МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 254
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 856
Първото, което ми хрумна като видях тази промоция, е дали не са с изтичащ срок на годност. Та в този ред на мисли, как може да се провери преди покупка?

Можеш да го провериш в checkcosmetic.net с кода на опаковката.Ще ти покаже месеца и годината на производството и срока на годност, който е стандартно 36 месеца.Лично аз не бих купила фон дьо тен с изтичащ срок на годност.
В този ред на мисли, моите впечатления от новия фон дьо тен Undercover на Диор са положителни.Матира дори повече отколкото очаквах и не съм имала никакво лъсване в Т зоната, а бях с един дебел кашмирен пуловер и ми беше топло.

# 241
  • Мнения: 315
Моля да ми препоръчате четка на МАС за фон дю тен.

# 242
  • Мнения: 2 838
Pretty Shop продават ли онлайн?

# 243
  • Мнения: 7 573
Доволни ли сте от някоя база а грим на MAC?

# 244
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
SEPHORA: 20% otstupka na vsichki parfumi. Vazhi za vsichki marki ot 12/02 do 14/02. Za otkaz STOP SE

# 245
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, дали ще могат да се правят поръчки по телефона в МАС и да се ползва намалението?

Днес бях в магазина и две от консултантките се чудеха относно същото. Не бяха сигурни и решиха, че ще откажат на клиента, който беше на телефона. Т.е. не е много ясно.

# 246
  • Мнения: 3 048
Здравейте! Промоцията на ФДТ ДУ само за Pretty shop ли важи или и за другите магазини, предлагащи марката?

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
В Дъглас и БЗ също-от днес до края на месеца. Вчера видях сроковете на годност-тези в Пловдив са до 12.2019.

# 248
  • София
  • Мнения: 939
И за бутиците на Ести Лаудер е активна промоцията от 15 до 28 февруари.

# 249
  • Мнения: 3 048
В Дъглас и БЗ също-от днес до края на месеца. Вчера видях сроковете на годност-тези в Пловдив са до 12.2019.
Как ги провери, по кода от кутията ли?

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Момичето го погледна,мернах стикера на кутията. Като отида да си купувам ще си го огледам хубаво. Вчера само се поинтересувах какви са стоковете.

# 251
  • Мнения: 508
Момичета, заслужава ли си този фдт на Ести? В момента ползвам Клиник/Ревлон, никога не съм купувала толкова висок клас декоративна козметика и съответно нямам база за сравнение. Виждам, че има хиляди положителни оценки... но и ColorStay на Ревлон е много хвален, но не съм възхитена. 

# 252
  • Мнения: 2 838
За мен лично няма база за сравнение.. Аз съм ползвала Ревлон, ползвала съм Лореал, Мейбълин, Буржоа и каквото се сетиш още от дрогерията. Ести ми лепна като втора кожа. Аз съм с мазна кожа и лятото с предните фдт имах постоянно усещане за тежест върху лицето. С този нямам такова усещане, не ми дразни кожата, не ми причини пъпки. Пробвах и Герлен, но Ести ми допада повече.
Просто вземи проба и на мажи лицето, за да видиш как ще го усетиш.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Аз също страшно много го харесвам. Трябва обаче задължително проба,защото цветовете са доста и е трудно да се определи от бурканчето.

# 254
  • Мнения: 31 197
И аз съм му голям фен и никога не оставам без него, но е силно покривен, напластява и стои тежко. Винаги си личи, с каквото и да го нанеса. Пробвала съм и с течащ ББ оригинал, но личи. Моите приятелки и сестра ми обаче са луди фенове и се кълнат в него. Аз нямам какво да прикривам и не нося фон дьо тен без поводи, може би затова ме дразни, че е видим. Иначе стои без да помръдне над 12 часа.

Общи условия

Активация на акаунт