Бутиков хотел с топъл минерален басейн и парна баня

  • 2 736
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Момичета, трябва спешно да намеря спа хотел за периода 26.12- 29.12, моля ви да помагате Disappointed .
Критериите ни са следните:
- до 2-3 часа път с кола от София
- бюджет до 200 лв на стая
- топъл минерален басейн
- парна баня (като цяло търсим хубаво спа)
- добро ниво на чистота, храна и обслужване
- стаите да са с тераси

По принцип ми се иска да е от типа малки бутикови хотели, от тези, при които собствениците са се постарали при обзавеждането на стаите и самия хотел, но приемам всякакви оферти предвид краткия срок. Гледах хотел Хевън във Велинград, някой има ли отзиви за него?

Последна редакция: ср, 20 дек 2017, 00:24 от gebura

# 1
  • София
  • Мнения: 38 423
Виж Сапарева Баня

# 2
  • Мнения: 46 488
Не знам бутиков ли е, но отговаря на изброените изисквания и много го харесваме:
Sunny Garden
- Вършец Hands Plus1

# 3
  • София
  • Мнения: 68
Аз съм много доволна от СПА-то на Grand Hotel Bansko, но не знам какви са цените сега в сезона

Сетих се и за The Lodge в Боровец, където също е много приятно

Последна редакция: чт, 21 дек 2017, 11:53 от Не се сърди, човече

# 4
  • София
  • Мнения: 38 423
Ние сме ходили в Лион Боровец, има всичко, но е малко по-скъп.

# 5
  • Мнения: X
Хотел Хевън е много приятен, имайте предвид,че зимата външният басейн не работи.  Вътрешният е по-скоро като джакузи, може би 2.5 х 2.5 м. Иначе има джакузи в стаите с минерална вода и е много приятно. Храната също е домашна, аз бих отишла пак.

# 6
  • here and now
  • Мнения: 4 200
Във Велинград мога да препоръчам този http://www.grandhotelvelingrad.com/ . Не е бутиков, има голям и малък вътрешни басейни, като големия по моите критерии не е топъл. Има бар с напитки и сандвичи до тях. Стаите имат тераси.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
хотел Галери в Хисаря

Общи условия

Активация на акаунт