На пазар във Варна - 48

  • 81 052
  • 788
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И аз искам да попитам, защо няма да стъпите при Стефанова? Бяхме по препоръка на близки при нея, които са доволни. Ще ни предстои лечение, но след година-две и имам още време за ориентиране. 💐

# 616
  • Варна
  • Мнения: 25 293
Между другото в четвъртък затварят и LC Waikiki   за ремонт не се знае докога! Така, че ако някой иска нещо да си вземе сега е момента
Ауууу, откога се канех да ходя там, значи утре е моментът!

# 617
  • Мнения: 11 747
Аз си мислех, че днес е моментът, но в тази виелица как да стане?!

# 618
  • Варна
  • Мнения: 36 756
Вали гаден, шибан сняг... Отврат.

# 619
  • Мнения: 2 487
Момичета , къде има санитарна аптека , търся Ketostix / лентички ЗА измерване На кетони в урината / ? [

# 620
  • Мнения: 11 747
Някой търсеше органайзер за чанта, нали? В Reserved има 3-4 модела.
Уайкики ще отваря в края на май или в средата, но едва ли щели да успеят до средата.

# 621
  • Мнения: 13 878
Някой да е виждал форхегнери на нормални цени,трябва ми за сина ми на 11. Мисля че 30-40 леве граница би ме устроило.

# 622
  • Варна
  • Мнения: 181
Момичета , къде има санитарна аптека , търся Ketostix / лентички ЗА измерване На кетони в урината / ? [
Точно такива лентички не съм взимала, но редовно купуваме уринарни( въпреки, че изследваме други показатели, има отделение за кетони) от един магазин за медицински консумативи на Брегалница срещу Сити Клиник. Мъжа ми е намирал подобни лентички и в кварталната аптека.

# 623
  • Варна
  • Мнения: 36 756
Вероятно ще има в аптеките, които са в двора на Окръжна.

# 624
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 484
Момичета , къде има санитарна аптека , търся Ketostix / лентички ЗА измерване На кетони в урината / ? [
Точно такива лентички не съм взимала, но редовно купуваме уринарни( въпреки, че изследваме други показатели, има отделение за кетони) от един магазин за медицински консумативи на Брегалница срещу Сити Клиник. Мъжа ми е намирал подобни лентички и в кварталната аптека.
Това е офиса на Медилинк, може да им се обадите да ги питате дали имат Контакти Медилинк

# 625
  • Мнения: 2 487
Много благодаря на всички !

# 626
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Ремонт на чанти около Автогарата ? Трябва ми слагане на кабза/скъсяване на дръжка,в Грандмол обущаря не работи

# 627
  • Мнения: 30
Здравейте мами, препоръчайте ми добър очен лекар за преглед преди бременност, ако може да работи по здравна каса. Simple Smile

# 628
  • Мнения: 188
д-р Диана Люцканова, детски център Изгрев, Балчик 7

# 629
  • Мнения: 759
Тъп въпрос, но какво се случва със служителите на Уайкики и Зара например, докато магазините са в ремонт?!

Общи условия

Активация на акаунт