Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №49

  • 52 147
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 33 422
Канал Д ще избира за Фатих или понеделник,или сряда,т.е. Ще смени  излъчването или на Черно бяла Любов или на  Мерием .....

Какво да кажа,мразя ги Neutral Face

В сряда щял да е Фатих, защото ще се конкурира с Възкръсналия  Peace

Аслъ отдавна си плю на принципите, не знам какви принципи още виждате в нея  Joy Joy Joy

# 676
  • Мнения: 9 388
Аслъ отдавна си плю на принципите, не знам какви принципи още виждате в нея  Joy Joy Joy
А, не съвсем. Остави си малко принципи, ей така, за самочувствие! Smiley

Но сега сериозно. За да стигне до сърцето на Ферхат, Аслъ със сигурност ще трябва да загърби някои принципи. Самият факт, че иска да стигне до сърцето му, означава, че е оправдала някои неща, които преди не би оправдала. Започнала е да разбира хората, които понякога може да са принудени на нещо от обстоятелствата. Започнала е да вижда истинския свят, а не защитения свят, който си е изградила. Започна да разбира, че Ферхат не винаги е имал избор сам да определя пътя си. И видя по себе си, че понякога човек прескача границата между доброто и злото при определени обстоятелства, а преди това е мислел, че никога няма да премине тази граница.

Така че Аслъ не се отказа от принципите си, но ще се опита да намери начин, по който нейните принципи да помогнат на Ферхат, сега когато вече го разбира и познава по-добре, когато го обича.

Сигурна съм обаче, че ще видим случки и събития, в които точно заради принципите ѝ ще имат сериозен сблъсък с Ферхат!

Последна редакция: ср, 27 дек 2017, 20:21 от Дданни

# 677
  • Мнения: 33 422
Помните ли как му крещеше, че с мръсните си ръце е пипал нещата й и е влизал в дома й? Сега го заведе в къщата, в която е израснала. Заведе го на гроба на баща си. Ако тези постъпки не са доказателство, че го е приела..  Laughing

# 678
  • Мнения: 9 541
Здравейте стари и нови девойки Hug

Много сте писали като за Коледни празници, сега няма да ви чета Thinking Ако се повтарям с някое ваше мнение, което вече е коментирано  smihesorry

Току-що изгледах серията, хубава, даже чок Peace Най ми хареса финалът Heart Eyes Няма връщане назад, тия двамата се обичат! Heart Eyes За сега несподелено вербално, но това ще си дойде Laughing

Намък отново ми мърда newsm78 Бъдещата му съпруга му разказва, че след като Шахин е убит, някой я е търсил от неговия телефон, той - само Аслъ вижда като враг newsm78 Не ще да е само тайната, че Намък е родният баща на Ферхат, има и друго newsm78

После и Джем викал на Аслъ, че била намерена в гората newsm78 Да не се окаже и Аслъ осиновена? newsm78 Да е дъщеря на Шахин? newsm78

Ще видим...... Stop

За сега обаче серия няма да има в понеделник Wink
Скрит текст:
Mila Alieva replied to Darya
Дарья, перевод:👇

В связи с тем, что начинается новогодняя неделя, сериалы отправляются на перерыв.
Из-за того, что сильно понизился доход от рекламы, сериалы которые не будут на экранах представлены ниже.
Как только будут новые новости, список будет обновлен.

31.12.17 Воскресенье: Слёзы Дженнет и Воин.
01.01.18 Понедельник: Обещание, Яма, Черно-Белая Любовь, Обиженные Цветы и (не знаю что за) Yalaza.
02.01.18 Вторник: Мафия не может править Миром, Маленькие Преступления, Женщина и Ради моих Дочерей.

#ibrahimcelikkol will be hosted on the Magazine "beMAN" January issue... This is what he is saying and he will burn the magazine..
https://www.facebook.com/ibrahimcelikkoladdictedgreekfans/videos … 1598461530266560/


# 679
  • Мнения: 4 706
Дани, Тери, напълно съм съгласна с вас!
А относно принципите на Аслъ.. според мен всеки човек идва тук да се учи да се издига над егото и себе си, да приема другите, да бъде по-отворен за всичко и всички, да не съди - Аслъ
Понякога, когато няма как да се променим ние и животът ни, освен ако не сме поставени в ситуация, която е много болезнена за нас.. това важи и за двамата..
Понякога любовта е толкова силна, че човек е способен да сдъвче и изплюе егото си, болката си, за да бъде с човека, когото сърцето целае и колкото и да бягаш от него, от себе си.. или да го гониш, сърцето си е там, там е любовта.

