Бебешката количка - цяла наука за второ висше №38

  • 92 690
  • 721
  •   1
Отговори
# 390
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
А кога смятате, че е удачно да се смени коша за новородено. Знам за 6+ месеца. Но малкия още няма 5, а вече се надига сериозно, бута с крака покривалото, и е едричък 7,500кг, но не е висок. Не знам страх ме е, много се ядосва вече там, дали има опасност за него? Коша за новородено няма колани все пак. 500 лв и кош, поне още малко да изкара Grinning
Спи в него, но събуди ли се, става война, надига се, иска да гледа, реве, тръшка се...
Не ми се иска още да го слагам седнал, не ми се вижда готов, другия кош има пълно легнало и зимен чувал, но все пак този за новородено е по- заграден.

# 391
  • София
  • Мнения: 3 186
Аз я сложих в летния на 5 месеца, но не изправена, а легнала. Изправях постепенно за един месец.

# 392
  • Мнения: 2 288
Коша за новородено няма ли механизъм за повдигане? Моя има до 45° и така си возех детето, повдига се само от кръста нагоре с матрачето.
Според мен няма опасност да се повдигне и да падне, на 5м е много малко детето. Аз моето го сложих на 5+ в летният кош, но беше лято, а тя сядаше сама от 5-тия месец, та, я возех в полулегнало положение.

# 393
  • Мнения: 13 137
И аз дъщеря ми я преместих на 5 месеца в летния кош, след като два дни подред се наложи с едната ръка да я нося, а с другата да бутам количката. Повдигах постепенно до седнало положение.

# 394
  • Мнения: 464
Здравейте, ивав въпрос към ползващите Chicco liteway. Поръчах я от немски сайт и се оказа, че в комплекта има само дъждобран, без зимен чувал е. Та въпросът ми и има ли смисъл да го купувам отделно, ако изобщо намеря, до каква възраст сте го ползвали.

# 395
  • София
  • Мнения: 3 186
Аз не съм ползвала чувал. Имам универсално покривало за крачета и я завивам с одеяло. И така често се дразни, пък с чувал не ми се мисли какво щеше да е.

# 396
  • Мнения: 464
Благодаря Ви и аз така си мислех, че няма смисъл, а като цяло доволна ли сте от количката

# 397
  • Мнения: X
И моята количка дойде с Габко от Англия до Пловдив, но аз се бях информирала предварително за цените и им бях писала имейл, за да съм сигурна, че е така. Хората ми казаха това, което Алина е цитирала. Пуснаха ми я със Спиди и ми излезе 57 лв. до техен офис. Доядя ме, ама аз си го избрах, за това повече за такива по-обемисти и тежки пратки няма да ползвам тях.
Трбябва да се четат внимателно условията и да се пита ако има някакво съмнение или неяснота. Те хората за това са дали телефони за връзка и имейл за въпроси и контакти.

Аз поръчах Чико Liteway. В червен цвят. Намалена е в Буутс, на половин цена е този цвят и е с безплатна доставка до англ. адрес, 65£ струва, което е около 145 лв. Чудесна цена, в сравнение с цените в Бг.
Поръчах с Габиели, надявам се да няма проблеми с доставката и със самата пратка.

# 398
  • Мнения: 464
Повече от чудесна цена, даже 😊Моята от Германия ми излезна 100 евро, тъмно син цвят е.

# 399
  • София
  • Мнения: 2 272
Да, обаче вече имам кош за кола, а и цената е по-висока. Бебето ни се роди преди 1 седмима. 
[/quote]

Има модел Jane Epic Micro 2 в 1 (без кош), който е малко над 1000 лева
[/quote]
В момента има такава оферта. Може да продадете  кошницата за кола и ще ви излезе доста изгодно
https://www.jane-uk.com/en/Jane-Epic--Micro--Koos-Red/m-3153.aspx

# 400
  • Мнения: 2 288
Цената е страхотна на тази промоция, моята излезе 190 лв от Германия, но светло кафява, с досавката 220лв и съм много доволна. Количката е супер, детето спи комфортно, лека е, побирам се с големия корем в асансьора, че и още един възрастен човек. Бързо и лесно се сгъва и разсгъва, побира се малкия багажник.
Относно чувалчето, аз също бях изненадана, че липсва, но аз си имам друго, което изобщо не използвам. Не мога да си представя, че ще я мушна в чувал с мръсните обувки, а зимата няма как да тръгна да я преобувам навън. Та, чувала го ползвахме, миналата година, когато още не беше приходила.

# 401
  • у нас
  • Мнения: 1 896
Да, обаче вече имам кош за кола, а и цената е по-висока. Бебето ни се роди преди 1 седмима.  

Има модел Jane Epic Micro 2 в 1 (без кош), който е малко над 1000 лева
[/quote]
В момента има такава оферта. Може да продадете  кошницата за кола и ще ви излезе доста изгодно
https://www.jane-uk.com/en/Jane-Epic--Micro--Koos-Red/m-3153.aspx

[/quote]
Да ,гледах и аз офертата. Червена не ме устройва,но има оферта синя която е ок.  На 18 стр.  има описано за поръчката от потребител, писах л.с но все още чакам отговор на въпросите си...
Кой превозвач е за предпочитане
Как стана самата поръчка
Има ли вариант да не дойде това което поръчвам и разбира се да изгоря с 1000лв?
Въпрос и за Бг-  някой да е видял промоция и цена около 1000 лв на епик 2в1 или муум с коша микро?

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 20:14 от Tommelise

# 402
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Не е в Бг, но е под 1000 лв за 3 в 1
http://m.babymarkt.de/jane-sportwagen-epic-inklusive-babyschale- … lush-a156751.html
Когато поръчах първата количка през Габко, ми се обадиха да ми кажат, че през  Спиди ще ми излезе скъпо. До офис на Еконт, Варна, 28 кг количка ми излезе под 30 лв.

# 403
# 404
  • София
  • Мнения: 2 272

Да ,гледах и аз офертата. Червена не ме устройва,но има оферта синя която е ок.  На 18 стр.  има описано за поръчката от потребител, писах л.с но все още чакам отговор на въпросите си...
Кой превозвач е за предпочитане
Как стана самата поръчка
Има ли вариант да не дойде това което поръчвам и разбира се да изгоря с 1000лв?
Въпрос и за Бг-  някой да е видял промоция и цена около 1000 лв на епик 2в1 или муум с коша микро?
Понеже и аз поръчах своята оттам,  ще дам моето мнение.
Обърнете внимание, че ако поръчвате за Бг цената е по-ниска и има допълнителна цена за доставка от самия сайт. А ако смените доставката да е до Англия, цената на артикула се вдига а доставката до английския адрес е безплатна.
Така аз сметнах, че ми е по-изгодно да си я поръчам с доставка до Бг директно от тях. Дойде ми до врата с DPD куриер за около 1 седмица.
Иначе поръчката е стандартна - регистрация, поръчка, плащане с кредитна карта и това е. Дойде много добре опакована и всичко, което пишеше е вътре в кашона.

Общи условия

Активация на акаунт