МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 256
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31 206
Всичко свалям с измивното олио на Диор. Следа от грим не остава по лицето ми. Ухае невероятно.
И аз го ползвам за цяло лице, но не оставам и без евтиното тоалетно мляко, защото очите винаги чистя предварително с памук /не с тампони, а с парче памук и тоалетно мляко/.

Денси, какво е това тоалетно мляко? Знам, че си почитател на високия клас козметика, така че предполагам щом го ползваш е вълшебно Heart Eyes
За мен най - добрите продукти за сваляне на грим от очите са двуфазния лосион на Шанел и олиото на МАК.
От аптеката го купувам от тийн и съм много доволна. Мирише вълшебно и чисти всичко перфектно. Аргана е отскоро, преди това има 7 билки, невен, роза и други. Аргана е с нова подобрена формула и е наистина чуден за сваляне на грим.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте,искам да попитам къде са тези големи намаления на The Balm?
Ако става въпрос за Арлен, там истинските продукти ли се предлагат?С появилите се много фалшификати вече се съмнявам във всичко.

# 77
  • Мнения: 1 196
Здравейте,искам да попитам къде са тези големи намаления на The Balm?
Ако става въпрос за Арлен, там истинските продукти ли се предлагат?С появилите се много фалшификати вече се съмнявам във всичко.
На всякъде, където предлагат Дъ балм би трябвало да е с намалението от 20%. Лично аз с тази марка се снабдявам от гримьорка, но от Арлен нееднократно съм поръчвала и поръчвам козметика за косата си, нещата са оригинални. Така че за гримовете и козметиката за лице, която предлагат би следвало да важи същото.

# 78
  • Мнения: 1 380
Здравейте,
Вчера минах покрай Сефора и видях, че висят табелки за намаления, но нямах възможност да вляза и да видя на какво точно са ... Някой да има информация ?

# 79
  • Мнения: 17
Радостче, във Фейсбук ми казаха, че намалението е сезонно и е до 01/02. На щандовете с намалени неща имаше различни марки, предполагам, че ги сменят и е до изчерпване на количеството. Пускат тук таме във Фейсбук някое намалено нещо, но никъде не намерих описано всичко, затова си мисля, че е според зависи. Но си заслужава да отидеш да погледнеш, аз се сдобих с много приятно намален Sculpting kit на Make up for ever.

# 80
  • Мнения: 1 380
Радостче, във Фейсбук ми казаха, че намалението е сезонно и е до 01/02. На щандовете с намалени неща имаше различни марки, предполагам, че ги сменят и е до изчерпване на количеството. Пускат тук таме във Фейсбук някое намалено нещо, но никъде не намерих описано всичко, затова си мисля, че е според зависи. Но си заслужава да отидеш да погледнеш, аз се сдобих с много приятно намален Sculpting kit на Make up for ever.
Feronia, благодаря за включването.
Явно ще трябва да се ходи, по принцип получавам СМС за намаления и акции и затова се учудих като видях висящите проценти намаления.
Дали забеляза намалени спирали ?

# 81
  • Мнения: 17
Нямам спомени, честно казано. Може да им пишеш във фейсбук да питаш?

# 82
  • Мнения: 1 380
Нямам спомени, честно казано. Може да им пишеш във фейсбук да питаш?
Благодаря за идеята ... ще питам Simple Smile

# 83
  • Мнения: 7 569
Вчера минах през Сефора. Няма нищо сносно на намаление. Не се разкарвайте напразно.

# 84
  • Мнения: 31 206
Доста неща са свършили. Има неща обаче на Шанел, палитри, сенки в бурканче, лакове и едно бурканче на Диор с уникална сянка. С 30% са мисля намалени.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 857
Вчера минах през Сефора. Няма нищо сносно на намаление. Не се разкарвайте напразно.
И аз минах днес на обяд, отново защото бях минавала и в първите дни на намалението и подкрепям споделеното по-горе мнение.

# 86
  • Мнения: 1 110
Взех сет на velvet orchid от намалението и съм доволна ( майка ми също, тъй като парфюмът бе за нея). В Парадайс има останали гримове и лакове на Шанел, но е доста разграбено.   Предполагам, че по повод Свети Валентин ще има отстъпки.

# 87
  • Мнения: 1 380
Вчера минах през Сефора. Няма нищо сносно на намаление. Не се разкарвайте напразно.
И аз минах днес на обяд, отново защото бях минавала и в първите дни на намалението и подкрепям споделеното по-горе мнение.
Много благодаря ... засега ще си спестя ходенето дотам Simple Smile

# 88
  • Мнения: 26
Вчера минах през Сефора. Няма нищо сносно на намаление. Не се разкарвайте напразно.
И аз минах днес на обяд, отново защото бях минавала и в първите дни на намалението и подкрепям споделеното по-горе мнение.
Абсолютно  Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 9 483
Скрит текст:
Аз идвам пак с проблем с очите! #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Аман вече! af newsm29
Втора палитра, нова при това, ми прави същият проблем, който Прасковената ми направи! ooooh! ooooh!
Страшно сълзене, сърбежи и смъркане отново! От сутринта сълзя! Twisted Evil
Палитрата е новата палитра на Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette!
Просто се изумявам, какво им слагат днес на тези палитри!
как никога от сенки на Голдън Роуз и Флормар не съм имала този проблем! Как никога от Инглот, ама никога не получих реакция! Как от Mac не получих реакция!?
Айде Прасковената казах, ароматна  е и пр. Ами тази -ни аромат ни чудо!?
Момичета, проблемът е решен! Hug
Престраших се след 2 дни да пробвам последната четворка сенки от палитрата като 2 неща промених:
1. ползвах 24 часовата база на МАС
2. Не ползвах цвят за водната линия. Не нанесох с пенсил четка във водната линия, както е в схемата.
Нямах никакъв проблем.
Пробвах след още един ден, друга 4ка да ползвам от палитрат пак по същата схема и пак нямаше проблем.
Накрая ползвах и цветовете причинили проблема с очите в самото начало.
И ...изхвърлих един коректор на Римел, които от много време престояваше и слагах като база от време на време.

Та исках да знаете, че палитрата си е съвсем ОК. Много и се радвам! Flutter Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт