НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 5

  • 139 242
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 116
                 Прекрасен ден мили момичета!                                                                                                                                                                Лу--чудесна си с тези бели птици.И аз се съмнявам ,че те ще " измислят нещо оригинално, нещо романтично ,нещо красиво''. Не за всички герой е изяснено защо и как са в живота на ГГ.Аз може би не съм разбрала някои неща.1  Кой и с какви средства поддържа имението толкова години докато Омер създава Халдига? 2 Как  Омер получава това образование след като баща му фалира?. Ще кажете --Мюзейн..Не сиспомням кога четох в един руски форум, а и не знам дали е така--Мюзеин е  била снаха на някой от големия род Керванджиоглу.Нямя деца и е единствен наследник.Може би Бахшенде  е искала това наследство--големия конфликт и напускането и.Не знам дали е така и дали белите птици ще ни разкрият някои от многото неща но едва ли.Този сезон имат в изобилие бели конци да си съшиват небивалиците   и измислиците си.   Момичета благодаря ви за хубавите пожелания.Присъединявам се към тях .Нека в   уютния и красив  дом--темата -- цари Любов  Вяра и Надежда.   Надеждата не може да диша без Вярата!Вярата не може да направи нищо без Любовта!Любовта е онова ,което прави човека Щастлив!!!! .  Вера.            

# 61
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Вера  Hug

Вярно е... за нас са важни Вярат, Надеждата и Любовта...

Затова сме тук и с АСК...  Peace

Тези дни празнуваме, пуснаха ни хубава серия и още по-хубав фрагман, но... май не всички са в празнично настроение, като гледам и какви снимки пускат.
Ще ги сложа за да не изоставаме с инфото, но... няма да се предаваме на песимизъм и мъка предварително, а ще включим на пълна мощност  Laughing Sunglasses оптимистичното очакване  Peace







С палтото е вече... снимките явно са по-нови, но... тъжен и сам и след вчерашната пак такава... Виждам две различни вратовръзки, което ще рече  Thinking поне два дена Омерово страдание и се надявам само да го дадат на фона на музика за минутки, а не да чакаме и ние серии поред ''Зехра да се събуди от кома''

Не ми се иска да има да има друга причина, която да раздели ЗехОм. Толкова време чакахме момента на сближаване, едва ни подсказаха нещо и... бързат да ни помръчат...

И Питона се разхожда из туитър...



Ама... пък в анкетата сме вече трети, така че... имаме и хубави вести

# 62
  • Мнения: 28 193


Вера Hug
Цвети Hug, и през следващата година мъките ни продължават Sad

# 63
  • Мнения: 3 481
Честита Коледа и весели празници, момичета!!! bouquet

# 64
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО и ВЕСЕЛА КОЛЕДА!  bouquet





И днес празнуваме, а и серия ни чака довечера  Simple Smile - дано е хубава!  Peace

Бъдете весели и щастливи!  Peace

# 65
  • Мнения: 5
Добро утро момичета! Честита Коледа! Пожелавам ви здраве, щастие, любов и топлина в сърцата! Grinning
 


В очакване съм на красива серия.  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 28 193
Честито Рождество Христово!

Много здраве и любов за всички вас, момичета! Hug love001 Hug









Надявам се довечера всички да гледате онлайн Wink и в следващите три дни разказите по картинки да излязат в коледна ваканция Hug love001 Hug.

# 67
  • Мнения: 347
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МИЛИ МОМИЧЕТА!
Много здраве и късмет!

Весели празници!

# 68
  • Мнения: 1 116
                                      Ч естита К оледа!                                                                                                                                          Бъдете благословени!  Да няма болка и  тъга. Само здраве и доброта!Щастлива предновогодишна седмица! Вера..

Последна редакция: пн, 25 дек 2017, 14:09 от 12345ds

# 69
  • Мнения: 1 197
Честит празник на всички. Желая много здраве и късмет.


# 70
  • Мнения: 1 732
Бъдете здрави, щастливи,благословени,момичета от АСК семейство! Hug



Очаквам днес ей такива романтични моменти в тон с нашето настроение и празничност..
Приятно гледане.. Heart Eyes

# 71
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет  Hug и от мен!

Днес празнично сме си у дома и... пред екрана, та... докато вървят рекламите да се обадя и аз  Simple Smile





Какво ни чака след това?

Мюге ли ще е ранена... ще видим след малко

# 72
  • Мнения: 28 193















И пак се върнахме на вратовръзката, Mr. Green мафията...





Това, което Зехра чака от дълго време, дали утре ще го дочака или ще го сънува Rolling Eyes. Имам малки съмнения, че е второто. ooooh! А може и предизвикан от баба си, Йомер да е решил, че най - добрият отговор за нея ще е бебе Joy Joy Joy





Благодаря на всички за хубавите коледни пожелания! Hug Grinning newsm51

Последна редакция: пн, 25 дек 2017, 23:41 от LU4IQ

# 73
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Лу  Hug честно пак яхнах метлата...  Mr. Green

След всичко случило се в предната серия, като действие и думи и... сега от едно споменаване, че мафията има човек в Холдинга... как можа този плитък ум да стигне до заключението, че пак Зехра е виновна  #Cussing out

Абе... този хич не е наред, кога е ходила Зехра в Холдинга, какво знае за работата и какви връзки очаква от нея? Защо не се огледа и да потърси истинският виновник, а се забива в тези глупости... Много ми пада в очите този човек, това вече е болестно състояние, не е нормално...



Какво видя Омер в този момент? Зехра бясна дори зашлеви и заплаши Мюге...



След всичко, което Зехра направи за Ася и за него дори... да прави това за пред баба си и то с такива язвителни думи...



Вярно, сега като протест, ще я защити отново, но... с тези съмнения и без да поразрови за доказателства в Холдинга и да седи само в къщи и да подозира и наранява Зехра... няма да оправи положението. Трябва да се събуди, защото в един момент ще остане и без жена, и без Холдинг, но не заради нея, а заради себе си...

# 74
  • Мнения: 347
Привет, момичета АСК!
Лу, благодаря ти!:heart_eyes:Kissing HeartHugДано да не сънува!
Докато пиша ,виждам Цвети:hugs:Kissing HeartHeart
Цвети, не мога да повярвам на това, което прочетох...в недоумение съм ...
Аз не гледам онлайн, ама сега разбирам, че пак нерви ще се трошат...

Общи условия

Активация на акаунт