Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #14

  • 92 511
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9 541
Здравейте! Flowers Hibiscus
На всички -  пожелания за много любов - с вино и без вино!
На гледащите "Убийствата":
Лиа, влизам специално заради теб, да те поздравя, че си изгледала всичко дотук.
Радвам се, че ще гледаме едновременно.
Тези дни съм много зле с времето, но при първа възможност ще пиша за 16 еп., който, за разлика от турските зрители, а виждам и на Лиа, не се е харесал особено, но на мен много ми хареса.
До скоро!
Eee, браво бе, вече се изравних с турските зрителки Joy Joy Joy

Мерве аз си я обожавам, добавям и Арзу! Всъщност всичките ги харесвам и само Ойя не ми е тамам или по-скоро много рядко newsm78 Не ми допадна например Пелин, чак смешно как търсеше в голям хотел стаята на Серхан.....и тия нагласени работи, че точно тя се скри и Серхан влезе, че след него и Ойя....зле навързано за мен. Не ми харесаха и излишните диалози/монолози на Тайлан newsm78
Но имаше и страхотни моменти - как Мерве се опитва с всички средства да спаси брака си респ. изтичането на информация, че нещо не е наред newsm78
Продължавам да си мисля, че човекът, който ще хвърли някого от прозореца е Едип newsm78 , чудя се обаче дали жертвата няма да е Мерве newsm78
/Ох, старата версия я има още Heart Eyes Praynig/

ПП. Сутринта не работеше и някой написа край на старата версия newsm78 Хелънче
Hug


  

# 481
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Здравейте Hug Hug Hug

Аз си седя твърдо на Невестата Wink
И да благодаря на екипа за удовалствието. Да гледаме преведени серии.
Страхотни сте, да си знаете, ако четете при нас! bouquet bouquet bouquet



Поглеждам по малко и Майка.
По Диема, не го следя, а само когато имам време, харесва ми.
Вярно, тежка драма, но ми харесва актьорската игра. Дори Джансу, която не долюбвам по чисто физически признаци, дори не знам как се справя като актриса ми харесва.
Както и майка й, приятни актриси играят.

# 482
  • Мнения: 9 541
Здравейте, момичета Hug

Наградите на сп. GQ за мъж на годината 2017 г.

https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-gq-turkiye-men-of-the-year-2 … hiplerini-buldu/1

Целият турски елит в кино и сериали е бил наличен, вкл. нашите хора от МУ.

Спечелилите награди 2016 г.са:
https://www.turkishcelebritynews.com/gq-turkey-men-of-the-year-f … winners-list.html

А 2017 г.?

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 11:11 от lia-martin

# 483
  • Мнения: 3 634
Здравейте!  Hug

Днес Аслъхан Гюрбюз става на 35 години.  bouquet
Да е жива и здрава, прекрасна е!

Лиа, как ще те сравнявам с турските зрителки, може ли някой да се сравни с тях.  Sunglasses
(Хората харесват или не харесват нещо често по съвсем различни причини.)

За 16 еп. на „Малки убийства“, в който ни казаха за:

1. любовта въобще; за любовта на героите от сериала;
2. за мъжете и жените;
3. имаше съществено придвижване в сюжета.

(Не се впечатлявам много от такива неща като историята „Пелин в хотела“, нелогичния пожар, досадните мъдрости на Тайлан и др. под., когато са в поносими количества и когато от тях не се губи нишката в сюжета. По-добре да няма такива глупости, но все пак това е сериал.)

(Дължа благодарност на момичетата от руските форуми за колажите, които често използвам.)

И също дължа да кажа, защото гледам и пиша за сериала, че много харесвам Гьокче като Ойя.
Харесва ми двойката Ойя – Серхан, както и Ойя – Мерве в начина, по който ги разбирам.
Но те всички актьори са на точното място за всеки от тях.)

