почивка в Лозенец

  • 17 111
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
Зависи какво търсиш .... Аз съм на мнение , че това е едно от малкото места вече по българскоо черноморие , което е останало чисто . Ние търсим спокойствието и уединението . Ако искате дискотеки и ресторанти това не е мястото . Но ако сте почитатели на морето , дългите разходки , чистите плажове и спокойствието , бягайте на там . Миналата година бяхме целия септември на море там и сме на мнение , че никога не сме имали толкова релаксираща почивка . Да не говорим , че сина ни по цял ден беше на 100 % свободен ( както и кучето ) без никой да го притеснява и крещи по него ( естесвено това не се отнася до морето , там трябва да гледаш Simple Smile)))  bouquet

# 16
  • Мнения: 41
Аз също съм харесала х-л Алпина, Лозенец ама досега не съм запазила места, защото не знаех кога ще съм в отпуск. Сега вече знам и реших от 06.09. до 10.09. Ако някой ще ходи по същото време нека да пише. Ние сме мама и тати с малко момче на 5 години и би било добре да има с кого да си играе.

# 17
Здравейте, дайте координати на хубави местенца за почивка в Лозенец, за семейство с едно дете, на тихо и спокойно място.

# 18
  • Мнения: 41
Ние ще ходим в хотел "Сънрайс" от 06.09. до 10.09. Тогава нощувката е 40 лв. на стая. Ние също сме с едно дете-момченце на 5 години. Ето ти и телефона 0550/57207

# 19
  • Мнения: 122
Здравей, ние бяхме в нов, хубаво обзаведен апартамент, до ваканционното селище на около 100м. от морето, много тихо и спокойно място. За малката беше идеално- имаше къде да играе и спеше на спокойствие, за разлика от други места където сме били и е лудница. Плащахме  45 лв. на вечер за 3 легла. Две наши приятелски семейства с деца взеха апартамента за 90лв. и също останаха много доволни. Ако те интересува пиши на лични да ти дам координати

# 20
# 21
  • Мнения: 41
Обадих се в хотел "Алпина" и от там ми казаха, че м.септември не може да се ползват ресторанта и басейна защото имали  германска група туристи-нудисти. Е за какво да плащам тогава.

# 22
  • Мнения: 1 047
Обадих се в хотел "Алпина" и от там ми казаха, че м.септември не може да се ползват ресторанта и басейна защото имали  германска група туристи-нудисти. Е за какво да плащам тогава.
Съжалявам! Sad

# 23
  • Мнения: 41
И аз също. Сега пак се обаждам по различни хотели в Лозенец, ама нещо не ми харесват офертите им. newsm78

# 24
  • Мнения: 391
И аз се обаждах миналия месец в Алпина за резервация и ми казаха, че сградата с басейна и ресторанта е резервирана от немци-нудисти, но ако няма да ни притесняват, може да ни запазят стая в другата сграда. След това четох статия в един вестник и пишеше, че нудистите се разхождали по "организъм" из цялата сграда. Е, мерси за гледката, отказах се изцяло от Лозенец, защото не намерих друг хотел, който да ми хареса.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 979
И аз получих подобно инфо, но от хора били там. В хотела като звънях нищо подобно не ми казаха Sad.
Провери ли този хотел http://www.hotelmerlin-bg.com/home_bulgarian.htm

# 26
  • София/Център
  • Мнения: 136
Уф как ме притеснихте с тея нудисти, само септември ли ще са там или и преди това, защото ние имаме резервация от 15 август в Алпина. Моля ви се който знае да каже.... Praynig

# 27
  • Мнения: 857
Лозенец е перфекно място за по4ивка!
Много е спокоуиино ,а ако иска6 да се забавлява6 пак има къде   http://www.alcoholbeach.com/
В този саит има и пове4ето добри хотели в Лозенец.

# 28
  • Мнения: 45
Аз тъкмо се въщам от почивка в Лозенец. Бяхме в хотел "Friends", на 100 метра от малкия плаж. Хотелът е страхотен, с разкошна градина и много добър ресторант. Има си и детски кът. Много спокойно и приятно местенце. Цените обаче са малко по-високи - сега, през активния сезон, двойната стая е 75 лв. без закуска.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
И аз в началото на сезона много се чудих за хотел "Friends", но ме хвана страх, че беше много непознат за мен като хотел, а и Лозенец като село. Получих лични препоръки за хотела от хора били там и проверили работата му, така че много се изкушавам за септември или за следващата година.

Общи условия

Активация на акаунт