Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 176 071
  • 1 076
  •   2
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Взимайте от бензиностанциите, последните пъти като купувам е все от ОМВ.

# 526
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Купувала съм Журнал и от Билла

# 527
  • Мнения: 10 237
Със сигурност Журнал ги има във Фантастико. Както и от другите списания с книги.

# 528
  • Мнения: 1 531

1. Изкушението на Грейс - Санта Монтефиоре
2. След полунощ - Тереза Мадейрос
3. Съседът - Лиса Гарднър

Момичета, някоя от вас прочете ли Сам  на Лиса Гарднър? Аз я взех, но все още не съм я чела, чудя се дали си заслужава да купувам следващите.
Прочетох „Шивачката” Кейт Алкот, не е лоша, но не е и кой знае какво.

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Надявах се да продължат трилогията на Ленор Бел. За съжаление през Септември историческите любовни романи не представляват интерес за мен - книгата на Лорета Чейс съм я чела, а Тереза Мадейрос .... не е лоша, но не е моят автор.
N.N, не съм чела първата на Лиса Гарднър, но днес си купих и втората и ще ги прочета. Имат добър рейтинг в ГР. Предполагам, че няма да издадат цялата поредица от 11 книги, но те са отделни случаи, така че ...........
Мого ми се ще да издадат и книга 4 и 6 от Халстед Хол на Сабрина Джефрис - ако ме четат, да си знаят Laughing

# 530
  • Мнения: 6 168
Аз я започнах Сам, минах 5 глави, но малко ми е тромава, а и нямам време да я довърша и отлежава.
На Лиса Гарднър съм чела няколко книги от друга поредица за ФБР профайлър и помня, че много ми харесаха. А тази защо така мудно ми тръгна, от превода ли е .. не знам. Но нищо де, днес ще взема и втората.

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Някъде в Пловдив някой знае ли дали мога да намеря Лошата дъщеря?  Търсих я на няколко места още покрай датата, но ударих на камък.

# 532
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Имате ли Inmedio в Кауфланд? Аз там я намерих, но не съм от Пловдив.

# 533
  • Мнения: 6 168
И аз я търся Лошата дъщеря, но навсякъде ми казват, че е изтеглена. Може би има шанс да я пуснат пак с Крайм стори. Ще погледна на Каблешков в Кауфланд.

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Момичета, в Озон я има https://www.ozone.bg/product/loshata-dashterya/ на промоция 4 за 3
над 20 лв доставката е безплатна

# 535
  • Мнения: 1 201
Една от последните книги, които си купих със списание е на Карън Роуз "Не можеш да се скриеш". Вчера започнах да я чета и съжалявам, че нямам достатъчно свободно време, защото ми е изключително интересна.

# 536
  • Мнения: 4 010
Една от последните книги, които си купих със списание е на Карън Роуз "Не можеш да се скриеш". Вчера започнах да я чета и съжалявам, че нямам достатъчно свободно време, защото ми е изключително интересна.
Кога е излязла и с кое списание

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Скрит текст:
Една от последните книги, които си купих със списание е на Карън Роуз "Не можеш да се скриеш". Вчера започнах да я чета и съжалявам, че нямам достатъчно свободно време, защото ми е изключително интересна.
Кога е излязла и с кое списание
отдавна, интересува ли те ел.вариант?

# 538
  • Мнения: 1 201
Една от последните книги, които си купих със списание е на Карън Роуз "Не можеш да се скриеш". Вчера започнах да я чета и съжалявам, че нямам достатъчно свободно време, защото ми е изключително интересна.
Кога е излязла и с кое списание
Купих си я преди 2 седмици със списание Журнал.

# 539
  • Мнения: 4 010
Яна,благодаря но предпочитам истинската книга🤗
Щом преди 2седмици я е имало ще я потърся,ако не я открия ще я поръчам .
Благодаря

п.с. с тази корица ли е излязла последно

Общи условия

Активация на акаунт