Рибено масло за регулиране на цикъл

  • 2 572
  • 12
  •   1
Отговори
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Здравейте , използвали ли сте рибеното масло за нормализиране на цикъла ? Закъснява ми около 2 месеца ,казаха ми ,че може би е поради липса на витамини и от рядко консумиране на риба. Трябва да го пия 1 месец ,за да се оправя ,така ми казаха.

# 1
  • Мнения: 25 571
Дефинирай "казаха ми". Кой ти го каза? Лекар специалист, баба ти, комшийката или лелката от пазара?

# 2
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Дефинирай "казаха ми". Кой ти го каза? Лекар специалист, баба ти, комшийката или лелката от пазара?

Лекар.

# 3
  • Мнения: 25 571
Е, щом ти го е казал специалист след съответните изследвания, не ти остава нищо друго, освен да пробваш. Тук никой не може да каже точно при теб какъв е проблемът и дали рибеното масло може да го реши.
Спокойно, няма да те отрови, хората го дават и на децата си.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 28 469
Два месеца закъснение? И този лекар, вместо да прегледа и да назначи изследвания, назначава рибено масло. Горките му пациенти.

# 5
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
По принцип цикълът ми е нередовен ,моя я грешката ,че не съм си направила предварително изследвания. Преди години ми казаха ,че нямам проблеми и затова според мен се дължи на липсата на витамини и ензими. Но сте напълно прави ,благодаря ви Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
Вечерна иглика също помага.

# 7
  • Мнения: 547
Само да кажа, че едно е цикълът да не ти е на 28 дни и да е по-продължителен като дни. Тогава вечерната иглика и рибеното масло могат да помогнат. Но до колкото разбирам тук липсва от 2 месеца... На каква възраст си, ако не е тайна? Стресът също е възможна причина.
Според мен си пусни хормонални изследвания. Най-малкото, ако причината е липса на витамини, 1 месец прием на дали ще е достатъчен.
Аз бях с по-продължителен цикъл и откакто приемам Омега 3 и масло от вечерна иглика нямам такъв проблем, но си обърни внимание, не е шега работа.

# 8
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Само да кажа, че едно е цикълът да не ти е на 28 дни и да е по-продължителен като дни. Тогава вечерната иглика и рибеното масло могат да помогнат. Но до колкото разбирам тук липсва от 2 месеца... На каква възраст си, ако не е тайна? Стресът също е възможна причина.
Според мен си пусни хормонални изследвания. Най-малкото, ако причината е липса на витамини, 1 месец прием на дали ще е достатъчен.
Аз бях с по-продължителен цикъл и откакто приемам Омега 3 и масло от вечерна иглика нямам такъв проблем, но си обърни внимание, не е шега работа.

Много ти благодаря Simple Smile На 24 години съм ,но имам проблеми с цикъла от доста години .

# 9
  • Мнения: 12 473
Аз цял живот съм с нередовен цикъл..))
Да, рибеното масло, витамин Е и йод - ми помагат.
Пия ги от години.

# 10
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Аз цял живот съм с нередовен цикъл..))
Да, рибеното масло, витамин Е и йод - ми помагат.
Пия ги от години.

А правила ли си си изследвания ? Планирам да си направя през януари ,за да разбера какви витамини ми липсват ,да не би да е някакъв проблем .

# 11
  • Мнения: X
Аз имах проблеми с цикъла около 10 месеца след раждането. Първите два цикъла бяха редовни,  после започна да ми идва на 60 дни. Гинеколога ми каза, че съм си разбъркаля хормоните при отслабването (с 35кг). Пих 5 дни по 2 харчета Оргаментил и всичко се оправи.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте на 25 съм и до януари цъкъла ми беше редовен и точен от март ми закъсня с 9-10дена сега април още не е дошъл нямам и признаци февруари ходих на изследвания всичко ми беше нормално до януари имах полов живот след това не и март само веднъж правих си тест 4 броя и всички са отриателни

Общи условия

Активация на акаунт