# 680
  • Мнения: 33 422
Дани, Тери, напълно съм съгласна с вас!
А относно принципите на Аслъ.. според мен всеки човек идва тук да се учи да се издига над егото и себе си, да приема другите, да бъде по-отворен за всичко и всички, да не съди - Аслъ
Понякога, когато няма как да се променим ние и животът ни, освен ако не сме поставени в ситуация, която е много болезнена за нас.. това важи и за двамата..
Понякога любовта е толкова силна, че човек е способен да сдъвче и изплюе егото си, болката си, за да бъде с човека, когото сърцето целае и колкото и да бягаш от него, от себе си.. или да го гониш, сърцето си е там, там е любовта.
Peace Peace Peace

# 681
  • Мнения: 1 243
Аз пък не мога да се начудя на Намък...Значи той да си уреди живота, да се ожени, булката му да кръжи покрай него, та даже и дете направи, а сина му ... кучета го яли... Как само успя да внуши на Ферхат, че Аслъ му влияела зле... В името на измислената му семейна гордост и чест, е превърнал Ферхат в маша за своите машинации... Просто му проми мозъка за нула време, както и преди го е правел, впрочем... Завършен егоист. И това ми било БАЩА....

# 682
  • Мнения: 5 470
Цитат
Да е дъщеря на Шахин? newsm78
Ако е така и Шахин го знае, то тогава защо изпрати нея при ранения охранител, дето открадна лаптопа, а предпази Ебру, като ѝ каза да не ходи тя в чифлика. Може би е друга историята с Аслъ, но нека да видим майка ѝ и другата сестра.

# 683
  • Мнения: 113
Ибо снима фотосесия  за някакво списание , а това е от инстаграма му

https://vk.com/siyahbeyazaskperevod?z=video45981381_456239044%2F … -111132277_153339

# 684
  • Мнения: 4 369
Цитат
Да е дъщеря на Шахин? newsm78
Ако е така и Шахин го знае, то тогава защо изпрати нея при ранения охранител, дето открадна лаптопа, а предпази Ебру, като ѝ каза да не ходи тя в чифлика. Може би е друга историята с Аслъ, но нека да видим майка ѝ и другата сестра.

И на мен ми мина тази мисъл, че Аслъ е дъщерята на Шахин.
Намък е голяма лисица и може да е разменил момичетата и да е тласнал по грешен път Шахин за да си мисли, че Ебру му е дъщеря. Затова и изпрати нея в чифлика /съответно да я убият/, за да държи Аслъ като коз срещу Шахин./предполагам си само Wink/

# 685
  • Мнения: 5 470
Ама Аслъ случайно се оказа в чифлика. Срещна Ебру в коридора на болницата и Аслъ сама предложи да отиде вместо нея. Аслъ можеше и да не се съгласи да отиде или изобщо да не се бяха срещнали в коридора на болницата.

# 686
  • Мнения: 9 541
Мери Hug, здравей, точно в такава последователност са и моите мисли Peace Не мога да повярвам, че Намък се тревожи само от постъпките на Аслъ newsm78 Да, тя отдалечаваше донякъде Ферхат от семейството, но като се замисли човек, все още черната работа върши Ферхат, на погребението на Сафие - пак Ферхат, така че той по никакъв начин не е изоставил семейството....Намък за мен прекалено много се дразни от Аслъ newsm78

Само на френски не бях гледала клипче Party

https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=abb0emEYaKQ

Ама Аслъ случайно се оказа в чифлика. Срещна Ебру в коридора на болницата и Аслъ сама предложи да отиде вместо нея. Аслъ можеше и да не се съгласи да отиде или изобщо да не се бяха срещнали в коридора на болницата.

Оказа се в разговор между Шахин и Ебру, че и това не е било случайно, Шахин предупреди Ебру да не ходи в чифлика.

# 687
  • Мнения: 33 422
Не слагайте още грехове на Фери на главата  hahaha Да е убил баща й  Joy Joy Joy

# 688
  • Мнения: 9 541
Не слагайте още грехове на Фери на главата  hahaha Да е убил баща й  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy, той от къде да го знае, Тери Hug? Малко ли народ изпотрепа, ако седне да мисли и кой би могъл да е баща на Аслъ ooooh!

# 689
  • Мнения: 21 201
Ибо снима фотосесия  за някакво списание , а това е от инстаграма му

https://vk.com/siyahbeyazaskperevod?z=video45981381_456239044%2F … -111132277_153339
wavey

Be MAN

Общи условия

Активация на акаунт