Епизодът започна с една важна сцена: Мерве с чийзкейк в дома на Ойя. В началото: поглед на Мерве към картината, в края – поглед към картината на Ойя: и двете знаят, че нещата вървят към превръщането на картината в действителност, но едната иска да спре това, а другата - точно обратното. Но сцената като цяло определено е с поглед към финала. Докато правеше кейка, в Мерве звучаха думите на адвокатката за влюбения Серхан, а самата Мерве употреби също нейн леко изменен израз, докато гледаше Ойя: „Ти си винаги пред очите му!“ Това беше казано сега по повод на Едип, но преди – за Серхан, а двусмислие присъства в цялата сцена. Според мен, Мерве със сигурност вече знае, че „тя“, това е Ойя. Мерве дойде, за да иска отстраняването на Едип, но гонейки Едип, Мерве гони и Ойя. Мерве не иска да се произнася на глас истината за Серхан и Ойя: казаното на глас е много по-близо до това да бъде истина. Ойя изхвърли чийзкейка и така ни каза, че няма да позволи на Мерве да действа като Мерве.



Всички усилия на Мерве в този еп. са насочени към това да скрие, че Серхан е напуснал дома и иска развод, както и да го върне в семейния дом.

Точно обратното на Мерве прави в продължение на целия 16 еп. и виждаме финализира в показания от 17 еп. откъс Пелин: изнесе новината за връзката на двамата най-високо – пред бизнес партньор на Серхан и нейн баща. Докато събираше доказателства, Пелин ни каза много за себе си. Виждам я да преследва две цели: кралската корона от главата на Мерве и сигурност за любовта си, след като Ойя е със Серхан.

Обаче в Сармашък започва ново време, ново приятелство, в което отсъства Мерве. Инициативата за вечерта е на Пелин, а в дома на Мерве пияните жени и зададоха въпросите, които до вчера не смееха да и зададат. Докато говореха ми направи впечатление жеста на Ойя с коса пред лицето, който прилича на характерния жест на Мерве с коса от тила, която завива на пръста си. Дали искат да ни кажат нещо с това?
     
„Пияната от любов“ Ойя: „Обичам Сармашък, въпреки всичко!“



Жените и мъжете в деня на любовта:



В този еп. разбрахме много още за Мерве и Едип.

Не знаем или все още не знаем нищо за семейството на Мерве. Но любовта и в колежа е насочена към човек, издигнат над всички (също елемент от схемата със Серхан), той е учител – те ученици, при това любим на учениците (знаем от директора). Въпреки, че тази любов не е позволена, както и въпреки, че той има семейство, Мерве не приема отказ, а наказанието е „смърт“ в личен и социален план. Ако съдим от усмивката на стоящата най-отпред Мерве, докато „любимият“ напуска училището, а също от показаната история със Серхан и това, че както тогава през 96-та, така и в 2018  ние не виждаме емоционални преживявания, а само рационални действия, мисля за Мерве, че тя досега не е познала любовта и не е обичала истински. Тази нейна невинност е потенциално много взривоопасна в случай, че тя с нейния характер се влюби за първи път, но нещо се изправи пред любовта.       

1996-та



2018-та

Засега само заплаха за „убийство“, ако Едип се разприказва, че Серхан е напуснал.



Възлова във времето и най-интересна фигура за мен е Едип.
Ойя за него: „Как прекрасно живееш живота. Сякаш танцуваш.“



С вкус към живота и литературни нагласи този човек е изгубил всичко: семейство, работа, бъдеще. Сега видяхме, че Едип е знаел, че Мерве е в основата на случилото се; не е имал избор, за него това е „Позор!“ Едип е бил учител-баща, както се изрази за него Ойя пред директора и такава връзка му е невъзможна, освен че не е имал никакви чувства; може би това е и причината да не се е решавал да сподели по-късните си чувства към Ойя. Видяхме го изпаднал, когато Ойя му се обади, тогава тя го нарече „учителю“;  дори  когато се обръща към него с Едип, той за нея е учител-приятел. Щом се е оженил, вероятно някога е обичал. В страданието му в „тъмните“ години сигурно е преживявал и за тази изгубена любов. Според мен връщането му в живота е било свързано и с раждането на любов към Ойя. Но докато днес Ойя продължава да го държи на разстояние „учител“, към Мерве може би може да има и друго отношение, защото тя самата е премахнала тази граница в 96-та, а днес те са възрастни хора. Действително, промяната в отношението на Едип към Серхан изглежда бърза, но тя е в синхрон с взиманите решения от Серхан и взаимните им чувства с Ойя. Докато в началото Едип действаше в посока на спиране на разпада на брака на Серхан и Мерве, в последните еп. Едип помага за връзката на Серхан и Ойя и се опитва да неутрализира Мерве или, както е казала Лиа, да му стане кауза да я преобрази, която Мерве - сега знаем - той най-добре  познава, затова тъкмо той най-много се страхува от нейната реакция. Може би той ще се опита да я отдалечи от историята на Серхан и Ойя като и създаде история със самия него. Как ще се развият нататък нещата знае само сценаристката, възможности има много. Но любов между Мерве и Едип крие много опасности. Тук много интересно още е и това, че когато разказаха историята от 96-та, Едип не разкри, че причина за всичко е Мерве; вероятно това не знае и Ойя. Защо Едип пази това от всички?   

Във всеки случай, ще бъде интересно как ще направят повторение на историята от 96-та. Засега се очертава опасността за Серхан да го сполети подобна участ като Едип - и двамата отказали на Мерве. Очертава се също старата "връзка" Мерве – Едип, но все още не знаем в какви отношения помежду им, както и всеки от тях към Ойя и Серхан. И не само в момента, а каква ще е динамиката на този сложен пъзел от отношения. Неслучайно ни припомниха, че любовта е по-голяма затадка от смъртта; към момента най-вероятен е любовният мотив.



Една от постоянните линии в сериала:
децата трябва да се учат на любов, да виждат  любов, за да я познаят, когато дойде времето на истинската любов.


# 484
  • Мнения: 9 541
Ваня Hug, с голямо удоволствие те прочетох Peace, при това веднага след поста ти /нали съм в крак с излъчените серии Joy/
Пак ще възразявам, но малко Laughing Laughing: пишеш: Според мен, Мерве със сигурност вече знае, че „тя“, това е Ойя. Аз си мисля точно обратното. Мерве твърде много обича себе си и не може да допусне, че мъжът и има връзка с Ойя. Ако Мерве започне сега връзка с Едип, това ще е само като реванш към Серхан. Аз си мисля, че тя още не може да проумее, че Серхан НАИСТИНА иска развод! Но все повече започва да се убеждава. Когато отиде при Ойя, дори през ум не и минаваше, че мъжът и е влюбен точно в докторката newsm78
А отиването и при Едип беше от смесени чувства - гняв, злоба и желание да прекъсне дружбата между него и Ойя, така да се каже да се вклини между тях.
Аз затова си мисля, че когато точно разбере за мъжа си и Ойя, съвсем ще откачи и ще отмъсти, както тя си знае...и за да спаси Ойя, Едип ще бутне Мерве през прозореца....предстои ни да видим страшния гняв на Мерве и огромното и желание за мъст спрямо Ойя и Серхан.

Честит рожден ден на талантливата Аслъхан! /Мерве в сериала/. Желая и още много творчески успехи, късмет и любов! Peace 
 newsm59 newsm51

# 485
  • Мнения: 4 571
Тоя плаши! Как може да се показва в този вид!

Скрит текст:
Тази вика "Йеее, Истанбулска конвенция!!!"  Laughing
Тези са избягали от някой филм за извънземни


Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 16:05 от Hellenn

# 486
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Хелън, аз го следя във фейса, за роля е такъв обрасъл Peace

# 487
  • Мнения: 4 571
Хелън, аз го следя във фейса, за роля е такъв обрасъл Peace
Колко му е бяла брадата, за сметка на косата! Тази сигурно ще му е втората роля след цигуларчето.

# 488
  • Мнения: 3 634
Здравейте!  Hug

Мерт Фърат: „Мъж на годината“  на GQ.
Най-вдъхновяващ човек на годината.
Честито!



И две вдъхновени от неговия Серхан в "Малки убийства":





Лиа, и аз те прочетох с голямо удоволствие!
Възразявай си на воля, аз не съм Мерве.  Grinning

Накара ме много да се размисля. Може и да е на подсъзнателно ниво, но все пак си мисля, че Мерве знае или се досеща, че Ойя е жената. Тя за втори път прави предупреждение именно към нея. Иначе не е ли странно, че въпреки лекцията на адвокатката що е любовта, от която „боледува“ Серхан, и това, че Серхан иска развод (със съответното поведение на незаинтересован от съпругата си съпруг), Мерве не проявява интерес коя е фаталната жена. За Мерве е изгодно да не показва, че знае или да не търси коя е жената (ако наистина не знае), защото в момента Мерве е в слаба позиция. За нея сега съществува много по-голяма заплаха.


Тази заплаха е Едип, нейната основна жертва от 96-та. Само Едип и Мерве знаят истинската причина за случилото се тогава. В това Мерве се убеди от начина, по който беше разказана историята, вкл. от Ойя,  пред всички, вкл. и пред Серхан. Видяхме, че първата работа на Мерве след това беше да бъде убеден Серхан, че тя няма вина (направи го самата Мерве), а вината беше стоварена върху Пелин и така още повече отдалечена от Мерве (Пелин глупаво пое вината пред Серхан, а Мерве я излъга и я натопи пред Тайлан). Така всички знаят, че виновни са всички участници, а Тайлан и Серхан знаят, че виновна е Пелин (по-далече от груповата вина за Мерве означава по-далече от мисленото обвинение към нея, която всички познават като като най-активна в групата; конкретизирането на вината като вина на Пелин съвсем отдалечава мисленето за основна вина на Мерве.)

Тук въпросът е защо за всеки от двамата скриването на истината е толкова важно и как Едип ще използва това?

Наистина, няма доказателства за любовта и вината на Мерве. Но видяхме, че пред Пелин и Арзу Мерве не можа да отговори защо през 96-та е участвала в това. Пелин разбираемо, заради Тайлан, но Мерве? В случай на по-сериозно разследване би се установило, че знаците за действие даде тя. За Мерве да се разкрие: любовта и към Едип, станала причина за разрушения или променен живот на толкова много хора; да се разкрие, че тя е основният виновник за всичко това би означавало: да изгуби още повече пред Серхан (той я напусна дори само за това, че е част от групата), вероятно това би дало аргументи и за развода (разрушено семейство на Едип, разрушени животи, вкарване в заблуда и може би най-важното, ще е предупреждение към Серхан, че с искането за развод си подписва смъртната присъда, подобно на отказалия преди Едип и Серхан може да вземе мерки; също Мерве би загубила напълно Пелин и Арзу, отделно и всички разбрали за историята. И цялата тази каскада от следствия се държи от тайната, която знае само Едип. Затова Мерве го гони от кафенето, от Сармашък и търси помощта на Ойя.
След като изгони Едип, а Серхан продължи да бъде притискан и някъде все пак поддаде и се върне вкъщи, тогава ще се захване с Ойя (или която и да е фаталната жена), дали така не си мисли Мерве?
Защо обаче Едип мълчи? И дали това не е елемент от неговия план, той е носил тази тайна повече от 20 години? Ако той веднага я съобщи и понеже познава единствен смъртоносната реакция на Мерве, Едип знае, че ще има жертви: това може да е Ойя, може и Серхан (ако продължава да упорства), което ще направи Ойя нещастна. С тайната той държи Мерве под контрол. Може би ще спекулира и ще се опитва забавяне на процесите, за да се намалява и разсейва силата на взривната вълна, която е неминуема.
Очаквам с нетърпение  една непозната жена, която виждаме във фрагмана за 17 еп.,  прилича ми на майката на Мерве. Може да разберем нещо от техния разговор, което да отключи нови посоки на мисленето за случващото се.
 
https://vk.com/video-138385804_456239760

# 489
  • Мнения: 12 817
Здравейте!
Хубави постове изчетох,благодаря за споделеното.
Няма да коментирам МУ и Невестата защото не съм гледала последните епизоди, но от екипа подсказват каква е съдбата на докторката.
Жалко, както и предполагах с подобна диагноза трудно се преживява, какъвто и да е специалиста -хирург    .....Бегум умира.
Прочетох, че в оригиналната история подобен образ липсва.  newsm78 newsm78 Зная, че е по действителен случай сериала, обаче не знаех че има написана история, книга  newsm78 newsm78

Озге Борак напуска сериала, сбогува се с екипа.


https://vk.com/feed?z=video-43059533_456240654%2F486b86a12b8ab58 … t_-43059533_79376

В Инстаграм има доста коментари на хора преборили се или в ремисия в момента,загубили близки и познати с  диагноза карцином. Не искат Бегум да умира, за да не се губи надеждата на хората в борбата с рака. Оптимизмът е необходим както в живота ,така и в сериалите.



Честито на Мерт Фърат




Двамата ги спрягат за гаджета май newsm78 newsm78

SÜREKLİ BERABERLER!
Oyuncu Gökçe Bahadır bir yıl aşk yaşadığı Efe Duru'dan 2,5 ay önce ayrılmıştı. Gökçe Bahadır'ın 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisindeki rol arkadaşı Mert Fırat ile yakınlaştığı iddia edilmişti.
📌📌 Dizide sevgiliyi oynayan ikili söylentiyi yalanladı. Ama setten duyduğum dedikoduya göre; Gökçe Bahadır ile Mert Fırat çekim dışında sürekli beraberlermiş. Yemeklerini baş başa yiyor, dinlenme vakitlerini de birlikte karavanda geçiriyorlarmış!(Posta)

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 17:53 от eliNIM

# 490
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug

Първо да сложа един колаж, който много ми харесва Peace



Ели Hug, на това ли му викат, че са гаджета? #Crazy newsm78 Че в паузите между снимките Гьокче и Мерт седят заедно в караваната и хапват и пият чай? newsm78

Хелънче, Хъши Hug Hug, големи "скици в облеклото" имаше на наградите на списание GQ Joy Joy

Ваня Hug, благодаря за фрага bouquet, чак сега го изгледах Crossing Arms В момента нищо не ми хрумва как ще се развият нещата...много се смях на тази врътка - любовницата на Мехмет да моли бившата му жена Арзу за помощ, щото и тя искала да изгради своя живот и семейство Mr. Green  ooooh!

В този сериал определено се акцентира върху "всеки срещу всеки" и "всичко в живота се връща като бумеранг".... Сега се замислих защо наистина Едип не споделя за полученото любовно писмо? Всъщност той навремето не видя кой му го е написал newsm78 Какво да сподели в днешно време? newsm78
Мерве има силен коз в ръцете си, тя знае, че Едип е влюбен в Ойя.... Ако караме по тази логика, че всеки застава в един момент срещу всеки, Мерве може да реши с всички средства да влюби Едип в себе си, а той да поддаде с надеждата, че Ойя  като го загуби, ще прогледне колко ценен и е той Laughing
В този сериал всичко е възможно Joy Joy Joy

# 491
  • Мнения: 8 414
Здравейте  wavey wavey wavey
Ели HugЛиа HugВаня HugЗарани HugРади HugХъши HugВанинка Hug мерси за всичко споделено  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquetИзчетох с удоволствие всичките интересни коментари и новинки и разгледах всички снимки и видея  smile3521
Честита да му е наградата на Мерт Фърат и още много други да получи  smile3521
Ох Ели много жалко ,че Бегюм ще умре  smile3518В края на 36 епизод тя реши да се подложи на операция ,но явно няма да е успешна за съжаление  smile3518Сценариста на Невестата е решил да създаде максимално реалистичен образ и история  на Бегюм ,а за съжаление доста от хората болни от онко заболявания умират ,та и Бегюм ще има такава съдба  smile3518Мдаааа можеше и да и напишат и по добра съдба на Бегюмката ,да се излекува ,да се омъжи за Джан ииииииииии да заживеят щастливи и честити чааак до края на живота си .Но  това става само в приказките ,и в латино сериалите ,а ние гледаме турски сериал и драамта трябва да е на ниво.
Та така аз си изгледах 36 епизод на Невестата и много ми хареса.
Осман и Бурджу ще се женят и направиха едно предварително малко събиране в конака на Есма преди официалния годеж.Майката на Бурджу мноооого европеизирана та чак дразнеща става на моменти.То не бяха чупки ,то не бяха стойки ,чудо работа smile3511През цялото време говореше по телефона по работа ,естествено на английски щото нали в Англия живее обаче и в разговорите  с Боранови пак все вкарва английски думи .Направо си каза ,че няма нужда от годеж ,държа се в общи линии грубичко и невъзпитано ,все едно тя е голямата работа пък тия хора са някакви селяци дето тя ще им покаже как стават нещата и си представете поради тази причина мама Есма как се набра  smile3533Добре ,че Сюрея предложи все пак  Бурджу и Осман да решат искат ли годеж или не и Бурджу много дипломатично каза ,че ще се уважат традициите.Изобщо Бурджу ми харесва все повече и повече .Явно прилича повече на баща си от колкото на майка си и слава богу.
Фикрет иска да се разведе с Ипек обаче хич няма да му е лесно защото Ипекчето естествено много трудно ще я изкара някой от конака  smile3511Тя сега научи и къде работи Седа (бившата секретарка в която е влюбен Фикрет ) и със сигурност ще направи нещо гадно .А Фикрет колко е влюбен в Седа самоооо   и все виси пред магазина защото тя го отряза и му каза да не я замесва в  проблемите си .Но  хич не е познала горката ще и се струпат големи проблеми ми се струва защото Ипекчето я  хапе кучето както всичките други членове на семейството и от страна на майка и .
Мурат и той предложи брак на на Баденцето ,тя му отказа ,но после му се разясни ,че момичето все още го обича и сега ще го видим какви ще ги измъдри тая неговата хубава главичка  smile3521
Това е по Невестата с Убийствата напредвам като ви стигна ще се искажа и по техните проблеми  smile3521
А да споделя ,че изгледах 1 и 2 епизод на Ти разкажи Черно море и да ви кажа драмата хич не е чак толкова голяма в тоя сериал. Гледала съм къде къде по кървави наситени с драма  сериали ,но тук има един пич дето се мисли за тооооолкова голяма работа та чак и ходжата наби smile3511Да бе представяте ли си ходжата подкара newsm78 newsm78 newsm78 newsm78Първо наби всички други в селото и накрая ходжата го отнесе  чок чок чок   лош човек  smile3511Та тъй де това е различното ,а и ,че действието  се развива в и около Трабзон и има много красиви гледки ,а и музиката също е хубава .Не знам обаче дали ще продължа да го гледам защото като му гледам рейтинга сигурно ще им и втори сезон и това значи още цяла година двамата главни герои да бягат и да мъкнат със себе си малко дете , да се надскачат с лошия ,а той да става все по -лош и по -лош и никой да не може да го обуздае и накрая или добрите или лошия да умрат .Нееее гледала съм го вече тоя филм и не ми се ще пак да го подхващам на ново .Само края ще видя дали ще има щастлив  завършек или лош .Пък и плюс това сега чакам да почнат вампирите на Елчинка и сериала на Илкер и Несли ,също и Мехмет Завоевателя също и  Невестата и Убийствата тъй ,че нямам никакво време за някакъв дето бие жени  и възрастни хора  и естествено води цяла група охрана със себе си ,че да може спокойно да си вършее и никой дума да не може да му каже  smile3511
Такаааа стига толкова писане сега идва ред нас снимчиците.
Първо ще сложа един хубав човек в спойлер  smile3521

