Отговори
# 405
  • Мнения: 1 042
Здравейте момичета Hug
Velvet страхотни снимки на Несли и Бу зад кадър си ни показала Heart Eyes. Само 1-2 от тях съм мярката. Каан е красавец с особен чар и много харизматична усмивка. Следя си го аз в ИГ. Наскоро беше на РД на Кадир. Дружки са си с Несли и мъжа й.
Ооо, Котелина, привет, изгуби се нещо. Я каква клюка снесе- не знаех, че са дружки с Кадир, колко хубаво. Каан наистина изглежда веселяк в реала

# 406
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
И на мен снимките зад кадър са ми най- любопитни и интересни Stuck Out Tongue Winking Eye. Като че ли добива някаква бегла представа за реална на актьорите от начина им на общуване с екипа или случайни фенове поискали снимка. Мимика, жестове, погледи, усмивки Heart Eyes все интересни неща за мен.
Дааа, дружка е Каан със семейството Доолу Stuck Out Tongue Winking Eye. Наскоро имаше и клипчета с Каан и Арвен на кафе из града Heart Eyes. Голяма любов са двамата. От тела съм и не мога да постна една от снимките. Малката буболинка целува Каан по бузата, а по физиономията му личи, че се разтапя от кеф и умиление. Явно поддържа отношения с родителите й.
Нади, Бу определено странеше от екипа извън сета. Не го видях да се заговори с някой, да се смеят, забавляват. Само с този певеца Уйгар ли беше, дето играе Зехир. А толкова клипчета имаше с Хазал и Каан, Али Бурак, Рюзгар даже. И Каан и Несли се пързалят по стълбите на къщата от 2-ри сезон. А наш Буболин - йок. Ми Нарцис си е той и това е.

# 407
  • Мнения: 4 872
Много са ми интересни и на мен снимките ,които качвате. Hug
Фахрието съм я гледала в Листопад. Едвам я познах ,когато я показахте в темата заедно с Бу. Пластик фейс Trollface

# 408
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Фахрието никъде не съм я гледала и нямам и желание да го правя.
Бу определено си е нарцис и верно е бил най близък с този певец Зехир. Гледах ги и по някакви магазини заедно.






# 409
  • София
  • Мнения: 13 723
Здравейте момичета  Hug
Често ви чета и много ми харесва, това което споделяте в тази тема. Аз основно пиша в темата за Несли и Кадир. Виждам, че качвате снимки зад кадър от КС, ще сложа и аз няколко  Peace
Отношенията на Несли и Бурак в началото бяха по освободени до момента ,в който се появиха писаници за ревност от страна на Фахрие и от тогава двамата започнаха да странят. Но му прави чест на Бурак, когато почина бащата на Несли той отида на погребението да изкаже съболезнованията си.






Неслихан е едно много жизнерадостно и сърдечно момиче, без пози, превземки и преструвки. Тя успява да създаде приятелство с повечето колеги, с които е играла. Освен с Каан, тя е приятелка и с артистът, който изпълняваше  ролята на Шинаси в Двете лица на Истанбул Юнус Емре. Той беше един от гостите на сватбата им с Кадир.
Скрит текст:
Остана приятелка и с Енгин Коч, с когото направиха един много успешен филм "Всичко което остана от теб".
Скрит текст:


Много добро приятелство поддържа и с Онур Туна, който винаги когато става дума за нея я нарича "сестра ми".
Скрит текст:



