Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 175 786
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 525
Утре ли излиза Любовни писма, че с тези празнични дни нещо се пообърках?

# 631
  • Мнения: 1 529
Да, утре излиза "Любовни писма''.

# 632
  • Мнения: 6 154
А с Крайм стори знае ли се какво излиза този месец?

# 633
  • Мнения: 1 529

Изабел Душейн е спасена като по чудо от горящ склад във френския квартал на Ню Орлиънс. В останките обаче е намерен трупът на водещия кандидат-губернатор на Луизиана. Уликите сочат убийство, а Изабел е единственият свидетел. Случаят е поет от детектив Джей Ди Гембъл – същият богат и интелигентен креолец, който е разбил сърцето на Изабел преди десет години. Дори и да иска, тя не може да му каже истинската причина за присъствието си в склада в деня на пожара. Не може да му довери и каква е връзката между нея и кандидат-губернатора. Но ако иска да спаси живота си от убиеца, тя ще трябва да спечели доверието на Джей Ди, а това означава двамата да преразгледат чувствата си един към друг.

# 634
  • Мнения: 525
Да, утре излиза "Любовни писма''.

Благодаря!

# 635
  • Мнения: 6 154
Благодаря! И тази съм я чела. Много е хубава, вземете си я, въпреки че я има и електронна. Има и втора книга - "Изпепеляване" мисля се казваше, още по-хубава.

# 636
  • Мнения: 1 529
Аз тъкмо се чудех, че ми е познато заглавието , а то се оказа, че книгата е издавана и преди. Чела съм „Изпепеляване” и наистина беше много интересна. Тази съм я пропуснала и сега ще си я взема.

# 637
  • Мнения: 525
Щеше да е много хубаво, ако предварително имахме информация за всеки месец коя книга ще излезе, но разбираме едва в началото на месеца, когато излезе книгата от другата поредица.

# 638
  • Мнения: 2
Здравейте !!!Интересувам се от книгите на списание Журнал за жената.
Търся следните заглавия:
1.Мемоарите на една гейша
2.Краят на играта
3.Седемте гряха
4.На върха на класацията
5.Вечното чудо
6.Дългият уикенд
7.Лято във вила Роза
8.Слънце в полунощ
9.Изневярата
10.Синеокият дявол
11Слугинята
12.Любовницата на пирата
13.Красавицата и звяра
14.Ангел на греха
15.Покорителят
16.Нежен вихър
17.Любов на разсъмване
Ще се радвам ако някой може да помогне с намирането на тези книги.

Последна редакция: чт, 20 май 2021, 14:51 от bubanka

# 639
  • Мнения: 525
Здравейте !!!Интересувам се от книгите на списание Журнал за жената.
Търся следните заглавия:
1.Мемоарите на една гейша
2.Краят на играта
3.Седемте гряха
4.На върха на класацията
5.Вечното чудо
6.Дългият уикенд
7.Лято във вила Роза
8.Слънце в полунощ
9.Изневярата
10.Синеокият дявол
11Слугинята
12.Любовницата на пирата
13.Красавицата и звяра
14.Ангел на греха
15.Покорителят
16.Нежен вихър
17.Любов на разсъмване
Ще се радвам ако някой може да помогне с намирането на тези книги.
От същите две поредици(Световни бестселъри и Исторически любовни романи) също имам и за продан/размяна ако някой го интересува нека пише.Хубав ден на всички.

Проверете в сайта на SBB Media. Някои от тях сигурно ще ги има.

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Или в ozon имат 10 или 15 % отстъпка и безплатна доставка над 20 лв. Имат обаче само по-скорошни заглавия
https://www.ozone.bg/bookspublisher-sbb-media/
В озон са пуснали четири колекции на СББ с  намаление от 15 до  25 процента
Колекция „Криминални шедьоври 2020“ 10,99лв
Кукла на конци на Джой Филдинг
Гората на Харлан Коубън
Никога не е късно да умреш на Елизабет Лоуел
Колекция „Криминални шедьоври” 10,10 лв
Колекция „Криминални шедьоври“ включва заглавията „Куриерът трябва да умре“ на Тами Хоуг, „Класацията“ на Стив Мартини и „Не споделяй тайни с мен“ на Джой Филдинг.
Колекция „Опасни връзки” 9,72 лв
Колекция „Опасни връзки“ включва заглавията „Момичето от Сайгон“, „Момичето от ЕлЕй“ и „Момичето от Хавана“ на Колин Фалконър.
Колекция „Любовни трилъри 2020“ - тази трябваше да има 15%, но като я отворя е на реалната цена, надявам се да я актуализират
Колекция „Любовни трилъри 2020“ включва заглавията „Нощният гмуркач“ на Елизабет Лоуел, „Не можеш да се скриеш“ на Карън Роуз и „Внимавай в картинката“ на Кристина Дод.

и един въпрос от мен: Нежен ангел Автор:   Джуд Деверо
издавана ли е преди под друго име? И струва ли си?

Последна редакция: пт, 21 май 2021, 11:31 от . Яна .

# 641
  • Мнения: 276
 
Яна, издавана е. Поредица "Кадифе", мисля че "Фиона" се казваше книгата. Има я в читанка.
Цялата поредица много ми хареса.

# 642
  • Мнения: 1 529

Когато с Холи се свързва група хора, нарекли себе си „Клуб P.S. Обичам те“, едва укрепналото и крехко съществуване е обърнато надолу с краката. Вдъхновени от писмата на покойния и съпруг, те искат тя да им помогне с техните собствени последни думи към любимите им хора.
Напълно убедена, че не иска отново да се връща към всепоглъщащата скръб след смъртта на най-любимия си човек, Холи инстинктивно отказва. След години борба с демоните и самотата тя просто иска да продължи напред и да се радва на крехкото щастие, което си е създала. Съдбата обаче има други планове и скоро Холи неохотно разбира, че когато човек истински обича някого, винаги има какво още да му каже...

# 643
  • Мнения: 1 529

На лейди Доротеа Бомонт и е омръзнало от интригите на семейството и. Тя отказва да опитомява херцог, да оплита граф или да се състезава за вниманието на виконт. Вместо това възнамерява да живее блажено свободна в ирландското имение на леля си. Докато един арогантен и греховно красив херцог не я кани на танц и така превръща Теа в най-популярната красавица сред висшето общество. Херцогът бе този, който съсипа плановете и, а сега ще трябва да оправи нещата.
Сърцето на Далтън, херцогът на Осбърн, е твърде ледено, за да се интересува искрено от замечтаните дебютантки или брака. Защото неговата истинската цел е да намери мъжа, унищожил семейството му. Когато търсенето му го отвежда в Ирландия, последното нещо, от което се нуждае, е решителната и невинна Теа да изникне пред него през нощта, за да я придружи до леля и. Пътят към Изумрудения остров е изпълнен с непредвидени опасности, но най-голямата заплаха може би се крие в това херцогът да открие, че всъщност има сърце... и то копнее за Теа.

# 644
  • Мнения: 90

Най-накрая нова книжка от историческите, ще се купува Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт