Математически турнири 5-12 клас

  • 163 965
  • 656
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 5 047
Подходящи са и задачи от Зимни математически състезания (стари години).

# 256
  • София
  • Мнения: 3 390
За пети клас не се ли провежда Софийски математически турнир?

# 257
  • София
  • Мнения: 5 047
Да, СМТ има и за петокласници. Но форматът е различен, ако го имате предвид като възможна подготовка за ЕМТ.

# 258
  • София
  • Мнения: 5 047
Важна информация за ЕМТ 2018 може да бъде намерена на страницата на турнира: https://sites.google.com/site/esenenmt/

# 259
  • Sofiq
  • Мнения: 719
А какво точно ще правят на 9 ноември? Пише, че е два дни-9 и 10?

# 260
  • София
  • Мнения: 5 047
Учениците - нищо, мисля, че ръководителите имат работни срещи деня преди самото състезание.

# 261
  • Мнения: 2 687
Награждаването на ЕМТ ще е по време на СМТ, да не говорим,че два поредни дни е мн криво. Чудя се кое да изберем... за 5ти клас. Знам,че може би ЕМТ ще е по-интересно,но пък СМТ си е класика...

# 262
  • Мнения: X
За нас няма дилема в избора. Едното е в пъти по-трудно.

# 263
  • София
  • Мнения: 5 047
Едното е в пъти по-трудно.

И по-продължително.

# 264
  • Мнения: 4 204
Награждаването на ЕМТ ще е по време на СМТ, да не говорим,че два поредни дни е мн криво. Чудя се кое да изберем... за 5ти клас. Знам,че може би ЕМТ ще е по-интересно,но пък СМТ си е класика...

Говорете с детето. Също така смятам, че преподавателската от СМГ ще ги насочи.

# 265
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, СМТ има и за петокласници. Но форматът е различен, ако го имате предвид като възможна подготовка за ЕМТ.
Аз нещо се бях заблудила, че двете състезания са за различни възрастови групи. Ще се поразровя малко.

# 266
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
За турнира Черноризец Храбър в София имам въпрос...виждам, че записването става в 125 СУ и ПЧМГ. Това значи, че в тези две училища ще се проведе, така ли? Някой знае ли ориентировъчен час, защото тази информация не е дадена?

# 267
  • София
  • Мнения: 4 031
Ала-Бала, не мога да кажа къде ще се проведе състезанието, но виждам в ел. дневник на детето ми (ПЧМГ), че ще бъде от 11 до 12.30.

# 268
  • Мнения: 197
 ПМГ "Акад. С. Корольов" - Благоевград са написали, че ЧХ при тях е с начало 11ч.

# 269
  • София
  • Мнения: 5 047
Малко встрани от темата, но може да представлява интерес - нов сборник по математическа лингвистика: http://www.trud.cc/?cid=9&pid=10995

Общи условия

Активация на акаунт