Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LII

  • 151 937
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 280
A Very English Scandal - много приятни 3 часа, хареса ми.
Някой да предложи нещо подобно? 

# 691
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Днес гледах A star is born- хареса ми филма, актьорите, играта им....но не знам защо бях останала с впечатление, че филмът е за самата Гага (автобиографичен) и по средата на филма влизах в гугъл да прочета така ли е или не.

# 692
  • Мнения: 2 280
Робин Худ - много приятно филмче. Хареса ми. Чудех се защо не са дали на Джеймито главната роля, а то защото ще има продължение Simple Smile

# 693
  • Мнения: 279
Аз изгледах, сериалът "Гениалната приятелка", със смесени чувства съм.

# 694
  • Мнения: 4 611
Аз изгледах, сериалът "Гениалната приятелка", със смесени чувства съм.
Има отделна тема за сериали. Simple Smile
Аз изгледах 22 july, хареса ми. Прочетох реално за самият атентат и доста добре са пресъздали всичко според мен.

# 695
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Днес гледах A star is born- хареса ми филма, актьорите, играта им....но не знам защо бях останала с впечатление, че филмът е за самата Гага (автобиографичен) и по средата на филма влизах в гугъл да прочета така ли е или не.
Аз снощи го изгледах и съм много, много доволна, а нямах никакви очаквания, въпреки многото неща, които бях изчела. Знаех, че не е биографичен филм и Лейди Гага ме изненада. Много пипнат филм, чудесно изигран без да прекалят никъде. Въобще - наслада. Ако получат награди ще са напълно заслужени!

# 696
  • Мнения: 47 985
И ние го гледахме оня ден и много ми хареса. Само финала не ми допадна по лични причини, въпреки че е много подходящ за филма. Песните също са чудесни, Брадли наистина е страхотен, изобщо- много е хубав A star is born.
Наскоро излезе The greatest showman Reimagined и у дома си пеем я Shallow, я някоя песен от него...много хубави филми. Сега ще гледаме и Бохемска рапсодия, дано и той ни допадне Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 457
"Втори шанс" с Джей Ло - приятно, разтоварващо филмче, става за убиване на час и половина в мола..

# 698
  • INFJ
  • Мнения: 9 359
Bird Box - мисля, че ще се хареса на хората, които обичат апокалиптични/end of the world/dystopian филми, този определено не ме разочарова. Актьорската игра е на ниво, развитието на персонажите също, радвам се, че ми попадна.

Настоящата му оценка в IMDB е ниска, 6.6, явно хората имат различни очаквания от такива филми, аз лично бих му дала 7.5-8. Така или иначе отдавна нямам доверие на този сайт.

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 17:26 от Elunaria

# 699
  • Norge
  • Мнения: 2 311

......Настоящата му оценка в IMDB …..

Аз също не намирам винаги съответствие между оценката в сайта и моето собствено впечатление от дадено заглавие.
Ето, „22 юли“ има висок рейтинг. А на мен филмът ми се видя безкрайно слаб. Сглобен по занаятчийски, като по рецепта за яхния: малко от това, малко от онова и още малко от онова, за всеки случай.
Вярно, аз живея в държавата, в която се развива действието, може донякъде да съм повлияна от това.

# 700
  • Мнения: 11 737
И на мен ми беше слаб, а очаквах да ме разтърси.
Гледах до средата, след това направо си превъртях набързо.

Сега ще го видя този апокалиптичният Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 3 754
Някой беше препоръчал Тялото(мистерия, трилър, 2012г).Хареса ми! Нещо като разказ с неочакван край. Само си мислех, че е предсказуем, но се оказа, че не е така.

# 702
  • София
  • Мнения: 2 701
С голям кеф препоръчвам Deadpool 2- циничен, кървав, безумен, но съвършен. Не ми се вярваше да успеят да задържат вниманието ми с втора част на такава епична простотия, но ми хареса дори повече от първата. Забавлявах се много, естествено топ любимец ми е Уейд Уилсън, но и главният женски образ в тази част- Домино, беше добро попадение. Супер герой без супер сила 😂

# 703
  • София
  • Мнения: 3 754
О, не... Този няма никакъв шанс...
Пеперудата беше препоръчан по - назад в темата.
+1 и от мен. По действителен случай. Заслужава си да се гледа!

# 704
  • Мнения: 14 489
"Пътят към Марс" https://www.imdb.com/title/tt5164446/?ref_=nv_sr_1

Не съм фенка на мексиканското кино, малко по-натуралистично е според мен в сравнение с други латиноамерикански продукции. Но този филм много ми хареса, точно моят тип филми, какъвто не бях гледала от години. Сценографията е много добра!

Препоръка - за тези, които обичат шантави филми, без определена завръзка и развръзка. Blush

Скрит текст:
В интерес на истината отначало си помислих, че е на тема лбгт, заради двойката момичета и планетата Марс, но няма нищо такова.

Общи условия

Активация на акаунт