Скрит текст:

две хубавки селфита  smile3521



ох сега като видях Назиф и се сетих в епизода как двамата с Мустафа лееекичко мятаха гъобеци в кухнята като видяха майката на Бурджу  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



и за финал съм оставила нашето хубаво и усмихнато момиче  smile3521

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 20:17 от Eny87

# 492
  • Мнения: 3 634
Приятна вечер на всички!  Hug
Лиа, не, Едип не видя Мерве, защото тя го наблюдаваше скрита.
Но с дълго и няколко пъти минаваща камера, следваща търсещия погледа на Едип,  ни показаха намиращите се по това време в коридора Ойя с Тайлан, Пелин и Арзу. Липсваше само Мерве от неразделната четворка.
(Освен това, Едип им е бил учител по литература, вероятно е могъл да познае нейния стил и почерк, а писмото беше и парфюмирано, което също издава индивидуалност.)
Още, Мерве го извика на езерото, а също тя стоеше с ликуващ поглед пред всички, когато Едип напускаше училището.
(Сигурно е имал и други впечатления от нея, познавал е характера и.)

Друг е въпросът, че Едип може да се прави пред Мерве, че не е разбрал, че това е била тя.
Струва ми се, че Мерве така си мисли.
Това дава предимство на Едип днес: за "любовна" връзка с Мерве или за други намерения и в познаването на нейната жестокост.

# 493
  • Мнения: 9 541
Ени Hug и ти си тръгнала с голямата кошница на пазар за турски сериали Joy Joy Супер, че разказваш по нещичко, да знаем /особено аз/ накъде вървят нещата със сериалите, които гледаш Peace Heart Eyes

Ваня Hug, права си с аргументите, най-вече за почерка Peace Но Едип не е преподавател само на тези 4 ученички, може всяка да е /дори някоя от присъстващите на коридора/. Но почеркът newsm78...../въпреки, че и той може да се фалшифицира, листът да се напарфюмира и т.н./
Ще видим как ще се развият нещата Thinking

Вероятно забелязваш, че аз на Едип му нямам доверие някак, дори не мога съвсем да се аргументирам защо Simple Smile Може би, че е дотолкова обсебен от дружбата си с Ойя, че няма да я пусне безрезервно да е щастлива със Серхан. Вероятно... ако Едип  види, че дълбоко наранява Ойя с постъпките си в бъдеще, а самата Мерве узнае за Ойя и Серхан, Едип ще действа Simple Smile

-------


https://www.youtube.com/watch?v=W8AIRm8Ywc0
İnsanlık Suçu Fragmanı - 2

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 23:21 от lia-martin

# 494
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Добро утро Hug

Лия, дай снимки, да видим. Нали знаеш, че са ни интересни тоалетите в тази тема Wink

Ели, Ени - момичета, тресе ме краен оптимизъм за Бегюм.... Tired Cry
Линка, който не го отварям - сбогуването на Йозге, истина ли е....!? За да спра с оптимизма и да се настроя за гадното...Това не трябваше да го допускат СЦ, доста тежко е за малкото дете.....ама....

Общи условия

Активация на акаунт