Либидото... на омъжена жена

  • 110 996
  • 1 117
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 28 598
Скрит текст:
Лъче, отиваш в някакви крайности.
Някои дни аз съм уморена и изнервена.
Някои дни и той е изморен.
Но някои дни се засичаме в добро настроение за кекс. Е, не са много, но колкото-толкова.
Не си бия децата.
ММ нищо не ми подарява.
Да, понякога съм крайна защото ме нервират някакви работи и несправедливости...
Еми не е честно сега една добра женица да разбира мъжа си и да му уйдисва на ъкъла, то милото се прибра от работа затва пи една ракия яде пържила и салата и загърка...а в следващият момент...донрото й мъжле да говори за нея, че тя нещо не е читава...щото и тя се уморява...
Ама не искам да разисквам такива теми...щото ще стане мазало...
Просто коя какво кога я предразполага, въпреки задълженията...

Ето, твоят коментар...и аз съм така... мъж ми ми помага...
Като ти помага, имаш време и кекс и сладки да правиш с детето по Коледа...
Ами като няма и си все длъжна нещо...и ако не ставаш актриса след домашните задължения...
Ами ако мъж ти кааже, докато беше в Пирогов, остаеих детето на майка ти и друга ме онслужи,че теб те нямаше
..ти си си виновна...
Въпросната женица защо играе по свирката на мъжа си?
Макар че, ако такъв "мъж" зареже жена си, мога само да ѝ честитя.

# 16
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Може би средата ти от мъже е доста... примитивна от аграрен тип? Не знам.
Аз нито пържа, нито салати бъркам, нито мъжът ми пие ракии вечер, нито съм актриса, нито се очаква, а и не мога да осигуря къща по конец. 😆

# 17
  • Мнения: 108
Можеш да им кажеш, че изцяло фригидните жени всъщност са много малко, така че твърденията на тези мъже говорят за уменията им (и за възпитанието им).

Ми пробвала съм...ама в мъжка компания...само заради изказването ставам фригидна и аз, нищо че никой не си е лягал с мен...(от въпросните мъже)
Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 28 598
Мда, съгласна съм с Vermilion. Какво значение има мнението на някакъв неандерталец?

# 19
  • Мнения: 8 889
Не ми е неандерталско обкръжението от мъже или жени, но впечатленията ми са, че след по-продължителен семеен живот, именно жените пропускат секса периодично докато стане хронично. Оправдания и причини много - умора, главата, децата, чорапите в ъгъла и т.н. Абе, общо взето неглижирането на отношенията в леглото, дава отражение и в останалите отношения, но винаги мъжът трябва да проявява разбиране и да приема, че жената е права.

# 20
  • Мнения: 108
Може би средата ти от мъже е доста... примитивна от аграрен тип? Не знам.
Аз нито пържа, нито салати бъркам, нито мъжът ми пие ракии вечер, нито съм актриса, нито се очаква, а и не мога да осигуря къща по конец. 😆

Хахаха, да част от познаните са ми "аграрен тип" както го нарече, другата -не, вкл.мъж ми.
Не, за мен няма значение дали става въпрос за ракия със салата, еино с плато сирена, уиски с лед и месни ...
Ама като започнат да им се събират мненията в едно и ставам бик на червено вече...
Нервирам се...
Не може само жените да сме длъжни нещо някому, а те каквото и да правят да са си все прави за себе си...и съобразввай се Минке...
Нервирам се като видя жени да скланят глава на такива мъже...не е честно...
Хем всичко правят за тях, хем после ги изкарват шашавелки...а те са си пичове...

# 21
  • София
  • Мнения: 28 598
Скрит текст:
Може би средата ти от мъже е доста... примитивна от аграрен тип? Не знам.
Аз нито пържа, нито салати бъркам, нито мъжът ми пие ракии вечер, нито съм актриса, нито се очаква, а и не мога да осигуря къща по конец. 😆

Хахаха, да част от познаните са ми "аграрен тип" както го нарече, другата -не, вкл.мъж ми.
Не, за мен няма значение дали става въпрос за ракия със салата, еино с плато сирена, уиски с лед и месни ...
Ама като започнат да им се събират мненията в едно и ставам бик на червено вече...
Нервирам се...
Не може само жените да сме длъжни нещо някому, а те каквото и да правят да са си все прави за себе си...и съобразввай се Минке...
Нервирам се като видя жени да скланят глава на такива мъже...не е честно...
Хем всичко правят за тях, хем после ги изкарват шашавелки...а те са си пичове...
Тук им е грешката, да не са го правели.

# 22
  • Мнения: 108
Я най- добре да преспя, и утре пак да питам...трудно ми е като не говоря за мен...тези недомлъвки...просто не искам някой да се разпознае...да ми се разсърди...а въпроса ме интересува...

# 23
  • Мнения: 10 618
Повечето мъже се оплакват от малко секс, особено след като се появят децата. Аз съм говорила по темата с приятели и от двата пола - всички споделят, че сексът намалява с времето. 2-3 пъти седмично си е направо добре. Трудно е с работа, домакинство и деца да се прави секс както в началото на връзката. За мен решението е да се намират удобни моменти: като заспи детето през уикенда, като е на рожден ден или на гости. Знам, че звучи като секс по график, но няма друг начин.
Явно мъжете около авторката смятат, че щом са във връзка, сексът им се полага по право без да им се налага да положат каквото и да било усилие да предразположат жената за секс, когато тя не гори от желание за това.

# 24
  • София
  • Мнения: 24 839

Моето либидо не клони към нула (ако беше така щях да го кажа направо)-затова съм написала няколко пъти защо пускам темата - нервират ме мъжете които казват, че жените са фригидни.
Аз също съм се оказвала фригидна помповод (написах какъв, а не съм).
Събирам мнения...кога им се ще и не ще на нормалните омъжени жени.
То и мъжете не могат да го докарат всеки път...ама ако жената не може ми е тъпо да става с етикет "фригидна".
Ми като питам някой приятел какво прави...ооо, много съм изморен работя прибирам се, ядене и лягам и заспивам...все едно и също...а жена ти какво прави...ми де да я знам... прави някакви неша...като я пипна и не ми обръща внимание...преди не беше фригидна...



Първо да направя уточнение- една жена, която не е била фригидна, събирайки се с едни мъж, а после става такава, не става фригидна по принцип, а просто мъжът я докарва до фригидност спрямо него.

На никой мъж не му изнася тази истина, а и жените все гледаме да опазим крехкото мъжко его, та затова не  обясняваме, че когато не ни се прави секс, то е точно с него, а не защото сме се повредили генерално.

Мъжете, които са схванали елементарната истина, че любовта на жената минава през ушите, знаят как да обърнат внимание преди времето за лягане, за да им го върнат, когато са вече в леглото.

За съжаление, болшинството не правят пряка връзка между обръщането на елементарно внимание с някоя мила дума или жест в светлата част на денонощието и желанието за секс, когато дойде време за лягане.

# 25
  • BG
  • Мнения: 892
Аз я разбрах авторката, защото минах през това. Да и моето либидо закова на нула, защото бях системно мачкана, обиждана и оставяна сама да се справям с всичко. Съжалявам, но кой нормален човек след това би имал желание за нещо?

Цитат
Първо да направя уточнение- една жена, която не е била фригидна, събирайки се с едни мъж, а после става такава, не става фригидна по принцип, а просто мъжът я докарва до фригидност спрямо него.

На никой мъж не му изнася тази истина, а и жените все гледаме да опазим крехкото мъжко его, та затова не  обясняваме, че когато не ни се прави секс, то е точно с него, а не защото сме се повредили генерално.

Мъжете, които са схванали елементарната истина, че любовта на жената минава през ушите, знаят как да обърнат внимание преди времето за лягане, за да им го върнат, когато са вече в леглото.

За съжаление, болшинството не правят пряка връзка между обръщането на елементарно внимание с някоя мила дума или жест в светлата част на денонощието и желанието за секс, когато дойде време за лягане.
Много точно изказване!

# 26
  • Мнения: 54 460
Либидото ми е под нулата ако мъжът ми е станал дебел, още с прибирането си вкъщи слага ракия и салата и не се интересува от нищо друго. Хич не ме вълнува секса с такъв мъж.
Точка.

# 27
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Случвало ми се е да нямам желание заради стрес на работа или нещо друго,което ме притеснява.ММ също.Някой път защото ме е вбесил,разбира се..но като цяло това че в конкретен момент нямам желание,не означава че не го желая точно и само него по принцип Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 577
Ще говоря от първо лице. Желание имам с внимателен и грижовен мъж, който показва уважение и съпричастност постоянно във връзката, с който изпитвам близост и доверие. От това, което описваш  лъха на голям примитивизъм, но подобно отношение към жената не е характерно само за подобни аграрни типове, макар и да е поприкрито сред малко по-интелигентни индивиди. Не познавам жена, която да е разочарована принципно от мъжа си и да изпитва сексуално привличане към него. Уменията му в леглото, още по-малко нейната "фригидност", рядко са основната причина за охладняването.

# 29
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Какво се пита, че не схващам?
Всеки е различен.На мен не ми пречи нищо на либидото. Но и мм е по- пасивен тип. Напаснали сме се и няма драма.За каква фригидност и предразполагане се пита?Ние сме 10 г- ни заедно и си знаем и зъбките:)
Игрички не минават. Нямаме размишления по темата. За някакво разминаване в очакванията явно при вас иде реч.

Общи условия

Активация на акаунт