Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №49

  • 52 207
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 388
Защо не споменават повече Дениз? Нали ѝ беше най-голямата приятелка. Сближиха я с Ебру.
Да, забравиха за Дениз. Жалко. Можеше да се чуват поне по телефона.

Ебру има причини да поддържа приятелството си с Аслъ, затова ходи да я вижда, но щеше да е хубаво и Дениз да се появява от време на време в картинката. Аслъ да иска да ѝ каже как се е влюбила във Ферхат, да разсъждава на глас пред нея какво чувства и така! Wink

# 661
  • Мнения: 113
Мери Flowers Hibiscus

Ани, това пък е другата страна на монетата. Какво ще направи Аслъ от обич към този мъж, ако той няма възможност да се промени. Ние вече видяхме, че тя успя да види вътрешната му красота, влюби се в него. Видя красивия мъж под маската на звяра. Но ще се примири ли и ще стане ли кротка и послушна жена на килър. Няма! И оттам дилемата и на двамата става още по-страшна.

Сигурна съм, че Аслъ ще направи компромиси с принципите си, но само донякъде. Защото любовта прави такива неща! Докъде обаче Аслъ ще направи компромиси, колко ще очаква от Ферхат да се промени - това са важни въпроси и те ще определят бъдещите им взаимоотношения.

Ще направи компромиси и още как. Малко е рано да се каже категорично ,но тя го прие какъвто е. Той се погрижи да види лошите му страни в целия му блясък, не я е залъгвал с красиви приказки за прекрасен живот , а тя стои до него , не го предаде, а можеше. Водейки я към летището, тя каза "аз никъде не искам да ходя", а когато й каза тръгвай , тя попита " А къде да отида няма ли да ми кажеш?", и не го попита с цел да иронизира това ,че постоянно и заповядва ,а просто вече сама не си представя живота си без той да е около нея . Ферхат, обаче не се чувства сигурен, а още повече иска да я защити, та затова я отпраща.

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 16:25 от Lussy Sal

# 662
  • Мнения: 157
Мери Flowers Hibiscus

Ани, това пък е другата страна на монетата. Какво ще направи Аслъ от обич към този мъж, ако той няма възможност да се промени. Ние вече видяхме, че тя успя да види вътрешната му красота, влюби се в него. Видя красивия мъж под маската на звяра. Но ще се примири ли и ще стане ли кротка и послушна жена на килър. Няма! И оттам дилемата и на двамата става още по-страшна.

Сигурна съм, че Аслъ ще направи компромиси с принципите си, но само донякъде. Защото любовта прави такива неща! Докъде обаче Аслъ ще направи компромиси, колко ще очаква от Ферхат да се промени - това са важни въпроси и те ще определят бъдещите им взаимоотношения.

Хмм не съм сигурна да е разбрал, че го обича!

разбрал е  , разбрал   е / но сега  то4но не намирам негово   изказване/   но  него го е "'страх''   от любовта - опасна е живота
Значи да разбирам, че го е страх от любовта ли? Аз пък мисля откакто Аслъто си замина Ферко ще се кара още повече с всички, но най-много с чичо му не казвам ''баща му'' защото Неждат го е отгледал!
Съгласна съм с вас, но Ферко няма да се промени и Аслъто ще го приеме такъв какъвто и да е. и аз мисля, че ще се превърне в звяр даже може би по-голям и от този звяр от ''Красавицата и звяра''.
Да ви кажа аз от началото още не я харесвам тази Ебру защото Аслъто не може  да й сподели освен ако не е пияна, а докато на Дениз ще разкаже всичко аз мисля, че колко повече се прави на недостъпен тя още повече го обиква, а той още от самото начало се е влюбил в нея и не знам как не му е проличало не и един път само Намък разбра, че е влюбен  в нея.

# 663
  • Мнения: 113
Много готини , ама много!!!! И как са се нахилили , чак е странно .
https://twitter.com/KanalD/status/946028929055444993

# 664
  • Мнения: 157
Дани може ли да си пишем на лично съобщение?

# 665
  • Мнения: 9 388
Дани може ли да си пишем на лично съобщение?
Може! Пиша даже! Peace Hug

# 666
  • Мнения: 9 388
Много готини , ама много!!!! И как са се нахилили , чак е странно .
https://twitter.com/KanalD/status/946028929055444993
Е, мерси много за клипчето! Много хубав поздрав от Канала и от нашите сладури!

# 667
  • Мнения: 5 486
Хората искат свобода, татю не дава...http://dnes.dir.bg/news/drehi-metezhat-turtzia-oblichane-26728174?nt=10

# 668
  • Мнения: 157
Дани малко ми е странно от лично съобщение, но и с това ще свикна!

# 669
  • Мнения: 33 433
Аз пък друго видях.. Аслъ взе и с убийствата да си го приема  Joy Joy Joy Joy  Тя любовта е сляпа и няма граници. Laughing
Беше перфектно наясно, че е убил Шахин и пак си се държеше нормално с него  Mr. Green

Жал ми е за Фери.. Разкъсан между семейството и докторката му  Tired

# 670
  • Мнения: 1 247
Привет, момичета!


Отскоро започнах да гледам сериала и някак си от серия на  серия, стигнах до последната... Заинтригува ме сюжетът.. Гледайки последния епизод, смятам, че момчето ще стреля... Вероятно и ще рани Аслъ, защото едва ли сценаристите ще си позволят този лукс, действието да се развива без докторката... Ферхат ще разбере по някакъв начин, дори може и той да я носи на ръце до линейката, и ще й върне жеста, който тя направи за него по време на неговото раняване... И оттук насетне няма да се отдели от нея, защото ще разбере, че дали с него или без него, животът й е застрашен... Така че ще предпочете тя да е плътно до него и под неговото зорко око..  А любовта ще расте, ще  расте... докато в един момент най-накрая избухне... Като пламък, като огън... за да помете и двамата....

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 18:21 от mury9

# 671
  • Мнения: 9 388
Аз пък друго видях.. Аслъ взе и с убийствата да си го приема  Joy Joy Joy Joy  Тя любовта е сляпа и няма граници. Laughing
Беше перфектно наясно, че е убил Шахин и пак си се държеше нормално с него  Mr. Green

Жал ми е за Фери.. Разкъсан между семейството и докторката му  Tired


Тери, Шахин беше реална опасност за живота на други хора от семейството. Понякога ситуацията налага радикални мерки за сигурност, поне на кино де! Нормално е в такава ситуация Аслъ да разбере Ферхат. Но нали не си представяш, че Аслъ ще обича със сляпа любов завинаги Ферхат, който и намерение няма да се измъкне от блатото! Аз за това говоря. Тя видя сърцето му зад маската, позна го по раните, но това няма да му бъде оправдание да продължи да се доверява на Намък и да не преосмисли живота си!

Ти не очакваш Аслъ да си каже "Обичам килърчето, какво да се прави, ще трябва да се примиря, че има такава професия!"

# 672
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Аз пък друго видях.. Аслъ взе и с убийствата да си го приема  Joy Joy Joy Joy  Тя любовта е сляпа и няма граници. Laughing
Беше перфектно наясно, че е убил Шахин и пак си се държеше нормално с него  Mr. Green

Жал ми е за Фери.. Разкъсан между семейството и докторката му  Tired


Тери, Шахин беше реална опасност за живота на други хора от семейството. Понякога ситуацията налага радикални мерки за сигурност, поне на кино де! Нормално е в такава ситуация Аслъ да разбере Ферхат. Но нали не си представяш, че Аслъ ще обича със сляпа любов завинаги Ферхат, който и намерение няма да се измъкне от блатото! Аз за това говоря. Тя видя сърцето му зад маската, позна го по раните, но това няма да му бъде оправдание да продължи да се доверява на Намък и да не преосмисли живота си!

Ти не очакваш Аслъ да си каже "Обичам килърчето, какво да се прави, ще трябва да се примиря, че има такава професия!"

+1 Hands Plus1

# 673
  • Мнения: 697
Канал Д ще избира за Фатих или понеделник,или сряда,т.е. Ще смени  излъчването или на Черно бяла Любов или на  Мерием .....

Какво да кажа,мразя ги Neutral Face

# 674
  • Мнения: 157
Еее, защо не може ли да преместят Дъщерите ми, а не Черно-Бяла любов или Мерием.. Angry Angry Angry

Общи условия

Активация на акаунт