А ето и няколко снимки на Каан с малкото ангелче Аврен  Heart Eyes


Последна редакция: пт, 04 май 2018, 21:15 от БлагаВест

# 410
  • Мнения: 1 042
И на мен снимките зад кадър са ми най- любопитни и интересни Stuck Out Tongue Winking Eye. Като че ли добива някаква бегла представа за реална на актьорите от начина им на общуване с екипа или случайни фенове поискали снимка. Мимика, жестове, погледи, усмивки Heart Eyes все интересни неща за мен.
Дааа, дружка е Каан със семейството Доолу Stuck Out Tongue Winking Eye. Наскоро имаше и клипчета с Каан и Арвен на кафе из града Heart Eyes. Голяма любов са двамата. От тела съм и не мога да постна една от снимките. Малката буболинка целува Каан по бузата, а по физиономията му личи, че се разтапя от кеф и умиление. Явно поддържа отношения с родителите й.
Нади, Бу определено странеше от екипа извън сета. Не го видях да се заговори с някой, да се смеят, забавляват. Само с този певеца Уйгар ли беше, дето играе Зехир. А толкова клипчета имаше с Хазал и Каан, Али Бурак, Рюзгар даже. И Каан и Несли се пързалят по стълбите на къщата от 2-ри сезон. А наш Буболин - йок. Ми Нарцис си е той и това е.
даа, и на мен ми направи впечталение, че го няма в живота на екипа, а че е нарцис е ясно. Знае си достойнствата и малко се надува

# 411
  • Мнения: 1 042
Фахрието никъде не съм я гледала и нямам и желание да го правя.
Бу определено си е нарцис и верно е бил най близък с този певец Зехир. Гледах ги и по някакви магазини заедно.







Бурак беше поканен на неговия рожден ден- имаше някакви снимки в инстаграм. На сватбата на Бурак  пък присъстваше тоя Зехир.Мисля, че и във военния филма участва защото гледах снимки заедно. Явно са си допаднали- то се вижда ив сериала- всичките им сцени заедно за добри. Така ме влудяват нашите - по Диемата в превода Кемал се обръща към него с името Отрова- може ли да са толкова зашеметени- какво ако го нарече Зехир- ами трябва да го превеждат.

# 412
  • Мнения: 1 042
Здравейте момичета  Hug
Често ви чета и много ми харесва, това което споделяте в тази тема. Аз основно пиша в темата за Несли и Кадир. Виждам, че качвате снимки зад кадър от КС, ще сложа и аз няколко  Peace
Отношенията на Несли и Бурак в началото бяха по освободени до момента ,в който се появиха писаници за ревност от страна на Фахрие и от тогава двамата започнаха да странят. Но му прави чест на Бурак, когато почина бащата на Несли той отида на погребението да изкаже съболезнованията си.






Неслихан е едно много жизнерадостно и сърдечно момиче, без пози, превземки и преструвки. Тя успява да създаде приятелство с повечето колеги, с които е играла. Освен с Каан, тя е приятелка и с артистът, който изпълняваше  ролята на Шинаси в Двете лица на Истанбул Юнус Емре. Той беше един от гостите на сватбата им с Кадир.
Скрит текст:
Остана приятелка и с Енгин Коч, с когото направиха един много успешен филм "Всичко което остана от теб".
Скрит текст:


Много добро приятелство поддържа и с Онур Туна, който винаги когато става дума за нея я нарича "сестра ми".
Скрит текст:



А ето и няколко снимки на Каан с малкото ангелче Аврен  Heart Eyes



Здравей, Блага, наистина донесе хубави вести- аз винаги съм усещала,че Несли е страхотен Човек- много е лъчезарна. аз затова я харесвам, и никой не може да ме убеди, че с Бу нямаше да са чудесна двойка, ама той се заплесна по тая германка, ква да го правим...Този филма с Енген Коч и аз искам да го гледам, той много ми хареса в Кьосем, аз всъщност заради него започнах да го гледам. После попаднах на един клип  с тях - сега ще ви го споделя- хубава песен и те са много сладки
https://www.youtube.com/watch?v=KNOvfe9j3EI

# 413
  • София
  • Мнения: 13 723
Нади, може да се обръщаш към мен с Линди  newsm10
Препоръчвам ти този филм, наистина много силна игра и на двамата. Филма е много хубав, а този клип е прекрасен. Музиката толкова силно въздейства, че дори и да не си гледал филма, то просто тя те въвежда в същността.
Няма да го разказвам, за да запазя интереса, но накратко ще направя резюме.
 
