Помогнете - болки след операция на гръбначния стълб

  • 2 117
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейе преди няколко дена ми правиха операция на гръбначния стълб и нощтно време имам много силни болки може ли да ми препоръчате някакво лекарство което да пия тъй като неска ме исписват ...

Последна редакция: пт, 22 дек 2017, 08:35 от bubanka

# 1
  • Мнения: 4 518
В болница си след операция. Няма ли лекари, които да питаш. Освен това те би трябвало да ти изпишат лекарства и да ти кажат какво да правиш. Все пак ги питай.
П. С.:надявам се всичко да е наред и ти пожелавам бързо възстановяване.

# 2
  • Мнения: 28
Казаха ми аулин  или аналгин  ... което е смешно след такава тежка операция тези лекарства даже и за главоболие не ми помагат камоли за следоперативната болка ...

# 3
  • Мнения: 4 518
Мисля, че е неразумно да се пренебрегват думите на лекари. Правили са ти операция, кой знае какво са ти вливали. Ако ти кажа силно лекарство и черния ти дроб замине какво правим? Аз бих си пила аулина и аналгина, ако не минава звъниш и питаш за друго лекарство.
Лекарства не бива да се смесват с лека ръка. Вероятно си била и с пълна упойка, която още повече влияе, според мен. Аз не бих експериментирала, ако бях на твое място. Може да им кажеш, че тялото ти е привикнало към тези лекарства и не мислиш, че ще ти мине.

# 4
  • Мнения: 886
След ортопедична операция пиех енетра. Активната съставка е като тази на аулина, но лично на мен ми действа по- добре. Така че помолих лекарят да ми изпише нея вместо аулин. Не че изцяло премахна болката, но я направи поносима. И при нея трябва да се внимава много с дозите!
Бързо възстановяване.


# 5
  • Мнения: 28
Благодаря за отговорите ще си пия аулина и ако не се търпи болката ще питам за нещо друго ..само обаче не ми казаха в каква позиция да спя защотото в момента мога единствено по гръб заради болките като се обърна настрани ... ако някой опериран от това може да каже ще съм благодарна

# 6
  • Мнения: 28
Искам да попитам също така боли ли много махането на шевовете защото моите не са обикновени ами са метални скоби и са 30 и няколко на брой ...а на мен прага ми на болка е мнооого нисък ..не знам как издържам всекидневно да ме боли и стяга от раната пък махането на шевовете буквално ме влудява .. освен това спя само на лявата си страна по гръб не мога защото ме боли а на дясната също не мога защото там ми беше гърбицата от изкривяването и като се обърна на нея страна се чувствам така сякаш някой опъва цялото ми тяло ... постоянно плача от болка мисля си ме никога няма да свърши ....

# 7
  • Мнения: 17
Здравейте, надявам се през тези два дни болката да ви е намаляла или поне да са намерили начин да облекчат страданието ви. Аз бях отворила друга тема за майка си - смениха  й колянна става. Дано има близки хора край вас, които да ви подкрепят в тези трудни моменти. Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт