"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 15*

  • 98 701
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 573

Много свежа и сладка Демет Simple Smile
Харесват ми снимките и трейлърите за Чудото Simple Smile нямам търпение вече, и дано е в петък Simple Smile

# 511
  • Мнения: 21 201
Четвъртия трейлър с вградени руски субтитри.
https://vk.com/dizimaniano?z=video-60100797_456239946%2F5f17e51f … pl_wall_-60100797


Наистина леля Деметка се оказа, че си има гостенче.
С баба Айшен, чичо Самет, мама и леля.
Иииии ню къдрокоско, Laughing свежар е. Heart Eyes


П.П. Днешните серии по Диемата се уцелиха пълнежа от 48 оригинален епизод-хипнозата на Филиз, злодейката Филиз и прочие. Stop
Ето някои моменти извън пълнежа.
Обичаш ме-не те обичам, Joy обичаш ме-не те обичам, Joy не ме обичаш-обичам те. Joy
https://www.youtube.com/watch?v=H2mbcUpmypY

Мислеха, че ще излъжат бабето, но през цялото време откакто се разделиха лъжеха само себе си, че не се обичат и не се желаят.
https://www.youtube.com/watch?v=IteATONVfWo

"Гениалната" Филиз(ни тя, ни самата актриса са ми на сърце).
https://www.youtube.com/watch?v=8RFb7gaDYMk

Не трябваше според мен толкова много да си скъсява хубавата коса. Rolling Eyes Confused

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 20:07 от Neidjal

# 512
  • Мнения: 423
По принцип, сериалът е хубав, има забавни моменти. Ерол ми е много смешен.Smile Но в един момент, започват много да разтягат локуми, ама наистина много. Изгледал си 10 серии, а нищо не се е случило.
Аз го следя по диема фемили и така и не мога да разбера колко сезона е този сериал, колко серии са. Някой може ли да ми каже, защото попадам на различни информации ?
От последните серии по диема, Леле ми стана супер противна и дразнеща, държи се отвратително. Постоянно е на контра, постоянно се заяжда с Онур, без основание. Напада го без причина, много е изнервяща. Егати ината, заслужава да се разведе и Онур да вземе правата над детето.

# 513
  • Мнения: 4 795
По принцип, сериалът е хубав, има забавни моменти. Ерол ми е много смешен.Smile Но в един момент, започват много да разтягат локуми, ама наистина много. Изгледал си 10 серии, а нищо не се е случило.
Аз го следя по диема фемили и така и не мога да разбера колко сезона е този сериал, колко серии са. Някой може ли да ми каже, защото попадам на различни информации ?
От последните серии по диема, Леле ми стана супер противна и дразнеща, държи се отвратително. Постоянно е на контра, постоянно се заяжда с Онур, без основание. Напада го без причина, много е изнервяща. Егати ината, заслужава да се разведе и Онур да вземе правата над детето.

Сериалът има 63 оригинални серии, които са с продължителност средно около 2 часа, разделени в два сезона. Първи сезон  - от 1 до 59 серия. Втори сезон - от 60 до 63 серия. Епизодите по Диема Фемили в момента обхващат 47-48-ми оригинални епизоди.

# 514
  • Мнения: 21 201
Китиииии, дууууушко, Laughing 65 оригинални серии са на №.
Така излъчвани по Диемата създават усещане, че нищо не се случва, но във всеки оригинален епизод се случваше по нещо интересно.
Оххх големи фрагмани, голямо нещо на тъпото Толгшоу с участието на Демет-2ра част следващата Събота по Фокса.
https://vk.com/dizimaniano?z=video152608807_456239563%2Fb4052abb … pl_wall_-60100797
https://vk.com/dizimaniano?z=video152608807_456239564%2F8273a709 … pl_wall_-60100797
Сред публиката са сестра й Деря и семейния им приятел Самет.
Скрит текст:
Точно преди един месец.
 Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 22:13 от Neidjal

# 515
  • Мнения: 4 795
[b]Китиииии, [/b]дууууушко, Laughing 65 оригинални серии са на №.
Така излъчвани по Диемата създават усещане, че нищо не се случва, но във всеки оригинален епизод се случваше по нещо интересно.
Оххх големи фрагмани, голямо нещо на тъпото Толгшоу с участието на Демет-2ра част следващата Събота по Фокса.
https://vk.com/dizimaniano?z=video152608807_456239563%2Fb4052abb … pl_wall_-60100797
https://vk.com/dizimaniano?z=video152608807_456239564%2F8273a709 … pl_wall_-60100797
Сред публиката са сестра й Деря и семейния им приятел Самет.
Скрит текст:
Точно преди един месец.
 Crazy Heart Eyes Crazy Heart Eyes


Да бе, сега видях че съм написала 63.... техническа грешка, ама случва се след 18 часа бачкане  Peace Peace

П.П. Този семеен приятел Самет стана като абониран за семейството. Нещо започна да ми се набива в окото повече, отколкото се полага Naughty Mr. Green

# 516
  • Мнения: 21 201
И на мен Саметко ми идва в повече на семейните им фотки, но били израстнали заедно и е прясно женен от есента/Септември.
Скрит текст:
Понеже днес не гледах епизодите от-до и сега попрехвърлям някои моменти на качените вече серии и забелязах, че са изрязали в серията с дублаж пълната сцена при посещението им при психолога когато им каза да отидат в Ава.
Мноооого хубав ЛалОнски момент е а те баш него изрязали. Crossing Arms
Дублаж, завършване в нищото накълцвайки епизодите, орязване на хубави сцени, все неща осакатяващи сериала.

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 22:39 от Neidjal

# 517
  • Мнения: 4 795
Точният стоп-кадър... мисля аз!!! newsm53 smile3502
И се питам - къде е играта тук или.... докъде е играта.... или игра ли е newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green

# 518
  • Мнения: 423
По принцип, сериалът е хубав, има забавни моменти. Ерол ми е много смешен.Smile Но в един момент, започват много да разтягат локуми, ама наистина много. Изгледал си 10 серии, а нищо не се е случило.
Аз го следя по диема фемили и така и не мога да разбера колко сезона е този сериал, колко серии са. Някой може ли да ми каже, защото попадам на различни информации ?
От последните серии по диема, Леле ми стана супер противна и дразнеща, държи се отвратително. Постоянно е на контра, постоянно се заяжда с Онур, без основание. Напада го без причина, много е изнервяща. Егати ината, заслужава да се разведе и Онур да вземе правата над детето.

Сериалът има 63 оригинални серии, които са с продължителност средно около 2 часа, разделени в два сезона. Първи сезон  - от 1 до 59 серия. Втори сезон - от 60 до 63 серия. Епизодите по Диема Фемили в момента обхващат 47-48-ми оригинални епизоди.
Благодаря!
Ако е вярно, че диема реже сцени и не сглобява добре сериите, значи много аматьорски са се представили.

# 519
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
По принцип, сериалът е хубав, има забавни моменти. Ерол ми е много смешен.Smile Но в един момент, започват много да разтягат локуми, ама наистина много. Изгледал си 10 серии, а нищо не се е случило.
Аз го следя по диема фемили и така и не мога да разбера колко сезона е този сериал, колко серии са. Някой може ли да ми каже, защото попадам на различни информации ?
От последните серии по диема, Леле ми стана супер противна и дразнеща, държи се отвратително. Постоянно е на контра, постоянно се заяжда с Онур, без основание. Напада го без причина, много е изнервяща. Егати ината, заслужава да се разведе и Онур да вземе правата над детето.

Скрит текст:
Сериалът има 63 оригинални серии, които са с продължителност средно около 2 часа, разделени в два сезона. Първи сезон  - от 1 до 59 серия. Втори сезон - от 60 до 63 серия. Епизодите по Диема Фемили в момента обхващат 47-48-ми оригинални епизоди.
Благодаря!
Ако е вярно, че диема реже сцени и не сглобява добре сериите, значи много аматьорски са се представили.
Вярно е, ЛалОнските сцени ги знам наизуст Joy(и не само аз оттук Laughing).
Китенцеееее, ще видим докъде ще стигне сега играта на адвоката Mr. Green и рижка. Mr. Green
Ще сравняваме, ще сравняваме ииии пак ще сравняваме. rotfImao rotfImbo
Между другото, добре дошла при нас Пеидж.
Другата Събота и Неделя предстоят сууууперски серии, Two Hearts Two Hearts не можаха да излъжат психолога Laughing иии право в Ава. Party
Така завърши последната днешна серия с посещението на г-н Пънар разкривайки измамата им с фотошопа.
Най-най......най. Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 23:44 от Neidjal

# 520
  • Мнения: 4 795
[Вярно е, ЛалОнските сцени ги знам наизуст Joy(и не само аз оттук Laughing).
Китенцеееее, ще видим докъде ще стигне сега играта на адвоката Mr. Green и рижка. Mr. Green
Ще сравняваме, ще сравняваме ииии пак ще сравняваме. rotfImao rotfImbo
Между другото, добре дошла при нас Пеидж.
Другата Събота и Неделя предстоят сууууперски серии, Two Hearts Two Hearts не можаха да излъжат психолога Laughing иии право в Ава. Party

А ние нЕмаме грешка по сравненията, по мерките и т.н. Очи-рентген дет, се вика - ако мА усещаш накъде та бия, Наде newsm53 smile3503 smile3502

Ади още една сладост да добавя  newsm53 smile3502

# 521
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
[Вярно е, ЛалОнските сцени ги знам наизуст Joy(и не само аз оттук Laughing).
Китенцеееее, ще видим докъде ще стигне сега играта на адвоката Mr. Green и рижка. Mr. Green
Ще сравняваме, ще сравняваме ииии пак ще сравняваме. rotfImao rotfImbo
Между другото, добре дошла при нас Пеидж.
Другата Събота и Неделя предстоят сууууперски серии, Two Hearts Two Hearts не можаха да излъжат психолога Laughing иии право в Ава. Party

А ние нЕмаме грешка по сравненията, по мерките и т.н. Очи-рентген дет, се вика - ако мА усещаш накъде та бия, Наде newsm53 smile3503 smile3502
Усещам тЪ, нали сме от една порода.  tooth
А в това видео ни приканваха да гледаме епизода в Ава. smile3502
Бяха много ентусиазирани, newsm53 имах си аз и да не бяха. smile3503
https://www.instagram.com/p/BUMzIavBSPu/?taken-by=askstories

# 522
  • Мнения: 423
Вярно е, ЛалОнските сцени ги знам наизуст Joy(и не само аз оттук Laughing).
Жалко, развалили са го до някаква степен.

Цитат
Между другото, добре дошла при нас Пеидж.
Благодаря ти! Simple Smile

# 523
  • Мнения: 330
Здравейте момичета, скоро загледах сериала и го харесах, защото не е прекалената драма както повечето турски такива, даже доста се забавлявам с някои от персонажите, е има си и пълнежите, както на всякъде, и които малко прекаляват, ама нали затова има мишка, винаги мога да ги прескоча.
Понеже го почнах с дублаж въпреки, че бях сигурна, че ще има разлика от оригинала, както се и оказва четейки постовете ви. Незнам защото така и кой позволява да се орязват цели сцени от филмите, а да не говорим за интерпретациите в дублажа, както и да е. Въпросът ми е следния, стигнах до 150 епизод и край няма повече, затова реших да се възползвам от връзката, която е на първа страница, но ме препраща само към филма с руски субтитри, та питането ми е имате ли идея къде  мога да го догледам с читаво качество и превод.

# 524
  • Мнения: 374
Ами понеже започнаха да го излъчват по телевизията преводът на български е спрян след 50 епизод и го има само с руски субтитри за жалост.

П.С. Добре дошли на новите сред нас Yum

Общи условия

Активация на акаунт