МАC & Sephora - 42 тема

  • 107 086
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 30 961
Има да на Витошка. Вече е само там, в Дъ Мол затвори. Има и в Пловдив и във Варна мисля.
Аз не изненадах като прочетох, че ще поръчваш любимо червило, но мислех че знаеш, че се продават тук и то с много сериозно заредени щендери представящи пълни вк. и нови колекции. Дано има това, което търсиш. Аз съм супер доволна от кожените червила на Живанши.

# 571
  • Мнения: 2 843
От години ползвам тези кожени червила - и все от чужбина поръчвам, а последните 2 пъти от enzo. Изобщо не знаех, че се продават в България. Но сега във feelunique има много малко цветове, номера, който търся, го няма, в enzo също го няма. И се чудех какво да правя и откъде да поръчвам. Много ми помогна с тази информация!  bouquet Аз ходя само в моловете на Стамболийски, в Сердика и понякога, по-рядко, в Парадайз, там Живанши няма и бях решила, че изобщо в България няма, добре, че попитах!

Ще отида до Прити шоп, дано номера, който търся, да е зареден.

# 572
  • Мнения: 30 961
Нотос галери е в Ринг мол, не в люлински, забравих да ти кажа. Hug bouquet

# 573
  • София
  • Мнения: 9 394
Продаваха се в Прити Шоп в дъ Мол. Даже ме е яд, че не си взех още нещо от щанда.
Взех си един глос от новите в гангста нюд цвят тогава., Уникален апликатор с буквичката G за нанасяне на устните. Flutter
Много се разлива обаче и излиза от опаковката продукт, което намирам за минус.

# 574
  • Мнения: 3 039
Dior Addict Lacquer Pump Lipstick кога ще дойдат тук? Някой има ли някое от тях да сподели впечатления?

# 575
  • Мнения: 30 961
Скоро ще дойдат. Нямам, но съм много впечатлена от снимки в инста.

# 576
  • София
  • Мнения: 3 830
Dior Addict Lacquer Pump Lipstick кога ще дойдат тук? Някой има ли някое от тях да сподели впечатления?

Може би тази седмица ще бъдат заредени в магазините.Имах възможност да тествам две еднократно - много ми харесват и пигментацията е на много високо ниво, буквално нямат изтриване.
Другият продукт на Диор, който чакам с голямо нетърпение, са новите очни линии.

# 577
  • София
  • Мнения: 1 610
Аз знам за началото на април. Чакам ги с огромно нетърпение!

# 578
  • Мнения: 3 039
Поръчах си вече два цвятя - не можех да избера кой от двата и накрая и двата. Но просто намирам много малко техни снимки. Като дойдат тук ще отида да ги видя на живо, особено червените цветове и едно друго тъмно харесах, но не посмях на сляпо да го поръчам. От предишна колекция съм имала такива глосове и ми бяха много комфортни за носене.

# 579
  • София
  • Мнения: 1 610
Seti Beti, подписът ти е жесток Heart

Във ФБ бях качила снимки на всички цветове. Да, рекламните снимки са, но все пак смятам, че дават добра представа. Ето линк, ако на някого му е интересно https://www.facebook.com/pg/EatLoveMakeUp/photos/?tab=album& … =1617331001668365

Аз съм харесала:
426 Lovely-D
456 Dior Pretty
107 Dior Platinum
327 Glitterati
868 J'Adior
516 Dior(e)eve Purple Heart


# 580
  • Мнения: 3 039
Благодаря, Elle-même! Не съм го правила аз, а тук от една друга тема ми е цялата комбинация.
Аз поръчах 107 platinum и 327 glitterati. Искам още 516 Dioreve, 658 Starstruck, 426 Lovely D....... Тези, които поръчах, доколкото разбрах са лимитирани.

# 581
  • София
  • Мнения: 3 830
Видяхте ли новите опаковки рефили на Guerlain Rouge G - много ми харесват  Heart Eyes и най-важното за мен е, че няма да остават пръсти по тези с десен.

[цък]

Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 14:15 от veka

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Страхотни са.Blue Heart

# 583
  • Мнения: 682
Здравейте,
Имам един много лаишки въпрос, предполагам че ще можете да ми дадете отговор, без да ми се смеете Simple Smile.
Януари ми подариха ваучер за Сефора -черна картичка с червена панделка. Вчера се наканих и отидох до магазина. Като отворих картичката се шашнах -вътре нямаше пластика. Така и не влязох в магазина. Сега си стоя и мисля къде и как може да съм я загубила тази пластика. И изведнъж ме осени мисълта,  че може би не е имало пластика. Дали самата картичка не е ваучер? На нея си пише "подарък 50лв".
Може ли някой да ме светне дали мислите ми са на прав път? Моля да ми кажете как изглежда ваучер на Сефора, да ходя да питам в магазина ще ми е още по-голям срам

# 584
  • Мнения: 248
Точно така изглежда- като картичка с панделка. Няма карта или нещо такова,така че спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт