Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Септември ІV група, отсега ми треперят мартинките.
Пък директорката чак така да ме впечатли... аз трудно се впечатлявам, ама не ми допадна. Пък и май оттам завлачих тая тъпа варицела, можеше и след карантината да се обади  Crossing Arms Ще видим как ще потръгне.

Да ти кажа, колкото и пъти да съм ходила там (поне 3-4 пъти от Габи се е родил), все има карантина някаква. Смятайте за какво иде реч.... Много се радвам, че хем ще му пазят мястото, хем ще ходи на ясла в един по-добър период за него-като понамалеят болестите април и като той порасне достатъчно, за да му обясня, че мама ще го оставя за малко там, да играе с другите деца и вечер ще  го взимам. Иска ми се да го мотивирам. Да ходи с желание, а не яслата да се превърне в травма за него, както същата ясла е била за мен преди доста години...  Tired

Дано успея

# 16
  • Мнения: 493
Цитат
otnosno karantinata nie ot 2meseca sme w karantina ot Waricela, az nego puskam zashtoto sym w 7-miq mesec, a ne sym q karala, no opredeleno pone w nashata 4-ta grupa ima kontrol
относно карантината ние от 2месеца сме в карантина от Варицела, аз не го пускам защото съм в 7-мия месец, а не съм я карала, но определено поне в нашата 4-та група има контрол

-----------------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 08:09 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт