След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 65

  • 103 554
  • 747
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 501


     Здравейте Hug Hug Hug

   Мила МИМИ ЧРД-
    ТИ СИ МНОГО СПЕЦИАЛНА ЗА МЕН И ТЕМАТА Hug

    Пожелавам ти спокоен и смислен живот изпълнен с любов ,уважение и много здраве, а мъжете около теб в семейството ти да те носят на ръце Party Heart Eyes Laughing

     Е такъв Бурак харесвам - силен , мъжествен .... без сълзи и сополи, истински съвременен  герой  на филм.                   


                 


Ето и другия герой.Разкошен е !


              


Последна редакция: вт, 13 мар 2018, 16:05 от sebilMM

# 571
  • Мнения: 75
Здравейте всички фенчета
    sebilMM , от 10 дни пътувам и нямам време да отговоря,когато го имам за малко, и интернет ,използвам за гласуване на наште БуФчета и започнах да гледам по твоя препоръка "Любов под наем" Хванах се и сега няма отърване,ще трябва да се изгледа до края,а съм на 23 серия.Но малко трудно се намират сериите,поне за мен.Сега се разбира защо Баръш и Елчин са толкова популярни и водят в класцията.Филма е много добре,много сладък и много голяма любов.
        https://www.turkiyegenclikodulleri.com/
      И нещо малко смущаващо , преведено от гугъл,дано превода не е точен ,верен .
    „Причината за увеличаването на теглото на Евцен най-накрая се появи. В кортизон третира като лумбална херния Fahriye, години Evcen употребява  наркотици, са довели до увеличаване на теглото.


 

# 572
  • Мнения: 14 501
     Боже,Боже КУЛТА само наркоманка не я бяха изкарвали Фе, hahaha hahaha hahaha но ние си я знаем- сериозно момиче е.Това е пореден злобен ,малоумен "залп" в л-та с които ще се изпръскат писачите.Спокойно !
    От чисто медицинска гледна точка наркомания не се лекува с кортизонови  препарати.
     Лумбална херния да ,но не продължително време.Това е много стара терапия , а като гледам колко слаба и танцовална беше Фе в последната сесия на КОТОН абсурдно е да се натрупал за месец , два кортизона и болезнена хернията.

                               ЯНУАРИ 2018г,

              

     Аз наблюдавам и  изражението на двама - усмихнати и щастливи  на другите майната им/с извинение пред вас/

     Нали ти казах сериала ЛпН е страхотен Аз съм на 46-та с-я Гледам в Vibox 7.
      Гласувам редовно.


     И още от очаквания филм.
                                                         FRAGMAM

                              https://t.co/Tq7kOLcLsR

    

    

    

    


  

        

Последна редакция: вт, 13 мар 2018, 18:31 от sebilMM

# 573
  • Мнения: 75
        sebilMM
Дано си права за Фе ,така ни се иска на всички,всичко да е наред ,много е сладка.За съжаление   , Vibox 7  не се отваря извън БГ. Но филма е много хубав.За мен е изненада .Интересно е че ,такива хора съществуват. Имам много близък познат ,който е точно копие на Корай,50 изречения казва ,като мине през глобалното затопляне и международното положение ,докато накрая разбираш че казва „добър ден„ И имам съученичка ,точно копие на Дефне,постоянно си мислеше на глас и си изпускаше тайните и най важното ,същите маниери.Откъдето да ги погледнеш 100 процента двойници,и няма граници,света е един.

# 574
  • Мнения: 14 501
  


  КУЛТА спокойно  можеш да се обръщаш към мен  Себи.

 Гледай сериала НеВероятен е !Това не ми пречи да си обичам и вълнувам от БУФЧЕТАТА!!!!!


  В съвсем скорошен кадър .

  
 
  Да ви прилича на схваната наркоманка подпухнала от стероиди newsm78 newsm78 newsm78

  На мен НЕ!

# 575
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!! Hug Heart Eyes
 
Себи, Мими

Оставиха за известно време Бурак с хемороидите и другите болежки и започнаха с Фахрие. Реда на заболяванията върви в същия ред, като на Бу. Сега дискова херния, следват хемороиди  Joy Joy hahaha hahaha
(Няма да се учудя, ако и тя придобие)Много бедна история на болестита  hahaha
Култа, изобщо не се връзвай на клюкините-жълтини  hahaha бъди сигурен, че всичко с тях е ОК и си живеят живота според техните разбирания и правила.
Ако искаш утре ще погледна до коя серия имам свалена Любов под наем и ако ги имам повечето, можем да направим отново упражнението с качване и сваляне на файлове  Laughing  Между другото ти препоръчвам горещо да изгледаш ICERDE (Вътре) с чаатай Улсой и Арас Булут - страхоте къс сериал (39 серии само), фантастична игра на двете момчета. През цялото време държа мах рейтиг. Няма да съжаляваш.

Мими, имала си рожден ден - Честит Рожден Ден на патерица! Жива, здрава,щастлива, обичана бъди. Нека усмивката никога  да не слиза от лицето ти!

Последна редакция: ср, 14 мар 2018, 01:40 от mama_an_ji

# 576
  • Мнения: 75
       Себи ,
ние си ги обичаме нашите БУФЧЕТА ,те са най красиви от другите.Елчин на моменти е много хубава , но Фе-то има много чар, а то привлича повече от красотата, и когато е съчетано с красота се получава Фе.
      mama_an_ji ,
няма да обръщаме внимание на жълтите клюки но, човек се влияе като чуе нещо стряскащо.Трябва да завърша „любов под наем „и тогава да започна с  ICERDE (Вътре) Видях инфо за него и ти благодаря за препоръката. Може да направим упражнението и с „любов под наем „ но ,само ако ги имаш всички серии ,иначе не си струва (или само за тези дето ги няма в мрежата или  не се откриват).Трябва да си помислиш хубаво ,ще бъде тежка задача за теб,доста много работа е.

# 577
  • Мнения: 14 501


                                           Добро утро Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                                           МАМИ, КУЛТА bouquet

                                Моля...кафе с един от домашните любимци Wink


                           


            Ех, тази наркоманка колко слънчева може да бъде Wink Wink Wink hahaha hahaha hahaha


                             

               На това май му се казва добро настроение Laughing

                               

  Приятен ден Heart Eyes   

# 578
  • Мнения: 3 174

                    Добро утро, момичета и момчета!  smile3525


                СЕБИ, МАМИ, благодаря за пожеланията! Да ви се връщат!  bouquet bouquet


                Изгледах снощи фрагмана - типично мъжкарски филм. Но ще е интересно да видим Бурак в такава роля. За пръв път ще му е май.  newsm78 Ето го и резюмето на филма. На английски е за сега за тези, които го разбират. МАМИ, ти си с руския, следи в сайтовете им.


                    

                    


                      

                      

                      


                      А ФЕ си е харесала принца...  Joy Joy Joy

                  


                        

Себи, току що видях, че филмът на Елин и Баръш, Време за щастие, който снимаха след сериала вече е излязъл с руски субтитри в you tube.
                          Приятен и успешен ден!  Hug

Последна редакция: ср, 14 мар 2018, 10:48 от mimivj

# 579
  • Мнения: 14 501
МИМИ умирам от кеф ,че ще гледам Бу в роля която няма как да не му пасва.

Сериозна подготовка му дръпна за този филм и не говорят много-много , което много ми допада.

  Това май е част от тази подготовка.


       

       

       

  И МАЛКО СПОМЕНИ.
                                СНАХА И СВЕКЪРВА.

       

       

# 580
  • Мнения: 3 174
 
            Още снимки от новия филм.  Hug

             

           

             

             


                  А това е новата реклама или част от нея на Бурак за модния бранд.


                           https://twitter.com/_/status/973977681070034944

# 581
  • Мнения: 4 830
Привет, момичета Hug Hug Hug
Мими, Hug на патерици да ти честитя рождения ден Hug Hug Здраве и късмет ти желая!

Нося ви фрагманчето с буквички, за които благодаря на  g_georgieva08 newsm51 newsm51
Не съм я питала, но съм сигурна, че тя не би имала нищо против да споделя и тук преведения фраг Peace Peace

https://vk.com/videos251778140?z=video251778140_456239078%2Fpl_251778140_-2

Себи, Hug много се радвам, че харесваш моя Керемчи.. Party Party

Страхотен Онур Кескин е станал Peace Peace




Хубава вечер ви желая Hug Hug Hug

# 582
  • Мнения: 3 174


         ЛИЛИ, благодаря за пожеланията и за донесения фрагман с буквички.  Hug Днес преди обед и аз се опитах да го изгледам, но не ми се отвори видеото. Специални благодарности на Галина за превода.  Hug
Познавам я от темата за Кенан Имирзалъолу, когато преди няколко години гледахме сериалът с негово участие " Хулиганът". Щом си е направила труда и е отделила от времето си да преведе фрагмана, значи харесва и нашите момчета.  newsm51

# 583
  • Мнения: 14 501


   Добър вечер Hug


  Лили Hug  нямаш представа какво удоволствие ми достави с фрагмана с българските субтитри bouquet.А колкото до Керемчето  ти отдавна блести в моя небосклон с много особен блясък!!!

  Една от многоуважаваните от мен личности във форума  разбира се е  g_georgieva08
 newsm51

  Сигурна съм, че филмът ще е сериозен и много гледан- с патриотичен сюжет е  и няма нация ,която да не хареса героите си , а в  този филм са и нашите  любимци -различни визуално ,но еднакво силни според мен в ролите си.

   Очаквам филма още откакто се заговори за него с нетърпение.

   

# 584
  • Мнения: 3 174


                    Добро утро!  smile3525


              Хайде на кафето и новините!  Hug

                   


                   Фрагманът на филма CAN FEDA само за един ден е събрал над 1 милион гледания.  ooooh!

                         

                  И пресата съответно не пропуска да отбележи с гръмкото заглавие ГИГАНТСКАТА ПРОДУКЦИЯ CAN FEDA. Основно е впечатлена от това колко, какъв и в какъв мащаб реквизит е използван за филма. Явно е излязла много скъпа продукция.  newsm78

                     

                     

               
                А това е кадър с Бурак от снощното загатване на предстоящата реклама за модния бранд Алтънйълдъз класик, която се очаква да излезе на 23 март. Много елегантен както винаги.  newsm10

                   


                 Тук някой се е осмелил да пита за участието на румънската певица Инна в рекламата на Clear с Бурак, но дали само за някаква сцена под душа или изобщо не ми става много ясно.  newsm78 За което, тя лично отрича.  ooooh!

                   


                   Та това е засега. Приятен и ползотворен ден от мен!  Hug


                       

Общи условия

Активация на акаунт