая и това ни отнемат ще ги обявя за най-бездушните, безчувствените сценаристи на света! Не стига, че целият първи сезон почти ни измъчиха да ги гледаме на една ръка разстояние, а разделени, то не бяха предатели, то не бяха годежи, женитби, то не бях измъкнати писма под носа на Азизе, после за втори няма да говоря...Накрая и без единият от тях!!! Защо беше тази борба и усилия!

# 614
  • Мнения: 9 762
Привет Hug

Варна  bouquetБлагодаря за новините и преводите Hug

Благодаря  bouquet на всички , за всичко споделено Hug

това нещо- "TESEKKUR EDERIM " преди години се опитвах да го изговоря- строши ме се езика, стана на та*аккалдаръм Joy Joy Joy
не се и опитвам вече Mr. Green но саоло звучи добре Wink кога се казва обаче , не съм сигурна, или е едно и също, както нашите благодаря и мерси newsm78

Няма да ми липсва Окан, тефтерчето ще му изяде главата Twisted Evil


Тримата мускетари и Дартанян/ка  Mr. Green  hahaha

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 12:28 от Lilims

Общи условия

Активация на акаунт