Обърканата

  • 22 112
  • 150
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Първо, не му изневерявам и второ този пост го написах с цел да получа съвети на хора, които са изпадали в подобни ситуации. За всички вас е неприемливо и гнусно, но да не би да го правя нарочно. Сигурна съм,че всички вие сте обичали истински, дори да е най-неправилния.

Видно е, че се измъчваш и се чувстваш зле в тази ситуация.

Можеш ли да напишеш какво точно искаш? Каква е идеалната ситуация за теб по отношение на тези двама мъже и за живота ти по принцип?



Просто съжалявам за цялата ситуация. Не съм човек, който би желал да разбие нечие семейство, особено ако е намесено дете, но какво да правя как да постъпя как да продъжа напред. Държа на моя приятел и виждам бъдещето си с него, но след година не мога да забравя този мъж. А ТОЙ НЕ Е КАТЕГОРИЧЕН НЕ СЛАГА КРАЯ,НО И ДИСТАНЦИРА. А АЗ НЯМАМ СИЛА ДА СЕ ОТКАЖА. ТОВА Е ВЪПРОСЪТ КАКВО ДА ПРАВЯ С ТАЗИ СИТУАЦИЯ?  Знам че за всички съм нагла, проста и т.н. но тук не става дума за секс, а за чувства, които ме изгарят. На никого не пожелавям НЕСПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ, защота в случаят ми е точно това.

# 46
  • Мнения: 485
Първо, не му изневерявам и второ този пост го написах с цел да получа съвети на хора, които са изпадали в подобни ситуации. За всички вас е неприемливо и гнусно, но да не би да го правя нарочно. Сигурна съм,че всички вие сте обичали истински, дори да е най-неправилния.

Видно е, че се измъчваш и се чувстваш зле в тази ситуация.

Можеш ли да напишеш какво точно искаш? Каква е идеалната ситуация за теб по отношение на тези двама мъже и за живота ти по принцип?



Просто съжалявам за цялата ситуация. Не съм човек, който би желал да разбие нечие семейство, особено ако е намесено дете, но какво да правя как да постъпя как да продъжа напред. Държа на моя приятел и виждам бъдещето си с него, но след година не мога да забравя този мъж. А ТОЙ НЕ Е КАТЕГОРИЧЕН НЕ СЛАГА КРАЯ,НО И ДИСТАНЦИРА. А АЗ НЯМАМ СИЛА ДА СЕ ОТКАЖА. ТОВА Е ВЪПРОСЪТ КАКВО ДА ПРАВЯ С ТАЗИ СИТУАЦИЯ?  Знам че за всички съм нагла, проста и т.н. но тук не става дума за секс, а за чувства, които ме изгарят. На никого не пожелавям НЕСПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ, защота в случаят ми е точно това.

За мен лично, след като за една година не е намерил време да се видите, не желае нищо сериозно от теб.
И в началото е било така. Явно в даден момент се е усетил, че имаш чувства към него и затова се е отдръпнал. Защото за него е само секс. Да се изкажат мъжете. Може и да бъркам...

И как виждаш бъдещето си с настоящия си приятел/годеник, след като обичаш другия?

# 47
  • Мнения: 20 052
Ох, ама моля ти се, несподелената любов. Това ще ме извиниш, но са пълни глупости. Или имаш топки, късаш с настоящата ябълка (годеник) и отиваш да се бориш за изгарящия Магнит със зъби и нокти, или го оставяш човека да си гледа семейството и си насядаш гъза, осъзнавайки, че дължиш поне милиграм уважение към човекът до тебе, който явно те търпи такава шавлива и несподелена.

# 48
  • Мнения: 5 468
Авторке, ти си егоист от класа. Постоянно пишеш за това, че си влюбена, че не можеш да го контролираш и т.н., а за твоя приятел и отношенията ви пишеш много малко. По начина, по който формулираш постовете си излиза, че за теб най-големия проблем е, че женения мъж не ти обръща внимание. Ето това е грозното в цялата ситуация. Не мислиш за връзката си и за човекът, който ти е предложил брак. Теб те интересува само какво означаваш за г-н Магнит. Това е много показателно що за човек си. Разбери какво искаш, защото хората, които не знаят какво искат, са много опасни, най-вече за себе си.

# 49
  • Мнения: 15 619
Лъжеш мъжа, с когото си виждаш бъдещето. Теб пък, оня, жененият, те ползва и лъже.

 Как се виждаш занапред?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 36 748
Едва ли си единствената, която е минала през несподелена любов, това да ти е идвало на ума? Ама хората продължават някак. Упорито отказваш да видиш, че насреща си имаш плужек и използвач, който ти се е наситил и просто няма куража да те отреже окончателно. Хващаш се не за сламки ами за сламки на сламките, че щото не бил скъсал значи, видите ли, можело нещо да има към теб. Няма. Един мъж като те иска истински нищо няма да го спре. Няма да търси оправдания и извинения. Ще бъде като приятеля ти, ще те обича без условия. Тоя не те обича. Според мен и ти също. Просто не можеш да го имаш, това е.

Така че в тази ситуация май се налага ти да бъдеш мъжа и да сложиш края. И виртуално и реално. Пък като не ти стиска стой си, надявай се, унижавай се и агонизирай.

За приятеля ти наистина няма какво да кажа. Все повече ми става жал за него. Ако има Господ ще му покаже тая тема, че дано му се отворят малко очите.

# 51
  • Мнения: 3 706
Ох, ама моля ти се, несподелената любов. Това ще ме извиниш, но са пълни глупости. Или имаш топки, късаш с настоящата ябълка (годеник) и отиваш да се бориш за изгарящия Магнит със зъби и нокти, или го оставяш човека да си гледа семейството и си насядаш гъза, осъзнавайки, че дължиш поне милиграм уважение към човекът до тебе, който явно те търпи такава шавлива и несподелена.
То е ясно, че няма жена с топки, но аз ще я посъветвам да не върви срещу себе си. Нека послуша сърцето си, то няма да я излъже. Всеки може да дава съвети, но никой не може да влезе в обувките й, за да знае тя как се чувства. Млада е и може да си позволи волности, ако не сега, кога?

# 52
  • Мнения: X
[А АЗ НЯМАМ СИЛА ДА СЕ ОТКАЖА. ТОВА Е ВЪПРОСЪТ КАКВО ДА ПРАВЯ С ТАЗИ СИТУАЦИЯ?

Отказвате се и толкова. Напълно, цялостно, окончателно! Триете всичко, блокирате навсякъде, заплашвате го, че ако се обади още веднъж, ще кажете на жена му и т.н. и т.н.

И четете съветите в стотиците теми на момичета, които са се отказали (пример). Няма "не мога".

Можете и трябва!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 748
Под волности имаш предвид може би да продължава да преследва любовника, докато в същото време се води сгодена за приятеля, че и опити за бебе май ще правят? Така ли? Щото от написаното от нея баш натам я влече сърцето. За съжаление всичко това е за сметка на други хора.

# 54
  • Мнения: 2 214
Сълзичке, иде ми да ти шибна един. Зарежи и двамата и си търси щастието момиченце! Женените магнити са пълни лекета, ще ти мине,млада си, обичай себе си и не подчинявай живота си на някаква илюзия. Това твоето не е несподелена любов, а наранено его, ще ти мине,но вдигни гарда и си търси нов човек.

# 55
  • Мнения: 3 706
Под волности имаш предвид може би да продължава да преследва любовника, докато в същото време се води сгодена за приятеля, че и опити за бебе май ще правят? Така ли? Щото от написаното от нея баш натам я влече сърцето. За съжаление всичко това е за сметка на други хора.
Само аз ли усещам, че тя не обича приятеля си? Ако се оженят, ще се разведат много скоро. А трябва ли да го правят?

# 56
  • Мнения: 32 107
Е то е ясно, че не го обича. Темата е за магнитния любовник, а не за приятеля и.
Няма да е лошо да ги зареже и двамата.

# 57
  • София
  • Мнения: 24 839
Първо, не му изневерявам и второ този пост го написах с цел да получа съвети на хора, които са изпадали в подобни ситуации. За всички вас е неприемливо и гнусно, но да не би да го правя нарочно. Сигурна съм,че всички вие сте обичали истински, дори да е най-неправилния.

Напротив, изневеряваш му, а заслугата да не спиш с другия не е твоя- той не те иска и бяга от теб цяла година.
И не, не обичаш истински- ако беше така, като коректен и честен човек, не би приела пръстена, а би казала на момчето, че обичаш друг.
И би си тръгнала, а не зад гърба му да се чудиш как да кандардисаш другия пак да се изчукате.

# 58
  • Мнения: 3 819



Просто съжалявам за цялата ситуация. Не съм човек, който би желал да разбие нечие семейство, особено ако е намесено дете, но какво да правя как да постъпя как да продъжа напред. Държа на моя приятел и виждам бъдещето си с него, но след година не мога да забравя този мъж. А ТОЙ НЕ Е КАТЕГОРИЧЕН НЕ СЛАГА КРАЯ,НО И ДИСТАНЦИРА. А АЗ НЯМАМ СИЛА ДА СЕ ОТКАЖА. ТОВА Е ВЪПРОСЪТ КАКВО ДА ПРАВЯ С ТАЗИ СИТУАЦИЯ?  Знам че за всички съм нагла, проста и т.н. но тук не става дума за секс, а за чувства, които ме изгарят. На никого не пожелавям НЕСПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ, защота в случаят ми е точно това.

Ми върви се гръмни тогава, след като не ти стига акъла как да се справиш с тази ситуация  smile3537

# 59
  • Мнения: 3 664
Просто съжалявам за цялата ситуация. Не съм човек, който би желал да разбие нечие семейство, особено ако е намесено дете, но какво да правя как да постъпя как да продъжа напред. Държа на моя приятел и виждам бъдещето си с него, но след година не мога да забравя този мъж. А ТОЙ НЕ Е КАТЕГОРИЧЕН НЕ СЛАГА КРАЯ,НО И ДИСТАНЦИРА. А АЗ НЯМАМ СИЛА ДА СЕ ОТКАЖА. ТОВА Е ВЪПРОСЪТ КАКВО ДА ПРАВЯ С ТАЗИ СИТУАЦИЯ?  Знам че за всички съм нагла, проста и т.н. но тук не става дума за секс, а за чувства, които ме изгарят. На никого не пожелавям НЕСПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ, защота в случаят ми е точно това.
Намери си трети, за да уравновесиш първите двама. Пък кой знае, може и да пораснеш през това време и да вденеш, че такова нещо като "несподелена любов" няма.

Общи условия

Активация на акаунт