Отговори
# 270
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Не знам какво се е писнало тогава, ама още серии със сигурност няма как да има. Нереално, ще е да възкресят Кемал. А за понасянето между Бу и Нес, не знам ама поне има снимки зад камера, на които не изглежда да не се понасят. Ако пък е така то са добри актьори щом не го показаха. Навремето и  за Джансу Дере и Мехмет Акиф от Съла се говореше същото, ама имаха страхотна химия. Това беше първия сериал по който луднах. За норматив го изгледах, че и на сръбски даже. Ама до ден днешен не поддържат контакт. Акиф се покри в гори тилилейски и се отказа от актьорството. А за Бу бях чела, че той си е избрал Неската, не знам колко е вярно.

# 271
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Четох някъде, още докато течеше сериала по турската телевизия, че щяло да има още серии, но Бурак и Неслихан, не можели да се понасят. Даже Бурак изобщо не я поздравил за сватбата и с  Кадир. И двамат  били в непрестанни кавги. Има ли нещо вярно в това? newsm78  

Момичета, не вярвайте на всички писаници, лютфен! Hands Point Up Рискувате да си развалите удоволствието.
 Аз изгледах сериала още докато течеше по турската телевизия, изгледала съм и съм прочела почти всичко за актьорите, особено за Бурак и Неслихан и смело мога да твърдя, че неразбирателство между тях по време на снимките НИКОГА не е имало. Още повече пък и да не се понасят....Просто се вардеха да не влизат в устата на жълтурковците. Някой някъде прочел, или видял нещо, което му се сторило по-така и решил да направи изводите.... No MouthЕто затова и не си отидоха на сватбите Бурак и Неслихан -  клюкарските списания, папараците и феновете щяха да търсят под вола теле. Народопсихологията на комшиите е друга, други са им и традициите и възпитанието. Има някои на които не им пука, но повечето се съобразяват. Тук играе не малка роля сигурно и ревността на партньорите, но няма как да ги обвиняваме - млади са, влюбени са.... Що се отнася до това дали са се поздравили за сватбите си, Бурак беше отговорил на един репортер, че лично е изпратил поздравления на Несли и Кадир. Както и да е...За мен обаче такава химия, каквато имаше между Бурак и Неслихан едва ли би се получила, ако двамата не се понасяха. Blush
За още серии и трети сезон екипът на сериала никога не е потвърждавал. Даже първоначално бяха обявили, че сериалът ще свърши с  71 серия, а после решиха да го удължат до 74.
 Ще сложа и едно клипче "зад кадър". Това е от втори сезон на Кара Севда. В самото начало на клипа е заснемането на сцена от 45 епизод. Там се вижда колко "не се понасят" Бурак и Неслихан.....Hug

# 272
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте!Снощи, спря тока и не можах да гледам серията. Сега,я гледах тайно в офиса, на слушалки. Embarassed Ама, така ми идва да ревна. newsm45 Много, много  тъжна серия.

# 273
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Привет Hug

Здравейте!Снощи, спря тока и не можах да гледам серията. Сега,я гледах тайно в офиса, на слушалки. Embarassed Ама, така ми идва да ревна. newsm45 Много, много  тъжна серия.

Камелия какво даваха, че да се сетя за серията Blush

# 274
  • София
  • Мнения: 13 696
Привет момичета  Hug
За първи път пиша в темата, но ви чета редовно. Аз съм от темата за Неслихан и си я харесвам много. Всичко с нея съм изгледала. А за Кара Севда смятам, че това е най-доброто до сега което е изиграла. Харесвам много и Бу. Двамата си паснаха много добре и си изиграха перфектно ролите. Това допринесе много за успеха и на сериала. Разбира се и сюжета и сценария, всичко беше професионално, не случайно този сериал спечели наградата Еми.
Относно коментарите, че Несли и Бурак не се разбирали, Mamsity много добре е написала, че дори и онагледила. Аз само ще допълня, че на погребението на бащата на Несли, Бурак специално отиде да изкаже съболезнованията си. Ако не се разбират нямаше да го направи. Друг е въпросът, че неговата, тогава все още приятелка Фахрие, не го придружи.


# 275
  • София
  • Мнения: 2 992
Привет Hug

Здравейте!Снощи, спря тока и не можах да гледам серията. Сега,я гледах тайно в офиса, на слушалки. Embarassed Ама, така ми идва да ревна. newsm45 Много, много  тъжна серия.

Камелия какво даваха, че да се сетя за серията Blush

Даваха, как тя отиде при Кемал, в тях да слуша записа на Озан от болницата. И, тя се разплака, а той я беше гушнал и уж я успокояваше, а целият трепереше.После отиде до стената, където се срещаха с Нихан, и казваше на Отровата, че не може да  я забрави и преживее. Аз, на тази стена и викам "стената на плача". защото който отиде там, винаги  реве. И, аз със тях рева. newsm45 И, всичко на фона на онази сърцераздирателна музика.  Днес, едвам се въздържах. Отидох до тоалетната и там подсмърчвах.
А, и Вилдан изпрати на Кемал дневника на Нихан. И, онази змия Бану, каза на Емир че свекървата е излязла. Това, пък защо. newsm78   Охххх, още колко ли  мъка има в този сериал.

Момичета, Hug  аз само поптах дали това са действителните отношения между Бурак и Неслихан. Тези, за които съм чела. Не искам да паля вражди в темата. Харесвам много Бурак, и Неслихан също. И,ми е ясно, че понякога се изкривяват нарочно отношенията между главните герои по една или друга причина.Предположих, че докато сте гледали онлайн, сте чели и всичко странично. Та, за това може и да знаете.

# 276
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Kamelia не се притеснявай, не се предизвикала вражда, всеки може да споделя какво е прочел или чул от някъде. Въпреки, че го гледах, когато се излъчваше в Турция, дори не ми е минавало през ума, че мога да се ровя из нета за допълнителна информация. Точно заради това и аз не съм много в час около заснемането на сериала, но понеже ми е под кожата все още започнах да се интересувам и честно казано взех да научавам много любопитни факти. Специално това с непоносимостта между двамата, още първият път, като се спомена тук не можах да го повярвам и ето оказа се, че няма нищо такова, с тази химия, няма начин да е имало такава. Още много мъка има в сериала, стискайте зъби и се наслаждавайте на Несли и Бу Smiley

# 277
  • Мнения: 1 042
Привет Hug

Здравейте!Снощи, спря тока и не можах да гледам серията. Сега,я гледах тайно в офиса, на слушалки. Embarassed Ама, така ми идва да ревна. newsm45 Много, много  тъжна серия.

Камелия какво даваха, че да се сетя за серията Blush

Даваха, как тя отиде при Кемал, в тях да слуша записа на Озан от болницата. И, тя се разплака, а той я беше гушнал и уж я успокояваше, а целият трепереше.После отиде до стената, където се срещаха с Нихан, и казваше на Отровата, че не може да  я забрави и преживее. Аз, на тази стена и викам "стената на плача". защото който отиде там, винаги  реве. И, аз със тях рева. newsm45 И, всичко на фона на онази сърцераздирателна музика.  Днес, едвам се въздържах. Отидох до тоалетната и там подсмърчвах.
А, и Вилдан изпрати на Кемал дневника на Нихан. И, онази змия Бану, каза на Емир че свекървата е излязла. Това, пък защо. newsm78   Охххх, още колко ли  мъка има в този сериал.

Момичета, Hug  аз само поптах дали това са действителните отношения между Бурак и Неслихан. Тези, за които съм чела. Не искам да паля вражди в темата. Харесвам много Бурак, и Неслихан също. И,ми е ясно, че понякога се изкривяват нарочно отношенията между главните герои по една или друга причина.Предположих, че докато сте гледали онлайн, сте чели и всичко странично. Та, за това може и да знаете.
На всички момичета, които сега гледат сериал им препоръчвам да си го изтеглят от data-bg.net и да не се мъчат с накъсаните серии по Диема, озвучени при това. Кадифения секси глас на Бурак няма как да се чуе. Друг сайт където може да се гледа с бгсубтитри е askim-bg.com. Предварително се извинявам, ако тази информация вече ви е известна. Но според мен така най-добре ще се насладите на сериала.
Velvet, и аз не вярвам в това, което пишат рускините за лошите отношения между Бу и Несли.Момичета, рускините пишат за някакви ужасни сцени на ревност на Фахрието към Инна. Има ли някоя от вас да е намерила това интервю на Инна? Аз се ровя, ама нещо не намирам нищо, споделете, ако сте се натъкнали на нещо. Тук има един форум за семейството Йозчевит и там Фахрието е на пиедестал. Аз се опитах да се побъзикам с нейните бгтадвокатки от форума, щото те лоша дума не дават да се издума за нея, леле просто съжалих, какво се изля върху мен... Но както и да е, Бу като си я е харесал тая германка да си я дундурка.

# 278
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте по късни доби! Blush


Момичета, Hug  аз само поптах дали това са действителните отношения между Бурак и Неслихан. Тези, за които съм чела. Не искам да паля вражди в темата.
kamelia Hug, аз се извинявам, ако съм дала основание с моите писания да смяташ, че те обвинявам по някакъв начин. Когато написах, че "Някой някъде прочел, или видял нещо, което му се сторило по-така и решил да направи изводите...." нямах предвид теб, а всички тези журналя, папараци и антифенове, които обичат да правят от мухата слон и не могат да заспят, ако не злепоставят някого без основание. (Ако моя пост си имала предвид де...)Ти нищо не си направила, още повече пък да палиш вражди. Просто питаш, а аз реших да кажа това, което мисля и знам. Темата ни си е много мирна и тиха....Hands Plus1
Иначе, относно снощната серия, искам да кажа, че тя е една от любимите ми. С комбинацията, която направи Кемал, за да изиграе Емир, с признанието за чувствата си към Нихан, с извинението на Нихан към Кемал и последвалата прегръдка.   От тази прегръдка започва обратното летоброене в отношенията на двамата влюбени. Ще има разбира се и леки спадове, но вече ще действат заедно и лека-полека ще изясняват отношенията си. Sparkling Heart

БлагаВест Hug, добре си прописала тук! Аз пък следя темата за Неслихан редовно, но много рядко пиша там. Теб те чета с удоволствие, защото мненията ни за всичко свързано с Кара Севда съвпадат. Искам специално да ти благодаря за снимката, която си сложила от погребението на бащата на Неслихан. Снощи точно нея търсих и исках да сложа също към поста си, но имам толкова много снимки и не можах да я открия.Flowers Hibiscus

Момичета, рускините пишат за някакви ужасни сцени на ревност на Фахрието към Инна. Има ли някоя от вас да е намерила това интервю на Инна? Аз се ровя, ама нещо не намирам нищо, споделете, ако сте се натъкнали на нещо.
Бурак с която и да снима, каквото и да снима, все ще има писаници от този сорт. Красавец си ни е, какво да правим...Blush Да му мисли жена му. Wink Ако трябва да съм сериозна ще кажа, че малко галиба са преувеличили. Аз съм на принципа: Докато не видя, не вЕрвам.... А досега нищо официално не съм видяла.

# 279
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
https://www.facebook.com/NeslihanAtagul/?hc_ref=ARSzARYEfig8-x8H … drlM0&fref=nf
Ще започва днес. Някой знае ли къде евентуално ще се качва, превод ще има ли? Щом е с Несли със сигурност ще е добър Smiley

# 280
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
https://www.facebook.com/NeslihanAtagul/?hc_ref=ARSzARYEfig8-x8H … drlM0&fref=nf
Ще започва днес. Някой знае ли къде евентуално ще се качва, превод ще има ли? Щом е с Несли със сигурност ще е добър Smiley
Все още не знаем дали ще има превод.

# 281
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте!Момичета да забравим клюките.Сега пак изгледах сериала на слушалки. (стана ми навик Embarassed)
Направо не мога да повярвам, че Хекиме омекна като видя дневника на Нихан. Ох, едвам се въздържам да не го изгледам на един поглед.

# 282
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Ками  Hug и ти като мене си от въздаржателките да изядат филма с една хапка  Laughing Laughing
И мен ме изненада реакцията на Фахиме ,очаквах да потърси сметка на Нихан и да захвърли албума ,но явно майчиното сърце не издържа ,все пак е станала баба . Много трогателна сцена .

# 283
  • Мнения: 1 042
https://www.facebook.com/NeslihanAtagul/?hc_ref=ARSzARYEfig8-x8H … drlM0&fref=nf
Ще започва днес. Някой знае ли къде евентуално ще се качва, превод ще има ли? Щом е с Несли със сигурност ще е добър Smiley
Velvet, сериал ли е това или филм?? И аз бих го загледала, ама ще почакаме превод- сигурно първо на руски. Да видим Неслихан ще направи ли нещо със себе си да надскочи Севдата

# 284
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
https://www.facebook.com/NeslihanAtagul/?hc_ref=ARSzARYEfig8-x8H … drlM0&fref=nf
Ще започва днес. Някой знае ли къде евентуално ще се качва, превод ще има ли? Щом е с Несли със сигурност ще е добър Smiley
Velvet, сериал ли е това или филм?? И аз бих го загледала, ама ще почакаме превод- сигурно първо на руски. Да видим Неслихан ще направи ли нещо със себе си да надскочи Севдата

Май ще бъде онлайн сериал .

Общи условия

Активация на акаунт