Бебешката количка - цяла наука за второ висше №38

  • 88 654
  • 721
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 92
Ползвах Косато супа с първото ми дете.Купих я за първия му рожден ден.Влюбих се в десените от пръв поглед и беше голяма грешка.Оказа се твърде малка да го побира,краката му почти се влачеха по улицата.Според мен вози твърдо,управлява се трудно по пресечени терени като тротоари.Чувалчето не сме го ползвали,защото я бутах само около 3 месеца през лятото(детето е родено през май).Заради тази покупка сега ми е трудно да си избера количка ,която да ми върши работа 3 години.За сега съм се спряла на Peg Perego book plus.Успех в избора Simple Smile

# 421
  • Варна
  • Мнения: 45
Благодаря ви много.Ще потърся нещо друго.

# 422
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Последните колебания преди поръчка. Дундьо имат -15% на налични колички, та muum или epic. Говорим вариантите с микро кош да новородено, НЕ матрикс
Muum е по-лека, по-висока.
Epic е по-маневрена и по-комфортна за бебето.
Аз тези разлики установих. И избрах Epic, защото плюсовете на Muum не са ми важни.
Поръчвам епик. Аз каквато съм 156см висока....
Благодаря на всички,които помогнаха в избора💜
Добър избор!

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 142
Дами, някой с лични наблюдения за Mountain Buggy Swift? Почти нищо не намирам в бг-форумите, а в чужбина е доста популярна.
Мерси предварително!

# 424
  • София
  • Мнения: 681
Някоя мама с Peg Perego шаси book 51? Гумите ми се виждат малки и никакви (даже и грайфер нямат) и доста ме притесняват как се държат по неравен терен? Моля за мнение...

# 425
  • Мнения: 2 430
Писала съм го поне 3 пъти назад, а и има отделна тема за перегото, но ето още веднъж: гумите се чистят лесно, не са малки, а правят количката супер маневрена. И на хлъзгаво вървят. Но количката не е за дупки и офроуд терен по български. При нас тротоарите са асфалтирани и бутам с един пръст, но има ли дупки и неравности само ще се мъчиш

# 426
  • Мнения: 175
Привет скъпи мами Kissing Face
Харесали сме с ММ количка на Mamas and Papas - направихме пробен тест, но решихме самата количка да я поръчаме от официалния сайт на марката. Тук вече идва проблема - не приемат БГ карти, нито paypal или revolut.
Някой пазарувал ли е от официалния им UK сайт успешно, за да сподели някакъв опит.

PS. Ако въпроса не е уместен за темата, моля модератор да го премести Simple Smile

# 427
  • Мнения: 9 865
Даааам, има го този проблем с официалния сайт на M&P, а вече и на доста други английски сайтове (обикновено с paypal става, но явно и това не в този случай).
Вариант е, ако имате близки в UK (аз така процедирам, защото сестра ми живее там и ми е удобно да я помоля за услугата) или може да попитате в някоя от превозваческите/посреднически фирми дали правят такива услуги и на каква цена - ако правят и ви е изгодно ценово така можете да процедирате.
Но пък, ако се наложи да ползвате гаранция ще стане дълга и широка...

# 428
  • Мнения: X
Да, ако нямате познати, които да ви я поръчат, вариантът е с посредническа фирма. Сещам се за dostavki.de, leron.bg и Шопинг фея. Ще се оскъпи обаче и то немалко, особено ако е тежка количката.

# 429
  • Мнения: 18 473
Вижте и сайта на Mothercare, там също има колички на M&P, а поне миналия месец можеше да се пазарува с бг карта.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 458
И Габко имаха опция за посредник, с който работят  за закупуване и плащане. Имаше описано в сайта им. Не съм много сигурна, но мисля, че взимаха 8% от стойността само за посредничеството, отделно е цената за доставка до Бг.

# 431
  • Мнения: 41
Здравей, аз си поръчах от официалния им сайт и нямах проблеми, но си я поръчах от английска карта, тъй като съм живяла в Англия и имам такава. И след като родя ако всичко е наред пак мисля да заминаваме за там Simple Smile Кой модел сте си харесали?

# 432
  • Мнения: 175
Привет.
Харесали сме Sola 2, но e pre-order и съответно цената няма нищо общо с тези в другите сайтове или в реален магазин. От съпорта ни казаха, че ако е UK картата няма да има никакъв проблем, но ...... Ще търсим съдействие от превозвач за целта Simple Smile

# 433
  • Мнения: 41
И аз си поръчах Sola2  преди месец бяха много намалени, но включва само коша за новородено, количката и чаша с адаптери, тоест без кошчето за кола. Взех я за 300 паунда. Тази седмица я доставиха на моята приятелка в Англия и може би до семица ще е при мен. Simple Smile

# 434
  • Мнения: 1
Привет скъпи мами Kissing Face
Харесали сме с ММ количка на Mamas and Papas - направихме пробен тест, но решихме самата количка да я поръчаме от официалния сайт на марката. Тук вече идва проблема - не приемат БГ карти, нито paypal или revolut.
Някой пазарувал ли е от официалния им UK сайт успешно, за да сподели някакъв опит.

PS. Ако въпроса не е уместен за темата, моля модератор да го премести Simple Smile

Здравей! Днес се сблъсках със същия проблем. Мисля да помоля познати, които са в Англия, да ми свършат тази услуга. Вие на кой модел се спряхте?

Общи условия

Активация на акаунт