Лунна диета - 20.05/12.20

  • 1 872
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Момичета, този път без мен....
Ми аз утре имам рожден ден, при това юбилей... какви луни и какви чудеса.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ще си похапна (е, няма да се уливам), но само на водица и фрешове при богата трапеза и то в моя чест... тц... няма да стане

# 16
  • Мнения: 11 547
Айде да се пиша и аз.Не знам обаче дали ще устискам.Вечерята ми е най-проблемна.Дано да издържа.Успех на всички! Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 182
Последните 2-3 пъти лунатирах, за да задържа достигнатите килограми, но ето че събрах сили за нова атака. Така, че утре (и дори малко от днес) съм с вас, за да атакувам пустите 55.
Аз пък измислих следната диета за между луните:

закуска - черно кафе
обед - черно кафе
следобедна закуска - студена бира
вечеря - студена бира

До обяд, така се тонизирам от тези голи кафета, че хвърча като пушка, а после почвам да успокоявам напрежението с биричка и до вечерта съм съвсем каталясала от 2 бири на гладно и едно малко зверче в къщи - лягам и откъртвам без мисъл ни за храна, ни за нищо...ама съм го пробвала само 1 ден Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 647
Сутринта закусих една препечна филйка черен хляб с малко сирене, но цял ден ще карам на айран и/или таратор. УТре ще ми бъде най-тежко, разбира се, но ефектът си заслужава.  Wink

# 19
  • Мнения: 11 004
За всяка лунна диета посочвате от колко часа започва - това значи ли, че утре до 12.20 мога да си ям на воля  newsm78

# 20
  • Мнения: 5 299
Този път, жива_умряла и аз Ще изпълнявам гладуването. Вчера от както се притеглих, и установих, 4е съм качила 700 гр за 2 дена, а ги свалям за седмица, съвсем се отчаях Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 21
  • Мнения: 5 647
За всяка лунна диета посочвате от колко часа започва - това значи ли, че утре до 12.20 мога да си ям на воля  newsm78

Не, не трябва да прекаляваш. За да има ефект е хубаво ден преди и ден след лунната да се ограничаваш в яденето.  Peace

# 22
  • Мнения: 11 004
10х, Къдрокоске   bouquet
Проблема с ограничаването ще е преди "лунния" ден, започна ли веднъж, после няма да ми е тежко.
А как се захранвате след 2 дена глад?

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
пиша се и аз в списъка на лунатичките,с надеждата този път да успея:)чеее досега все неуспешни опити:(
Минали път дори забравих че не трябва да ям.......

# 24
  • Мнения: 686
Аз от днес намалям храната, а пък утре мисля изобщо да не ям! Ще си намеря работа в къщи - най-сетне ще направя голямото пролетно почистване, за да ми мине по-бързо деня!

# 25
  • Мнения: 5 647
10х, Къдрокоске   bouquet
Проблема с ограничаването ще е преди "лунния" ден, започна ли веднъж, после няма да ми е тежко.
А как се захранвате след 2 дена глад?

Захранване не правя, защото килограмите се поддържат. Глдай да не прекаляваш с яденето. Избягвай пърженото и тестеното първия ден. Сега вече има салатки, домати, краставици и т.н., а те засищат доста. В интерес на истината всичко можеш да ядеш стига да не прекаляваш.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 223
С вас съм момичета!Малко е трудничко събота ама няма как?! Sad Трябва да се постарая! Confused

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 288
Аз отново съм с вас.

Миналият път издържах и свалих около кило. Само дето кръвното ми така падна, че ми трябваше 1/2 ден да се свестя с кафета и вода.

# 28
  • Мнения: 739
и аз се присъединявам. Последните 2 пъти я пропуснах, защото първия колежка ми изкуши със солети  Embarassed, а другия бях на зелевата супа, но сега съм на линия  bowuu. Иначе я спазвам стриктно от началото на февруари.

# 29
  • Мнения: 505
ей този път ве включвам...сигурация...хайде настроите ЛУННИТЕ СИ ЧАСОВНИЦИ И УТРЕ ГЛАДДДДД

Общи условия

Активация на акаунт