Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №50

  • 61 827
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 388
Ха, ха, супер постове на всички! Hug

Теди, страхотна класификация на типовете писане и размисли в темата! Пълна дисекция на сериала правим, няма празно отникъде! hahaha

Мери, много е хубава музиката на сериала! На мен много ми въздейства. Не всяка музика в сериалите ми въздейства, но тази в този сериал - много!

С този сериал открих огромния талант на Ибо. Гледала съм неща с него и преди, но не съм осъзнавала колко е талантлив! Ами как хубаво говори като Ферхат Аслан, един особен непукистки маниер, лека грубост понякога, а понякога изключително затрогваща емоция и болка в гласа!

Лийче, Анито се крие зад ника sisencety! Grinning

# 16
  • Мнения: 9 541
..........

Лийче, Анито се крие зад ника sisencety! Grinning

Мерси, Дани Hug Погледнах в  google какво означава "sisencety" и какво открих Joy Joy на езика зулу означава "неактивност" Laughing

# 17
  • Мнения: 697
Музиката е страхотна,аз съм си изтеглила цялата плей—листа и си я слушам с кеф Notes.
От ”Завръщане” и ”Приливи и отливи”,също я харесвам,но тук....направо те хваща за гърлото...

# 18
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
..........

Лийче, Анито се крие зад ника sisencety! Grinning
Мерси, Дани Hug Погледнах в  google какво означава "sisencety" и какво открих Joy Joy на езика зулу означава "неактивност" Laughing

hahaha
Добре, че Анито не е вярна на името си и проявява активност в темата!  hahaha

# 19
  • Мнения: 157
Еее, браво аз съм си активна всеки ден Joy Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 9 541
За музиката на ЧБЛ +101 newsm10

Много се смях на тази сватовница....дали чантата и беше пълна със снимки?....за всекиго по нещо hahaha


https://www.youtube.com/watch?v=2RWBWl4TeWo

# 21
  • Мнения: 697


Четат ни и още как....JoyJoy

# 22
  • Мнения: 9 541

Да, да, разбрах вече Party, аз съм Лиа/Лия, както ти дойдат пръстчетата на клавиатурата Laughing



По един Ферхат за обяд Simple Smile

Теди Hug, ти снощи май заспа Laughing

# 23
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 817
Здравейте момичета
Мен за по кратко ме пишете Гости Grinning
Тери благодаря за новата тема...дано я изпишем с усмивка и любов... Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 24
  • Мнения: 157
Ха, ха добре аз ще ти казвам Лия! Hug Защо Гости? Joy

# 25
  • Мнения: 9 541
Гости Hug , сладурско клипче Peace, аз гледам сериала само по веднъж и такива клипчета с хубава музика ми припомнят събитията Heart Eyes

https://twitter.com/KlauArduc/status/945726221953982464

Зулу Ани Hug /майтап Laughing/

# 26
  • Мнения: 9 388
 Cry Cry Cry за сцената на летището! Ибо кърти!

Да ви питам, според вас хората, които са на заден план в сцената на летището, случайни минувачи, предупредени, че се снима филмова сцена ли са, или статисти? Много ми е любопитно как е в такива случаи, когато се снимат сцени на обществени места! Защото актьорите играят на макс пред случайни минувачи, ако това са случайни минувачи, все едно че няма друг около тях на този свят! Може да изкажете и предположения какви са, ако не знаете със сигурност! Praynig

# 27
  • Мнения: 157
Ха, ха знам, че си правиш майтап Joy ми Дани май са случайни минувачи може и да са ги предупредили не знам с сигурност, но според мен са знаели защото ако не са знаели, че снимат щяха да ги гледат като гръмнати! Blush

# 28
  • Мнения: 33 400


Сценаристът май наистина ни чете  hahaha hahaha От кога исках някой да отвлече Аслъ  hahaha hahaha Явно момчето дето ги преследваше ще я и Фери отива да си я спаси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Според вестник Хюриет в понеделник ще има епизод. Дано  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 1 571
Cry Cry Cry за сцената на летището! Ибо кърти!

Да ви питам, според вас хората, които са на заден план в сцената на летището, случайни минувачи, предупредени, че се снима филмова сцена ли са, или статисти? Много ми е любопитно как е в такива случаи, когато се снимат сцени на обществени места! Защото актьорите играят на макс пред случайни минувачи, ако това са случайни минувачи, все едно че няма друг около тях на този свят! Може да изкажете и предположения какви са, ако не знаете със сигурност! Praynig

аз да кажа ...като бях в истнабул и попаднах на моемнт сутринта в който снимаха филм и ме накараха да си рпавя снимките  настрани за да не вляза в кадър  Joy

Общи условия

Активация на акаунт