Avon - обсъждане на продукти тема 24

  • 94 082
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 819
Матиращото течно червило на Mark е уникално! Влюбена съм. Цвят pinking about you със страхотна покривност точно като от каталог.

Аз си взех пюър Пинк. Също съм доволна. Дори опакованката на гилзата е матово черна. Но един минус- като всяко матиращи леко ми суши устните. Преди това слагам балсам.

# 61
  • София
  • Мнения: 974
Какви са впечатленията ви от спрея за топлинна защита? Върши ли си работата?

# 62
  • София
  • Мнения: 386
Какви са впечатленията ви от спрея за топлинна защита? Върши ли си работата?

На мен ми харесва и си върши работата, ароматът също ми допада. Трябва, обаче много да внимаваш да не сложиш повече, защото утежнява косата.

# 63
  • София
  • Мнения: 17 779
iv4enceto_91,karzz,
Благодаря за отзивите. Относно парфюмчето- баш във фрагрантика четох, но не познавам тези, на които е оприличен, те повечето пак са ейвънски Laughing
Питах само като "порода". Из коментарите видях, че е от тази на Ели Сааб, т.е. много бели цветя и лека сладост. Надявам се да ми хареса.

# 64
  • Мнения: 583
Матовото червило цвят pinking about  и аз сглупих да си взема. Няма такава карикатура Stuck Out Tongue Winking Eye Само съм го пробвала, много смешно ми стои.
Някой питаше за олио за коса. Доволна съм от instant repair 7 серум. Олиото на Планет спа с маслина, което е на 1,99 в момента също много ми харесва. Наистина не мирише много приятно, но то се ползва преди измиване на косата.

# 65
  • Мнения: 4 770
iv4enceto_91,karzz,
Благодаря за отзивите. Относно парфюмчето- баш във фрагрантика четох, но не познавам тези, на които е оприличен, те повечето пак са ейвънски Laughing
Питах само като "порода". Из коментарите видях, че е от тази на Ели Сааб, т.е. много бели цветя и лека сладост. Надявам се да ми хареса.
Today е силен и пръсъствен цветен букет, до степен кихане и дразнене. Все едно си си наврял носа в букет от всякакви цветя. Доста е специфичен и трудно мога да си представя да стои добре на млада жена. Иначе е интересен като подбор на ароматни съставки.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Аз от 20 годишна го нося и харесвам Today, но не е за всеки заради интензитета.

Подобно розово, но по-наситено и с лека формула е това на Bourjois Rouge edition 10 Don't pink of it. Но пък цената му е около 15 лв.

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2017/04/10.html?m=1

Revlon Ultra HD Matte Devotion също.
http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/10/revlon-ultra- … olor-600.html?m=1

# 67
  • София
  • Мнения: 17 779
Мерси, ще се поръчва. Laughing
Обичам интензивни парфюми.

Преди време много хвалеха Far Away като траен и наситен аромат. Е, пробвах го и върху мен не беше чаак такъв. Кожата ми пие ароматите.

# 68
  • Мнения: 13 819
Има мостри на всички аромати , поръчайте си ако си двоумите...

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
с маслина, което е на 1,99 в момента също много ми харесва. Наистина не мирише много приятно, но то се ползва преди измиване на косата.
Олее,сериозно ли преди миене?
За друга цел ми трябвваше,но нищо...
Благодаря,че писа за олиото.

# 70
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Как разбирате, че спрей за топлинна обработка си върши работата? Хубаво ухае.

# 71
  • София
  • Мнения: 386
Как разбирате, че спрей за топлинна обработка си върши работата? Хубаво ухае.

Определено има съществена разлика. Косата не се накъсва от пресата или машата. Също и излгежда по-бляскава и жива. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 583
с маслина, което е на 1,99 в момента също много ми харесва. Наистина не мирише много приятно, но то се ползва преди измиване на косата.
Олее,сериозно ли преди миене?
За друга цел ми трябвваше,но нищо...
Благодаря,че писа за олиото.
Прочетох го на етикета и също се изненадах, но пък много ми хареса и сега ще си взема отново.

# 73
  • Мнения: 17 987
По дължините ли нанасяте само? И на мен ми хареса, особено това, че се стои само 1 мин

# 74
  • Мнения: 583
По дължините ли нанасяте само? И на мен ми хареса, особено това, че се стои само 1 мин
Косата ми е много суха по дължините, изсветлявана. Нанасям само там.

Общи условия

Активация на акаунт