На пазар във Варна - 48

  • 81 034
  • 788
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Говори се, че ще е Лидл и там.  Peace
Лидл със сигурност. По-скоро в Младост стават много, ако наистина и на мястото на Пикадили Младост построят, в центъра Лидл няма.

# 737
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 473
Водет се съдебни спорове между Мол Варна и Пфое Мол за името и двете фирми са го запазили като марка, но в различни категории и след продажбата на Пфое Мол, новия собственик има претенции и иска пари Simple Smile

Спор за името на Мол Варна

# 738
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Говори се, че ще е Лидл и там.  Peace
Лидл със сигурност. По-скоро в Младост стават много, ако наистина и на мястото на Пикадили Младост построят, в центъра Лидл няма.
Е, вече ще имаме, до Окръжна болница. То потенциално в централната част липсват терени за хипер  маркет.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Да де, написах го по повод пост, че много нагъсто ставали Лидл-ите. Тоя в центъра ще си е съвсем на място.

# 740
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
В началото се чуваше, че ще е Билла , в Младост нямаме, но уви пак Лидл

# 741
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Странно ми се вижда да е жилищен блок и отдолу Лидл. Досега май няма подобен тип обекти, поне във Варна магазините на Лидл са отделностоящи сгради, не знам как е в другите градове.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Такива бяха слуховете и за обекта на мястото на Пикадили център. Само Лидл ще е. За Младост- не знам. Твърде много обекти започахна наведнъж. В свети свети Константин и Елена също копаят от дни и заформиха страшна мръсотия преди сезона.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 2 754
Странно ми се вижда да е жилищен блок и отдолу Лидл. Досега май няма подобен тип обекти, поне във Варна магазините на Лидл са отделностоящи сгради, не знам как е в другите градове.
Така е !
Лидл са самостоятелни сгради и няма как да имат блок отгоре Wink

# 744
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 514
 Голяма борба за името Варна.Имаме "Гранд мол Варна","Мол Варна","Мол Варна ЕООД"......пълна липса на въображение.А можеше да има Гробищен мол,Цигански мол,Мол Максуда.

# 745
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Със сигурност щяло да е лидл под въпрос било за блока

# 746
  • Мнения: 11 747
А някой дали знае нещо за мола под Изчислителния център, над Икеа? Имаше някаква табела и той, нова. И има движение по него.

# 747
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Купиха го (ама кой не знам) и продължиха да го правят. Мол ще си е.

# 748
  • Мнения: 2 597
А някой дали знае нещо за мола под Изчислителния център, над Икеа? Имаше някаква табела и той, нова. И има движение по него.

Делта планет ще се казва.Септември го пускат.Има инфо из нета,но пиша през тел.  и линковете към статиите не ми излизат .

# 749
  • Мнения: 381
Аз чух, че на Патриарха разчистват един парцел и там ще бъде магазин Лидл и жилищна кооперация. Та, явно в центъра тенденцията вече ще е такава за новите магазини Лидл. Ще видим... Между другото, в София има такива отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт