Какво правите, когато сте изпаднали в депресия?

  • 2 378
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 384
Сетих се за тази тема, от миналата за косата, защото аз когато изпадна в "дупка" най-често си променям прическата  Laughing
В такъв момент, ако не направя нещо ще откача  Turn-l и понеже не мога да променя ситуациата или така стеклите се събития - хващам ножицата, или правя размествания в стаята си  Laughing
Та се питах как преодолявате трудните моменти, имате ли някои хитринки, за да се справяте по-лесно? Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 590
Правя си руси кичури ,изяждам няколко шоколада, и се разхождам в парка сама. Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 1 063
На мен само шопинг терапия ми действа.

# 3
  • Мнения: 8 917
Спирам да хапвам и тръгвам по магазините на шопинг Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 317
Отивам по магазините.

# 5
  • София
  • Мнения: 36 073
Тренирам много здраво  Wink
 

# 6
  • Мнения: 260
Виждам се с приятелки, пийваме си някое коктейлче, плюем мъжете на воля....ако е много тежко полоението си боядисвам косата Mr. Green

# 7
  • Мнения: 217
Яко спорт, дълъг, горещ душ, чаша (или бутилка, според степента на депресията) от любимото ми мерло, хубава музика или някой разтоварващ филм от типа "Деца на килограм"  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 280
  Разходка по магазините и малко изхарчени парички веднага ми подобряват настроението Grinning

# 9
  • Мнения: 663
разходка

# 10
  • Мнения: 14 502
рева рева рева - снощи беше поредното. тъй хубаво се успокоих после - отдавна не бях ревала тъй като малко дете и много добре ми се отрази.
не пазарувам щото мисля че в такива моменти правя адски тъпи покупки и само давам излишни пари. пример - цикламен панталон на цветя #Crazy #Crazy който а абсурдно да се носи в града /толкова е ярък - поне спиред моя стандарт за екстравагантност/, който обличам веднъж годишно за да се убедя да не пазарувам като ми е зле.

# 11
  • Мнения: 5 622
Сетих се за тази тема, от миналата за косата, защото аз когато изпадна в "дупка" най-често си променям прическата  Laughing
В такъв момент, ако не направя нещо ще откача  Turn-l и понеже не мога да променя ситуациата или така стеклите се събития - хващам ножицата, или правя размествания в стаята си  Laughing
Та се питах как преодолявате трудните моменти, имате ли някои хитринки, за да се справяте по-лесно? Heart Eyes


Абсолютно същото правя и аз  Peace Първо започвам от косата, ей сега пак съм си наумила да я режа.Писнало ми е и ми е смотано, че изглеждам по един и същ начин  ooooh!

Промените в къщи, обаче са по-трудни и изискват по-големи финанси, затова косата си остава най-лесния и достъпен начин да си направя една малка промяна  Grinning Шопинг терапията е всепризната, така че и това е начин да изляза от някоя по-дълбочка дупка  Close

Също и ям много сладко когато съм в депресия..то това е ясно, не беше и нужно да го споменавам май  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 825
И аз по магазините  Blush

# 13
  • Мнения: 3 292
Стоя си сама един-два дни, не ми се среща с никой, после се стягам и наблягам на разкрасяването  Blush и обикалям магазини.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 802
Фризьор, шопинг терапия /депресията става двойна обаче, ако няма пари в такъв момент/, много разходка и срещи с приятелки и вечер задължително си правя по женски една разпивка Hug

# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз по баналния начин- купувам си нещо  smile3540

# 16
  • Мнения: 3 388
шопинг, шопинг и пак шопинг!  Laughing
Шоколад, вино и отново на шопинг

# 17
  • Мнения: 1 986
  Уф,аз по принцип трудно изпадам в депресия....ако е лека-спасявам се като си купя нещо;обаче не ми се иска да си спомням,когато бях изпаднала в такава дълбока деперсия,че я докарах до булимия CryТака,че-вземайте мерки навреме и не се оставяйте на лошото настроение Wink

# 18
  • Мнения: 3 388
а косата си въобще не я пипам, че ако опита е несполучлив, изпадам в още по-голяма депресия!

# 19
  • Мнения: 811
като се вкисна си пускам тъжна музика,вкисвам се тотално,после рев,рев...и ми олеква
разходки сред природата също ми помагат,ама в тез градски условия е малко трудно осъществимо

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Откъде време за депресийки?!

# 21
  • Мнения: 1 006
В такива моменти ми се ходи на шопинг, обаче понеже съм меко казано дебела, се депресирам още повече от размерите в повечето магазини и отивачм вкъщи и ям, ям, ям, ям, после рева от яд, че съм се наяла  Joy hahaha Joy Embarassed Confused Embarassed Shocked #Crazy
обаче напоследък се научих да не изпадам в депресии - само да усетя признаците и  #2gunfire #2gunfire - отрази се благоприятно и на кг - те Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 255
чак депресии не ме застигат, но като нещо се вкисна ... 1-2 шоколада и няколко покупки винаги ми оправят настроението, а също и среща с приятели   ura

# 23
  • София
  • Мнения: 39 833
Купивам си нещо или си про,меням цвета на косата  Joy

# 24
  • Мнения: 5 103
излиза по магазините с приятелки.

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Само пазаруването ми оправя настроението!Цял ден по магазините,после в къщи една ароматна вана и маска на лицето и косата и съм като нова Peace!

# 26
  • Мнения: 101
Купувам си кремчета  за лице и като ми мине установявям,че изобщо не са за моята кожа.После прашасват месец-два и ги мажа след душ по крачката си. Wink

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Оставям се депресията да ме завладее, потъвам до дъно...и като ми писне да съм депресирана се оправям

# 28
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
 
        Виждам се с приятелки- пийваме, танцуваме..Действа ми най - 
освежаващо. Grinning

# 29
  • Мнения: 686
шопинг или си пускам в къщи музика и денс денс денс, докато ми мине!

# 30
  • Мнения: 4 754
Шоколадът ме спасява понякога

# 31
  • Мнения: 1 052
Косата ми страда. Беше дълга, после къса, после я нямаше, после реших да съм руса, после лилава, после бембяна, ядох торти, ревах, купувах си дрехи, крайно неудобни, до като не ми писна и казах "Стига". И така...

# 32
  • Мнения: 298
Шопинг терапия и дъъъъълга разходка, по възможност с лодка  Peace

# 33
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
1. поревавам на воля  newsm45 newsm45
2. опитвам се да споделя с най-близките ми кой разбрал разбрал ама поне да ме изслушат....за кво си скубя косите smile3511 може и да ме убедят да не го правя......

3.като изляза на слънце sun и съм като нова, по същия начин ми действа и дългите разходки на чист въздух изключение правят зимните.......
4.избирам си плат и започвам да правя планове какво кимоно да си ушия защото, сега съм на тема Мемоарите на една гейша.........
5.чета ,ама най-добре ми действа Стаимбек  smile3529,обожавам  неговите безгрижни бездомници и Монтерей  ........
6.обичам мъжа си
7. спимкам колкото повече толкова по-добре smile3524

PS. но никога на прекалявам със хапването на сладкиши, защото това ме кара да се чувствам още по-зле и да  ме гризе съвеста... Sad

Последна редакция: сб, 20 май 2006, 12:07 от ivalex

# 34
  • София
  • Мнения: 847
шопинг, шопинг и пак шопинг!  Laughing
Шоколад, вино и отново на шопинг

Абсолютно същото - да живее шопинга!!! Към виното добавям и цигара  Embarassed

# 35
  • Мнения: 5 476
излиза по магазините с приятелки.

  И аз така!  Peace

# 36
  • Мнения: 3 388
шопинг, шопинг и пак шопинг!  Laughing
Шоколад, вино и отново на шопинг

Абсолютно същото - да живее шопинга!!! Към виното добавям и цигара  Embarassed

до преди 8 месеца и аз така, но после отказах въпросната добавка  Simple Smile не съм и доближавала цигара до устата си оттогава ... а въобще не мислех, че ще е така лесно ...  newsm78
Шопинга обаче не мога да го откажа! Мисия невъзможна се оказва

# 37
  • Мнения: 217
Само пазаруването ми оправя настроението!Цял ден по магазините,после в къщи една ароматна вана и маска на лицето и косата и съм като нова Peace!
Wink

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Лягам си и чакам да ми мине.

# 39
  • Мнения: 1 564
като се вкисна си пускам тъжна музика,вкисвам се тотално,после рев,рев...и ми олеква
разходки сред природата също ми помагат,ама в тез градски условия е малко трудно осъществимо
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ако имам пари в момента на депресията може и шопинг.

# 40
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Откъде време за депресийки?!

нямам време за тях, надявам се и да не ми остане излишно време....

# 41
  • Мнения: 5 299
На мен само шопинг терапия ми действа.
И на мен Mr. Green Но винаги в такива моменти съм безпарична, и така си се скапвам депресираЩа Confused

# 42
  • Мнения: 11 556
Само маратон по магазните оправя положението при мен.Също така наблягам на шоколада. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 155
В такъв момент съм лоша компания. Тогава мълча, чета и спортувам. Знам, че ако аз не си помогна сама, на другите ще е още по-трудно.

# 44
  • Мнения: 54
На мен само шопинг терапия ми действа.

# 45
  • Мнения: 7 914
Ям и съм тъжна newsm45

# 46
  • Мнения: 1 195
На мен само шопинг терапия ми действа.



 и на мен само това ми действа Simple Smile след това съм  Party

# 47
  • Мнения: 8 505
Депресия?Какво е това!? Wink

# 48
  • Мнения: 226

и плачаааааааааааа  smile3518

# 49
  • Мнения: 1 446
На мен само шопинг терапия ми действа.
Peace

# 50
  • Мнения: 1 546
Като ме налегнат черните мисли и навръщане от работа минавам покрай едно магазинче за бельо и си вземам по нещо newsm10 и ми става по-хубаво Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 760
Шоколад и приятели. И биричка.

# 52
  • Мнения: 235
Шоколад , чипс , всичко вредно - руска салата и майонеза , и после биричка или водка със сокче .Може и у нас може и на кръчма ,но да е с някой че иначе още по - зле ми става.Ако всичко това не ми помогне , малко невролаксинче на др.Тошков и си лягам

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 288
Бачкам нещо си.

Разбрах, че това е активна депресия - бачкаш, за да не мислиш за проблемите.
И чакам да ми мине.

Изброените по-горе рецепти не ми действат.

# 54
  • Мнения: 647
Няма ли кой да взриви всички магазини , та да си намеря и аз друго лечение за депресията !!!!!!! Когато всичко ми е наред ако щете вярвайте най-мразя да ходя по магазини !

# 55
  • Мнения: 4 806
ами изглежда, че няма...
Аз, ако пазарувам в депресия, само на боклуци попадам, което още повече задълбочава проблема.
Та, моят отговор е = изживявам си депресията докрай, до последната капка.

# 56
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Надувам яко музика-рок и метъл,ходя да пазарувам или се срещам с приятели  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт