Какво правите, когато сте изпаднали в депресия?

  • 2 372
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз по баналния начин- купувам си нещо  smile3540

# 16
  • Мнения: 3 388
шопинг, шопинг и пак шопинг!  Laughing
Шоколад, вино и отново на шопинг

# 17
  • Мнения: 1 986
  Уф,аз по принцип трудно изпадам в депресия....ако е лека-спасявам се като си купя нещо;обаче не ми се иска да си спомням,когато бях изпаднала в такава дълбока деперсия,че я докарах до булимия CryТака,че-вземайте мерки навреме и не се оставяйте на лошото настроение Wink

# 18
  • Мнения: 3 388
а косата си въобще не я пипам, че ако опита е несполучлив, изпадам в още по-голяма депресия!

# 19
  • Мнения: 811
като се вкисна си пускам тъжна музика,вкисвам се тотално,после рев,рев...и ми олеква
разходки сред природата също ми помагат,ама в тез градски условия е малко трудно осъществимо

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Откъде време за депресийки?!

# 21
  • Мнения: 1 006
В такива моменти ми се ходи на шопинг, обаче понеже съм меко казано дебела, се депресирам още повече от размерите в повечето магазини и отивачм вкъщи и ям, ям, ям, ям, после рева от яд, че съм се наяла  Joy hahaha Joy Embarassed Confused Embarassed Shocked #Crazy
обаче напоследък се научих да не изпадам в депресии - само да усетя признаците и  #2gunfire #2gunfire - отрази се благоприятно и на кг - те Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 255
чак депресии не ме застигат, но като нещо се вкисна ... 1-2 шоколада и няколко покупки винаги ми оправят настроението, а също и среща с приятели   ura

# 23
  • София
  • Мнения: 39 773
Купивам си нещо или си про,меням цвета на косата  Joy

# 24
  • Мнения: 5 103
излиза по магазините с приятелки.

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Само пазаруването ми оправя настроението!Цял ден по магазините,после в къщи една ароматна вана и маска на лицето и косата и съм като нова Peace!

# 26
  • Мнения: 101
Купувам си кремчета  за лице и като ми мине установявям,че изобщо не са за моята кожа.После прашасват месец-два и ги мажа след душ по крачката си. Wink

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Оставям се депресията да ме завладее, потъвам до дъно...и като ми писне да съм депресирана се оправям

# 28
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
 
        Виждам се с приятелки- пийваме, танцуваме..Действа ми най - 
освежаващо. Grinning

# 29
  • Мнения: 686
шопинг или си пускам в къщи музика и денс денс денс, докато ми мине!

Общи условия

Активация на акаунт