Отговори
# 420
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!
БлагаВест, благодаря за клипчето, разсъни ме с тези страстни целувки Purple Heart.
Mamsity , чудесни снимки, някои не ги бях виждала изобщо. И аз в последно време гледам сериите по Диема, че нямам време за оригиналните и въпреки, че превода ме дразни се наслаждавам на любимците от все сърце.
Marsia, не съм знаела, че харесваш Каан. Ей сега ще ти го поднеса за закуска






И малко забавни моменти зад кадър
https://www.youtube.com/watch?v=MUgRxc2EYnc
https://www.youtube.com/watch?v=jec_jxPzy28
https://www.youtube.com/watch?v=IE80rWIy8zw

Последна редакция: сб, 05 май 2018, 11:40 от velvet*

# 421
# 422
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 373
Velvet Hug страхотни клипчета зад кадър си ни показала. Всички те съм ги гледала, но отново с голям кеф ги разгледах. От поведението на Каан зад камера оставам с впечатлението, че той страшно много обича децата. Пожелавам му скоро да намери сродната си половинка, която да го дари поне с една дъщеричка. Смятам, че ще бъде страхотен баща. Представям си го даже Heart Eyes

# 423
  • Мнения: 4 872
 velvet*, писах аз на няколко пъти , че го харесвам, но всички тук са омаяни от Бурак и никой не ми обръща внимание Satisfied HugFlowers Bouquet

# 424
  • София
  • Мнения: 13 680
За тези, които харесват Каан (аз сащо го харесвам) един прекрасен танц

# 425
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
И аз мисля, че Каан ще е прекрасен баща от видяното в клиповете и снимките, особено ако има дъщеря




Но и на Бурак си му отива момиченце


# 426
  • Мнения: 1 042
Добро утро момичета  Hug
Честит  Гергьовден, бъдете силни, здрави и много щастливи   bouquet
За да ви разсъня, ви слагам този прекрасен клип, в който са събрани всички целувки на КемНих   love001
Макар, че съдбата си знае работата и всеки един от двамата пое по своя си житейски път, не може да се скрие химията, която струеше между Бурак и Неслихан. Такива целувки няма как да бъдат изиграни само професионално, ако няма химия, ако няма тръпка  smile3503 smile3521

https://www.youtube.com/watch?v=wFgV8qsd7zU


Благодаря ти за разкошните моменти, дано да е имало тръпка , ама само те си знаят какво е било.Това дето го дрънкат пред журналистите е ,със сигурност за да замажат очите на двамата ревнивковци Кадир и Фахрието

# 427
  • Мнения: 1 042
Много усмивки на Бу събрани в тоя клип, щото той много сериозен в тая Севда, благодаря ти velvet

# 428
  • Мнения: 1 042
И аз мисля, че Каан ще е прекрасен баща от видяното в клиповете и снимките, особено ако има дъщеря




Но и на Бурак си му отива момиченце



, Както писах и преди на красивите мъже им се раждат момичета, затова искрено пожелавам и на двамата да имат дъщерички. Той Каан май не е намерил дамата на сърцето, а Бу с тая фръцлаа, дано му роди едно дете

# 429
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте пак! Hug

Гледам подхванали сте Каанчо със снимки и коментари. BlushАми какво да кажа и аз..? Има хубава усмивка, много земен, общителен и със страхотно чувство за хумор. Обичам такива хора! Обачееее, чисто физически, разликата с Бурак си е голяма... Бурак влюбва в себе си от пръв поглед. Heart Eyes Има някаква топлина в очите му, дори и когато е ядосан. Каан има много по-сурови черти. Не е от хората, които бих забелязала от раз. Това е моето мнение разбира се. Слагам нагледен материал, за да си кажете вашето мнение.



А по въпроса има ли си Каан севгили, ето какво знам аз:  Севгилито му се казва Зейнеп и са заедно от няколко години. Поне не съм чула да са се разделили, ама знае ли човек...Simple Smile За тези, които са гледали Любов под наем ще кажа, че тя участва с епизодична роля във втори сезон като игра сестрата на Айшегюл (мисля Нарин се казваше). Снимките тук са от сватбата на Кенан И. и Синем Кобал.


# 430
  • Мнения: 4 872
Тотално съм разочарована от избора му Trollface
На мен ми харесват точно суровите му черти и стойката, очите , излъчването му... Абе всичко ми харесва. Заради него изгледах Ask -не си спомням ,как го бяха кръстили на бг. , но го даваха по БТВ. Кратък сериал ми се стори ,явно го претупаха , а бяха събрали като актьорски състав само познати лица.


# 431
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 373
Мамси Hug. Много хубаво определение си направила за чертите на Каан и Бу Wink. Вярно, че Зейнеп за кратко беше в Ашка. Чудех се тогава от къде ми е позната, щото я знаех като приятелката на Каан. Но май вече не са заедно. Напоследък е засичан сам или в друга компания. На РД на Кадир беше сам.

# 432
  • Мнения: 1 042
Здравейте пак! Hug

Гледам подхванали сте Каанчо със снимки и коментари. BlushАми какво да кажа и аз..? Има хубава усмивка, много земен, общителен и със страхотно чувство за хумор. Обичам такива хора! Обачееее, чисто физически, разликата с Бурак си е голяма... Бурак влюбва в себе си от пръв поглед. Heart Eyes Има някаква топлина в очите му, дори и когато е ядосан. Каан има много по-сурови черти. Не е от хората, които бих забелязала от раз. Това е моето мнение разбира се. Слагам нагледен материал, за да си кажете вашето мнение.



А по въпроса има ли си Каан севгили, ето какво знам аз:  Севгилито му се казва Зейнеп и са заедно от няколко години. Поне не съм чула да са се разделили, ама знае ли човек...Simple Smile За тези, които са гледали Любов под наем ще кажа, че тя участва с епизодична роля във втори сезон като игра сестрата на Айшегюл (мисля Нарин се казваше). Снимките тук са от сватбата на Кенан И. и Синем Кобал.



много си права- Бурак е пленителен, Каан е симпатяга, но има нещо в устната му дето много ме дразни. но въпреки всичко обожавам сцените, когато двамата разменят реплики и светкавици. А когато налитат на бой е върха на удоволствието.

# 433
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
... има нещо в устната му дето много ме дразни...

Наде, ако говориш за това, то и на мен не ми е много по вкуса, да си призная.



Обаче пък какво да кажем за усмивката му:



Понякога може да бъде и неузнаваем....Flushed





# 434
  • Мнения: 1 042
... има нещо в устната му дето много ме дразни...

Наде, ако говориш за това, то и на мен не ми е много по вкуса, да си призная.



Обаче пък какво да кажем за усмивката му:



Понякога може да бъде и неузнаваем....Flushed






Аййй, верно

Общи условия

Активация на акаунт