Скрит текст:
Йoзгюp e cиpaĸ c гoлямo бoгaтcтвo oт дядo cи, ĸoeтo зa дa гo пoлyчи тpябвa дa ce пpeмecти в мaлĸия гpaд и дa ce нayчи дa ce тpyди. Taм нaмиpa мoмичe, което изцяло променя пpeдcтaвитe му зa живoтa. Вяpвa в тoвa, чe c пapи мoжe дa oтвopи вcяĸa eднa вpaтa в живoтa. Ho eдин дeн, cлeд 18-ия cи poждeн дeн, paзбирa ĸaĸвo e ycлoвиeтo, зa дa си щастлив

# 414
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Задължително го гледай филма, уникален е, много плаках на него, въпреки, че краят е гаден си струва да се изгледа.
Тази Фахрие верно си е голяма змия, щом го е ревнувала, значи я е било страх някой да не и го вземе.
И още малко за лека нощ








Стига толкова, че днес задръстих темата със снимки 😊

Последна редакция: пт, 04 май 2018, 23:04 от velvet*

# 415
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

Не знам кой докъде е стигнал с гледането и затова не пиша много. Сега по Диемата са ми любимите сцени с Кемал и Нихан и си ги гледам пак с огромно удоволствие. А скоро предстои и вечерната акция по открадването на косъма от главицата Денизина, която ми е в топ 10, колкото и наивна на пръв поглед да изглежда. Heart Eyes
Но виждам, че поддържате темата ни с много и страхотни снимки и реших и аз да се включа с няколко.
И аз харесвам много снимките зад кадър. Там актьорът ми е по-земен, сякаш ми е близък.., ами обикновен човек си е просто... Защото героят му много често ни кара подсъзнателно да го идеализираме, да го издигаме и да искаме да е съвършен. А той си е човек с всички човешки грешки и недостатъци. Аз затова и избягвам да коментирам личния живот на актьорите. Ще подкрепя обаче БлагаВест за това, което е написала: Hands Plus1 Hug Много точно!
Отношенията на Несли и Бурак в началото бяха по освободени до момента ,в който се появиха писаници за ревност от страна на Фахрие и от тогава двамата започнаха да странят. Но му прави чест на Бурак, когато почина бащата на Несли той отида на погребението да изкаже съболезнованията си.


Толкова ми е хубаво като ги гледам така заедно, че ме хваща яд понякога на всички журналя, хард фенове, роднини, близки и н'ам още кой ли не, дето търсят под вола теле и успяват да развалят не само нормалните колегиални отношения, но и дългогодишни приятелства. Знаем, че Бурак и Кадир също бяха приятели след "Малки тайни"....







Лека вечер на всички!

# 416
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Линде Hug привет. Страхотни снимки с Арвенче си ни донесла Heart Eyes. Точно за 2-рата писах одеве.

# 417
  • Мнения: 1 042
Задължително го гледай филма, уникален е, много плаках на него, въпреки, че краят е гаден си струва да се изгледа.
Тази Фахрие верно си е голяма змия, щом го е ревнувала, значи я е било страх някой да не и го вземе.
И още малко за лека нощ








Стига толкова, че днес задръстих темата със снимки 😊
Добре де, не мога да разбера как той може да е толкова красив, а тея около него такива льохмани. Все едно не е от тази планета.

# 418
  • Мнения: 4 872
Благодаря ,че качвате и Каан ,та да има красота и за моя вкус Heart EyesKissing HeartHug

# 419
  • София
  • Мнения: 13 723
Добро утро момичета  Hug
Честит  Гергьовден, бъдете силни, здрави и много щастливи   bouquet
За да ви разсъня, ви слагам този прекрасен клип, в който са събрани всички целувки на КемНих   love001
Макар, че съдбата си знае работата и всеки един от двамата пое по своя си житейски път, не може да се скрие химията, която струеше между Бурак и Неслихан. Такива целувки няма как да бъдат изиграни само професионално, ако няма химия, ако няма тръпка  smile3503 smile3521

https://www.youtube.com/watch?v=wFgV8qsd7zU

Общи условия

Активация на акаунт